Nejlepší kamarádi Chon a Ben jsou pěstitelé marihuany. Chon je bývalý voják US Navy SEAL, který propašoval semena marihuany do USA z Afganistánu, kde byl na vojenské misi. Díky Benovým schopnostem a Chonovým kontaktům prodávají nejlepší trávu v celé Kalifornii. Je to celkem bezpečné podnikání, zvlášť když mají pod palcem agenta z protidrogového. Oba díky marihuaně zbohatnou a Ben věnuje svůj čas i vydělané peníze charitativní činnosti v Africe a Asii. Oba žijí v otevřeném vztahu s dívkou jménem Ophelie. Jejich úspěšného byznysu si ale všimne mexický drogový kartel, jehož šéfka s nimi chce spolupracovat. Dostávají od kartelu nabídku na obchod, "která se neodmítá." Mladíci ji však odmítnou. Než ale stihli utéct do Indonésie, Ophelia je unesena. Chon proto se svou bývalou vojenskou jednotkou rozpoutává v okolí městečka Laguna Beach nemilosrdnou drogovou válku. (TV Nova)

LUIGISde

Toto ma bavilo. Príbeh dvoch frajerov, ktorí sa od seba totálne odlišujú a od začiatku sa delia bez problémov o jedno dievča. Žiadne citové drámy ani vzťahové zápletky, len vojna s mexickým kartelom o predaj trávy. Dobré postavy, zápletka a nevšedný koniec, ktorý ma ozaj oslovil. Celé ma to bavilo no pri konci som si už-už myslel že je to celé v háji a zbytočne som premrhal dve hodiny, no nakoniec to skončilo originálne a zaujímavo. 80% ()

symbiotic

Tento počin mě přinutil rekapitulovat stounovu tvorbu a musím říct, že jsem zpětně přehodnotil jeho pozici v režisérské špičce... spíš je teď ve skupine známých režiserů. ()

horn.t odpad!

Tak to jo, když pěstuje a prodává konopí vystudovaný a nadaný botanik, tak to je něco jiného !!! To tomu dává úplně jiný rozměr! :-) Nic proti konopí, je to podle mě možná menší zlo než společensky tolerované drogy cigarety a alkohol, ale fakt mi má být sympatickej někdo, kdo s ním kšeftuje? No jo, já vím, ta jejich sluníčkářská nadace, co pomáhá z bídy dětem v Africe a 15 miliónů nemocných, kterým nezištně pomáhají a prodávají jim to za babku (taky si ty chudáci vydělali jen 6 melounů....). K tomu pravděpodobně schizofrenní slepice, která strašně miluje dva chlapy a přitom z toho chuděra vůbec nemá žádný prospěch.....a čím se teda vlastně živí? No hlavně, že se mají všichni vzájemně rádi. Vážně partička k pohledání. Fakt jsem fandil Beniciovi, aby jim všem třem vpálil kulku do hlavy a já už mohl vypadnout z kina. Asi by si Stone mohl koupit nějakej lepší matroš. ()

Jindra_S

Začátek zajímavý, ale pak se to zvrtne v americký způsob filozofování, který vyvrcholí filmařskou duševní onanii. Pak už je jedno kdo s kým a jak i proč. Je tu jen drsný Mexičan a jeho boys sekající nejen zahrady. ()

Sejkorka

Poslední červenej puntík s Blake Lively. Je to jeden z filmů, kdy člověkem cloumají emoce. Hlavně vůči těm padouchům, člověk jim přeje, aby bylo po nich. I Salma (Elena) je krajně nesympatická, byť koncem se to trochu zlepší. Blake Lively je velká krasavice, škoda jen, že i v milostných scénách je furt oblečená Asi stydlivka. Ještě je vtipné, že jeden z obsahů avizuje Umu Thurman jako matku O (Blake Lively). V zajímavostech se dočteme, že se na ni z důvodu délky filmu nedostalo. A taky jsou dobrý vlastně dva konce, člověk si může vybrat, jako v kino automatu. Liboli smutný (podle předlohy), neposouvejte dál. Když chcete hapyš, přeskočte kus dál, až do Indonesie. Tam povedená trojka řádí na surfu. ()

peproch

Jsem z toho rozpačitá, ne že by se mi to nelíbilo, film byl napínavý, akční, sexy na pohled, fikce takže není ani důležité, jestli to dopadlo tak nebo jinak, protože nabízí dvě finále… Netrávím čas na trávě, takže vlastně nevím, o čem to celé je, protože neznám jak se svět, život, kamarád ukazuje pod vlivem THC. Dívám-li se střízlivýma očima, přemýšlím, o cynismu, krutosti, mrtvých a to všechno jen proto, aby Ophelia (Blake Lively) neměla život nanicovatej. Chápu, že John jako veterán je votrslej, Ben klidně obluzuje amíky, protože pečuje o afričánky, film ve mně vzbuzuje soucit s padouchy a pohrdání pořádníky. Proč? ()

andy60

Oliver Stone zavzpomínal na dobu své největší slávy a natočil film, který má fakt grády. Tenhle koktejl obsahuje všechny potřebné ingredience - sex, násilí, napětí, humor, drogové kartely, podrazy, přestřelky atd, takže jsem to doslova hltal. ()

StarFsh

Z tohoto námetu by bola zrejme skvela Tarantinovka. Bohužiaľ, scenára sa chopil Stone, ktorému najlepšie idú politické filmy. Tento žáner mu moc nesadol a aj napriek hviezdnemu obsadeniu z toho vznikol len priemerný film. ()

Stoneova marihuana láká hvězdy

Stoneova marihuana láká hvězdy

25.04.2011

Pozoruhodnou sbírku zvučných jmen se může pochlubit thriller Savages, který začne v červenci natáčet Oliver Stone. V adaptaci bestselleru Dona Winslowa si komiksoví mladíci Aaron Johnson a Taylor… (více)