Asi nejlepší animovaný seriál, co znám. Soupeřit s tím může snad jedině Avengers: EMH a možná ještě Green Lantern: TAS (ten má ale horší animaci). Obě série mají perfektní příběh, za který by se nemuseli stydět ani hrané seriály. Dalším plusem jsou skvělé postavy, hlavně původní šestka + Zatanna a Impulse. Ale i ostatní jsou předvedeni dobře a vůbec nevadí, že jsou to Sidekickové. Občas jsou dokonce zajímavější než jejich starší kolegové. Hlavně nevyrovnaný Superboy je mnohem zajímavější než dospělý Superman. Taktéž Miss Martina je výborná a komplikovaná postava (rozhodně, co se týče animáků). Nejlepší postavou je ale Kid Flash Wally West, je škoda, že v druhé sérii nemá moc prostoru. Obrovská škoda, že nevznikla i třetí série. Boj proti Darkseidovi by byl super. 100 %.(11.6.2014)

Super seriál kde v hlavní roli jsou "sidekickové" slavných hrdinů. Stejně zábavný jako Justice League, napínavý děj a KidFlash je rozhodně zábavnější jak jeho mentor Flash.(8.2.2015)

Odpusťě si animace Robinovi hlavy při hackování a máme tu slibný comicsový seriál ;-). Už to trochu chtělo proslavit mladší ne-příliš známé postavy. Hodnocení se může ještě změnit po nových dílech, uvidíme.(18.12.2010)

Nikdy by mě nenapadlo že budu opravdu hltat seriál plný sidekicků-stalo se tak a já tleskám-Perfektní kresba, poutavé příběhy, nový úhel pohledu na DC universe......Marvel možná se svýma Avengerama drtí svět hraného filmu ale tady se zase a znova ukazuje, že světu animace vládne DC :)(7.6.2012)

Asi nejlepší animovaný seriál jaký jsem kdy viděl. Skvěle propracovaný příběh od začátku do konce. Doplněný o dobrou animaci a dynamickou akci. Škoda, že seriál po druhé sérii skončil... Ty krásné vzpomínky na něj si sebou budu odnášet jako "suvenýr". 5* 90%(25.5.2014)