• Hapretor

Nezaujalo.(25.10.2013)

zhlednuto prvni dvoj-dil, nemuzu se dockat az vyjdou dalsi.. 5*(17.1.2011)

Jay Oliva je sám o sobě skoro zárukou kvality. Justice League je zárukou již zcela jistě. Animák o méně známých hrdinech DC universa kterému jsem se léta úspěšně vyhýbal mě zcela pohltil z několika důvodů. Jednak díky velmi výbornému komixovému příběhu, jednak díky propracovaným bitvám a soubojům, jednak díky válce na několika frontách, jednak díky postavám. Překvapení a zvraty a vývoje postav není to, co běžně od superhrdinských seriálů dostáváme. A proto si zaslouží pět hvězd a pět minut pietního ticha za své zrušení.(10.6.2013)

Super seriál kde v hlavní roli jsou "sidekickové" slavných hrdinů. Stejně zábavný jako Justice League, napínavý děj a KidFlash je rozhodně zábavnější jak jeho mentor Flash.(8.2.2015)

Asi nejlepší animovaný seriál, co znám. Soupeřit s tím může snad jedině Avengers: EMH a možná ještě Green Lantern: TAS (ten má ale horší animaci). Obě série mají perfektní příběh, za který by se nemuseli stydět ani hrané seriály. Dalším plusem jsou skvělé postavy, hlavně původní šestka + Zatanna a Impulse. Ale i ostatní jsou předvedeni dobře a vůbec nevadí, že jsou to Sidekickové. Občas jsou dokonce zajímavější než jejich starší kolegové. Hlavně nevyrovnaný Superboy je mnohem zajímavější než dospělý Superman. Taktéž Miss Martina je výborná a komplikovaná postava (rozhodně, co se týče animáků). Nejlepší postavou je ale Kid Flash Wally West, je škoda, že v druhé sérii nemá moc prostoru. Obrovská škoda, že nevznikla i třetí série. Boj proti Darkseidovi by byl super. 100 %.(11.6.2014)