Nejlepší kamarádi Chon a Ben jsou pěstitelé marihuany. Chon je bývalý voják US Navy SEAL, který propašoval semena marihuany do USA z Afganistánu, kde byl na vojenské misi. Díky Benovým schopnostem a Chonovým kontaktům prodávají nejlepší trávu v celé Kalifornii. Je to celkem bezpečné podnikání, zvlášť když mají pod palcem agenta z protidrogového. Oba díky marihuaně zbohatnou a Ben věnuje svůj čas i vydělané peníze charitativní činnosti v Africe a Asii. Oba žijí v otevřeném vztahu s dívkou jménem Ophelie. Jejich úspěšného byznysu si ale všimne mexický drogový kartel, jehož šéfka s nimi chce spolupracovat. Dostávají od kartelu nabídku na obchod, "která se neodmítá." Mladíci ji však odmítnou. Než ale stihli utéct do Indonésie, Ophelia je unesena. Chon proto se svou bývalou vojenskou jednotkou rozpoutává v okolí městečka Laguna Beach nemilosrdnou drogovou válku. (TV Nova)

Renswo

Savages : film o mexickom kartely. Príbeh sa odohráva v Kalifornii , ktorá je vizuálne veľmi pekná , obohatená sýtosťou a ostrosťou. Hneď na úvod sa nám dostáva predstavenie hlavných postáv a take skrátene info o vedľajších postáv. Potom sa vývoj postáv zastaví. V prvej polovici môžeme vidieť klasické klišé , biznis , drogy , korupcia a možnosti byť ešte bohatejši. Druha časť je viac drsnejšia a krvavejšia. A tu sa pozastavim , nie dosť brutálna a ani z ďaleka tak desivá. Samotný Mexický kartel mi príde oveľa viac nebezpečnejší a brutálnejší ako sme ho tu mohli vnímať. Počas druhej polovici som nemal ani raz pocit strachu o hlavne postavy že sa im niečo môže stať . A tím upadala aj zábavnosť alebo napätie pri sledovaní Savages. ()

Ifcik

jednoduché, zaujimavé, pútavé, a zároveň otrepané, ale aj tak sa na to dobre pozeralo. Určite film ktorý stoji za to si pozrieť. Milá jednohubka, ktorú si pozriem možno až ked bude opať v telke ()

p.a.douch odpad!

Blbost, vyhozený peníze. Odešel jsem z kina. Nevím co bych tam v druhé polovině dělal. Postavy jednaj neuvěřitelně blbě, jsou nesympatický a jejich osud mě vůbec nezajímal. Na takhle blbej film jsem ještě do kina nešel (snad ani na základce, za komoušů, na povinný filmový představení). Oliver Stone! Jak mohl někdo, kdo režíroval "Četu", takhle dopadnout?? Chudáci herci (i když jsou za to placený a vybrali si tenhle film sami). ()

Akyno

Boze, preco dnes kazdy toci filmy dlhe min 2 hodiny? Dlzka nie je umerna kvalite. To bol tak zbytocny a nudny film, ze som po prvy x v zivote rozmyslal o odchode z kina....asi 6 x som kontroloval kolko to este budem musiet v sale vytrpiet. Strasna kravina. Ploche a nudne charaktery s pribehom sice prekombinovanym, no velmi nezaujimavym. Uplny omyl. ()

rekurseman odpad!

Ani nevím odkud začít....Dva nejspíše teplí bratři se mají tak rádi, že dokonce souloží s jednou přítelkyní...Ve většině erotických scén jsou pouze vyzobrazeni nahatí chlapi (což je docela dost divné), film má dle mého názoru velmi slabou zápletku, což potvrdilo to, že na premiéře jsme byli asi čtyři lidi...Klasický (bohužel v tomto případě slabý) děj, chlápci co prodávají drogy (v tomto případě trávu) se chytnou do křížku s mexickým kartelem, který jim unese jejich kamarádku (ve filmu jejich rohožku), ti se snaží ji zachránit za každou cenu...Palec dolů. ()

hastafix

Moc dlouhé, moc pitomé, zvráceně blonďaté, jedna hvězda za benicia a druhá...eehmm...sem tam se člověk zasměje ()

meatball

Ryzí pitomost plná odporného násilí (včetně řezání hlav motorovou pilou), s otravnými herci a rádoby efektními filtry. Jsem znechucen. ()

Klarkys

Pro mě po shlédnutí skvělého traileru a přečtení knihy obrovské zklamání:-( Nejsem schopná říct, jestli bych film úplně pochopila, kdybych nečetla Winslowa. Byl to totální zmatek, scény, které rozhodně stály za natočení tam nebyly....atd. Kamera dobrá, hezky se na to dívalo, ale fakt mi to stačilo jednou. Přichcíplá Blake Lively mi taky nesedla, je krásná, ale chyběla jí ta jiskra a drzost knižní "O". Ta byla opravdu "divoška":-) Za největší mínus považuju konec (ten druhý) a i proto dost srážím hodnocení. ()

Kusic

Rajčatovým protlakem se vskutku nešetřilo. Nešetřilo se ani semenem, jak marihuanovým, tak mužským. Trošku úchylná trojka. No co, úžasná Blake Lively dostala od každýho něco. Pohodový život dvěma kamarádům a úspěšným obchodníkm s trávičkou chce "znepříjemnit" zkrachovalá drogová královna Salma Hayek, v čele se svým poskokem a psychoušem Beniciem Del Torem. Jenže tenhle kníratej šulin hraje na dvě strany, jak pro ní, tak pro zkorumpovanýho protidrogovýho fízla Johna Travoltu. Ten pro změnu zase něco dluží úchylákům s trávou. Zdá se vám to zamotaný? A taky že je! Ale časem se v tom začnete orientovat. Čím dřív to bude, tím dřív si film budete užívat naplno. Ona stopáž je docela kotel dlouhá, jo, jo, pocítil jsem to. Ale vím, že ty víc jak dvě hodiny nebyly ztracený pro nějakou kravinu. Nevím přesně, co bych měl hodnotit. Jestli John Carter dobře naložil Reynoldsovu manželku? Nebo kolik useklých hlav nakopal Del Toro? No tak, podívejte se sami :) ()

rigby

Chybí tomu tempo, film postrádá rytmus, moment překvapení, napětí. O zpackaném konci ani nechci psát. Všechna práce je ale řemeslně zvládnuta na výbornou, oproti všem mouchám se na to dobře dívá a i přes občasné výpadky se divák baví. Ale mohlo to být lepší, takto je to jen průměr. ()

Jack_F.

Poctivá filmová práce...to jakože bych Olivera poplácal po ramenou, to jo. Krom pár výtek jsem si jenom postesknul, že musím v Anglii sakra něco pošetřit, abych se pak mohl podívat do Kalifornie, na Floridu..no prostě já tu Ameriku zbožňuju a někdy jen tiše závidím(například to počasí, dům..):)) Ale doprdele s kolonkou akční mě neserte...:D:D Tenhle film je akční asi jako přednáška ve škole. PS: Del Toro je mexická verze Brada Pitta? :D ()

da_silva

Pro mě fail roku. Šíleně blbej scénář, nechtěně komickej Travolta, mizerná Lively a ještě horší Salma Hayek. Přepálená stopáž a nuda s místy samoúčelnou brutalitou, která to rozhodně nevyvažuje. Nebejt luxusního Benicia Del Tora, vypnul bych to a to sem na to koukal v letadle, kde nic moc jinýho dělat nešlo. ()

spacowa

Svižné, vtipné, napínavé. A kdo by nechtěl život jako "O" v obleženích úžasných Bena a Chona, kteří zajistí pastvu pro diváky ženského pohlaví? 90% ()

david666

Vcelku obyčejný příběh povznáší nad průměr skvělé herecké obsazení. Zejména tedy Del Toro a Salma si to opravdu užívají. Že by se nám Oliver Stone konečně vratil. ()

kverula

Klasická kartelovka. Ale ta s Catherine Zeta Jones mi přišla přeci jen promakanějsí. Tahle měla skvělou kameru a střihy, ale scénář trochu váznul, jak už to bývá, především na konci (korunu tomu nasadili Beatles). Lepší trojka. ()

vofo

Nejlepší film Stonea od Vítězové a poražení. Brutální akční jízda. Stone se opět odvázal a dává zavzpomínat na své legendární počiny. ()

Paserak

Kdyby Stone natočil reklamu na vložky tak poběžím a koupím jich valník. Vcelku svižný film kořeněný báječnou hudbou. Střih moderní, kamerové záběry jdou rovněž s dobou. Za všechny zúčastněné chci pochválit Del Tora. Jeho padouch je uvěřitelný a strašidelný. Kdyby mi přijel se svými hochy posekat zahradu tak bych zezelenal jak Foglarova Zelená příšera. Jen za jednu scénu bych uvrhl Stona do nemilosti: za tu hloupoučkou debatu šéfky gangu Ellen s rukojmí O. To bylo fakt scifi. Jiank chválím soundtrack...krásná 4 ()

Hookins86

Voják, zahradník a jejich suka si dzigaj, pěstujou skéro s 30-33% tetrahydrocannabinolu, prodávaj ho, hulej si ho a žijou si. Pár lidi se unese a zase se vrátí. A tohle všechno zachránily přestřelky, mrtvoly, mozky na sračku, supermilfka Salma Hayek a Benicio Del Toro... ()

Stoneova marihuana láká hvězdy

Stoneova marihuana láká hvězdy

25.04.2011

Pozoruhodnou sbírku zvučných jmen se může pochlubit thriller Savages, který začne v červenci natáčet Oliver Stone. V adaptaci bestselleru Dona Winslowa si komiksoví mladíci Aaron Johnson a Taylor… (více)