BodlinkaV

Film je nenáročný, vlastně taková přisprostlá blbina se spoustou bitek - ale rozhodně doporučuji vidět. Pobaví i ty, které hokejový sport moc nebere. Z původně zamýšlených tří hvězdiček se pro mě Goon vyhoupl na čtyři hlavně díky hercům (pohled na známé tváře v nezvyklých rolích byl hodně zábavný), jimž vévodí roztomilý bouchač Seann William Scott a charismatický bouchač Liev Schreiber. Tady sedí staré přísloví "Škoda každé rány, která padne vedle" :o) ()

vetsinezobri

Asi ve mně přetrval pocit z koukání na Youngblooda, když jsem byl malej, ale tohle bylo zatraceně dobrý. Film beží po kolejích, který jsou nad slunce jasný a všechno se odehrává podle očekávání. Má to ale šťávu a Scott je v roli tupce, "který chce být něčeho součástí" naprosto uvěřitelnej. Kdyby tam nebyl blbeček Baruchel, tak tomu dám snad ještě víc. ()

Honziss

Škoda, že podobně tématických filmů není mnoho. O to větší škoda je, když se nějaký objeví a není to žádná sláva. Jako tady Goon. Zbytečná romantická linka, otravně dementní kamarád a fakticky nesmyslné prvky. Takový..... hokejový Forrest Gump. Film oceňuju za svou vzácnost a inspirací skutečným "Kladivem" . ()

syphoon

Žádné velké vele dílo to rozhodně nebylo, ale konala se oddechová záležitost doplněná "stiflerovským humorem", což jsem se opravdu od srdce několikrát zasmál. 69% ()

ŠpetaMarek

Jeden z mych nejoblibenejsich feel good filmu, kde jedinym zaporem je samotny Baruchel (scenarista jednicky a reziser dvojky), jehoz debilni kecy pocas celeho filmu jsou na Dougovu pest. ()

Bezda22

Hledal jsem komedii, dostalo se mi takový spíš komediální drama. Nebudu lhát, pár dobrejch vtipů tam bylo. Ale vcelku prázdnej film. Bitky dobrý, hokejový prostředí mě vždycky bavilo, ale film je to takovej obyčejnej. Každopádně Stifler, jako hokejovej trouba ve vážnější roli je fajn. 60% ()

Ex_Machina

Niekto má talent na písanie kníh, niekto vie spievať, iný tancovať. Doug Glatt vie biť ľudí. A je v tom dobrý. O jeho služby je veľký záujem a preto sa nechá zomlieť v stoke nižšej kanadskej hokejovej ligy. V nej našiel svoj svet. Hubu má furt rozbitú, zuby vybité a tržné rany na tvári sa mu nestíhajú ani hojiť. Ale ako to tak býva, bojuje nielen na ľade, ale aj na poli lásky. Avšak tomu najväčšiemu boju sa nemôže vyhnúť. Má podobu „ranarskej“ legendy a superstar v jednej osobe v podobe Lieva Schreibera. Film má len jednu chybičku, keď sa zlezie z ľadu, tak to stráca dych. ()

Boudyy

Bavil jsem se. Dost dobré. Nejlepší na plátně jsou S. W. Scott a L. Schreiber, dokázali mě pobavit nejvíce. Dále scény na ledě jsou velmi dobré. A pátá hvězdička za to, že je to jeden z mála filmů o hokeji. ()

Sparky

Stifler? Ale kdeže. Seann William Scott se naprosto skvěle vymanil ze škatulky party idiota. Příjemný, vtipný průběh fimlu s úžasně intenzivním závěrem, co mě málem zvedl ze židle. ()

vieriX

Tak to si dám líbit opět je tu další sportovní komedie, která přináší na scénu Douga. Doug je v podstatě , který se s ničím a nikým nesere jednoho dne, když si na stadionu podá jednoho hokejistu tak si ho všimne kouč týmu Hallifax a nabídne mu, že by za ně hrál jako hlídací pes jeho hvězdy týmu. Doug v podstatě ani neumí bruslit, ale časem se vypracuje jednu v oporu týmu a miláček fanoušku. Doug je to pořádný řízek, ale srdce má na správném místě a pro tým by potil krev. ()

ratpile

Uvědomělá pitomost, míněno pitomost vědomá si vlastní pitomosti. Takže v pohodě snesitelná. p.s. Zbožňuji komentáře ala "ideologicky povratný" nebo "reflektující násilí". Nejsem si jistej jestli Dowse točil ideologicky podvratnou reflexy násilí .. lol. ()

Mr.Roman

Zbožňujem, keď film splní čo sľúbi a ešte dokáže aj prekvapiť. Goon sa mimoriadne podaril. Jednoduchý, výborne obsadený a vtipný film (to posledné je žiaľ pri komédiách vzácne). ()

Vykuk

S.W. Scotta mám rád už od dob prvních prciček, ve Vítejte v džungli hrál taky skvěle a tady opět nezklamal. Filmů s hokejovou tématikou je málo a přestože nejsem vášnivý hokejový fanda, mám tento sport rád. Podobně jako u jiných sportovních filmů, jde o upadající tým, který potřebuje nakopnout něčím novým, což má být Doug Glatt, hokejová mlátička. No mohl sice ze začátku umět trochu bruslit, to, že by takové dřevo pustili do zápasu se mi moc nezdá, ale jestli je to založeno na skutečné události, tak prosím:) Doug má především podržet kdysi nadějného hráče, který dostal zabrat od jiného známeho bitkaře a od té doby má strach a veze se to s ním od desíti k pěti. Hlavní hrdina je trochu jednodušší, ale o to sympatičtější, čestný a objeví se i nějaká ta romantika. Celkově pohodový film, spousta ran, trocha krve (pozn. mj sleduji seriál Spartacus... takže zde opravdu trocha :-)) a konečně taky jiné téma americké komedie než stupidní pařby, romantická klišé, teenagerské výlevy apod. Proto také 5 hvězdiček, ne že by film ohromil, ale když jsem spokojen, nemám důvod ubírat hodnocení. ()

kubas369

No to mě poser na holý záda Stifler si zahrál na hokejového Forresta Gumpa, kterej místo běhání rozbíjí držky hokejovým fušérům někde v zapadlý, kanadský, pralesní lize. ()

vitac.

Filmů o hokeji je málo. Tenhle o hokeji vlastně také moc není, ale aspoň se podařilo nezašmodrchat do něj krasobruslení:) Nutno také podotknout, že forma je trošku divočejší a možná lehce nepřehledná - místy připomíná domácí záběry z pokročilé hodiny oslavy narozenin, pořízené již značně nejistou rukou chlastem znaveného strýčka. Nicméně z mého pohledu to byl film velmi vtipný a zábavný, proto relativně vysoké hodnocení. Ale já jsem hokejově pozitivní - těžko říct, jak by se bavil někdo jiný... ()

J.Cobra

Prožíval jsem to jako malé děti večerníček. Čekal jsem nějakou přihlouplou komedii "cha cha che che" a oni na mě vybalí něco takového. Kdybych se uměl bít, měl bych hned chuť to někomu nandat. ()