Nejlepší kamarádi Chon a Ben jsou pěstitelé marihuany. Chon je bývalý voják US Navy SEAL, který propašoval semena marihuany do USA z Afganistánu, kde byl na vojenské misi. Díky Benovým schopnostem a Chonovým kontaktům prodávají nejlepší trávu v celé Kalifornii. Je to celkem bezpečné podnikání, zvlášť když mají pod palcem agenta z protidrogového. Oba díky marihuaně zbohatnou a Ben věnuje svůj čas i vydělané peníze charitativní činnosti v Africe a Asii. Oba žijí v otevřeném vztahu s dívkou jménem Ophelie. Jejich úspěšného byznysu si ale všimne mexický drogový kartel, jehož šéfka s nimi chce spolupracovat. Dostávají od kartelu nabídku na obchod, "která se neodmítá." Mladíci ji však odmítnou. Než ale stihli utéct do Indonésie, Ophelia je unesena. Chon proto se svou bývalou vojenskou jednotkou rozpoutává v okolí městečka Laguna Beach nemilosrdnou drogovou válku. (TV Nova)

klida

"Tak jsem si to představovala." Nebylo to úplně špatné, ale hlavně příliš dlouhé. Nedokážu najít nějakou další zásadnější chybu, ale nudil jsem se. Konec je je pak jenom Stonův exhibicionismus, ale rozhodně zaujme. PS: Hayek vypadá minimálně v některých záběrech jako Lisa Ann. ()

WinnJets

Chtěl bych vidět normálního chlapa, který by byl ochoten se dělit o svoji ženskou, byť by to mělo být s nejlepším kámošem. To vše navíc dlouhodobě a ještě všem okolo tvrdit jak se všichni náramně milují a klape jim to. Tohle je prostě pěkná kravina, takle to v reálném životě nemůže fungovat a ani nikdy nebude.Taky mě docela překvapilo, jak na začátku filmu bylo prezentováno, že dodávají zboží do lékáren a navíc v takovém množství, což je samozřejmě nesmysl, jelikož zdarvotnická zařízení a lékárny musí brát tohle zboží z pěstíren k tomu určených. Nebýt těchto a pár dalších nesmyslů, jako třeba žena v čele drogového kartelu (a ještě k tomu sentimentální), tak bych klidně i přitlačil, jelikož těch 141 min. uteklo jak voda. ()

panMartin

Člověk se těší na bezduchou akci, kde si dva drogové kartely vymlátí duši. .Prvních dvacet minut jsem si říkal, že by se z toho mohl vyklubat zajímavý film a to i přesto, že ústřední švédská troječka je zatraceně trapná. Ale nevyklubalo se z toho vůbec nic, co by stálo za řeč a já se celou zbývající hodinu musela přemlouvat, abych vůbec vydržela do konce. Je zde strašně moc nudných scén. I konec filmu je slabý, nevýrazný. Jako thriller to vůbec nepůsobí dobře. ()

3n3my

Ako boli Divosi v niektorých momentoch presvedčivý, tak boli v ďalších až takmer na smiech. Nielen herecky, ale aj po stránke scenára. No ak si tieto nedostatky odmyslím, ide o podarený návrat do deväťdesiatich v podstatne lepšom vizuálnom balení. ()

dr.fish

Jedno se nedá Stoneovi upřít. Za ta léta se naučil točit videoklipy. Dokáže si pohrát s obrazem, co nevymyslí, to dokáže věrně obšlehnout. No a protože měl asi volno, nic na práci, řekl si, že by bylo dobré něco "splácat", aby jako kamery nestály. Kupodivu i mnoho známých ale stárnoucích hvězd též němělo co dělat, a tak se šlo na věc. Hudba se slepila z motivů Tenkrát na západě a dalších klasických hitů, obraz hodně nabarvil, hlavní téma drogy a rozpad tradičních západních hodnot- to taky letí. A taky sex a násilí. V době, kdy natočil Natural born killers byl tento přístup revoluční, dnes bohužel už ani nefunguje- alespoň na mne.Takže Stone vyrobil průměrný biják a to měl k dispozici asi všechny a všechny, které si dnes může režisér přát. Smutné....60% ()

Radiq

Ani nevim, jak jsem k tomuhle filmu přišel, ale su rád, že ke mě přišel. Hned ze začátku mě nakopl zajímavej milostnej trojuhelník, ale ta pravá síla se skrývá v drogách a mexickym drogovym kartelu. Benicio a Salma se s tim vubec neserou a Oliver Stone nám několikrát krásně ukáže násilný praktiky, mučení a popravy, často v pěkně drsnejch detailech. Taky dva hlavní huliči a jejich pichna jsou dobře scénáristou napsaní, trochu hůř hercama zahraní, no ale nezpůsobili mi nasrání. Účast Travolty kvalitu filmu tentokrát zvyšuje. Překvapilo mě to a to je dobře, tím totiž nastává spokojenost... ()

Deyw

Bavilo me to...napad super, trosku utahany, ale Salam Hayek bavi a je i k sezrani, ta druha, kterou znam diky tomu, ze ji prohanel zralok se mi libila taky. Travolta je klasik...a zbytek neurazi zabavi..zaver dobre rozuzleni a prekvapeni na konec, jo uslo to..nebylo to nic extra, ale zabava ano. ()

Doudis19

Stone zpět a zatraceně ve formě. Divoši jsou prvotně skvěle obsazeným a zahraným filmem. Kitsch a Johnson jsou přesně ty sympaťáci kterým se musí fandit a naopak Del Toro tím lumpem na odstřel. Rozmáchlá stopáž nepřekáží, naopak. Stone svou typicky svižnou režijí nenechává výraznějšího okamžiku na oddych a navíc ani předloha není nijak jednoduchou přímočarovkou, takže je stále co se dít. Několik šokujících brutalit pak dotváří atmosféru strachu, nepředvídatelnosti a vůbec pocit nadšení z tak živé, uvěřitelné a mrazivě surové gangsterky. ()

Lamprea

Svěží film Olivera Stonea který nabízí všechno co si jen můžete přát. Perfektní vizuální stránku, scénář a hlavně parádní herecký výkony, z nichž mě asi nejvíc utkvěl v hlavě Benicio Del Toro. K tomu všemu film nabízí excelentní dialogy a neuvěřitelně svižný tempo. Oliver Stone zpátky v sedle!! ()

st.jim

Oliver to "zpackal", jak mohl. Parádní příběh, dobře vybraní herci.....tak kde je sakra problém? Dáme tam více dramatu, dáme více zápletky, více překvapení, více krve, více minut.........přiměřeně, přiměřeně. Vyšlo z toho ale něco, co je pouze průměrné. ()

kinghome

Celkem zklamání. Čekal jsem brutální akčňák a dostal jsem nudnej upovídanej film s pár "hezkejma" momentama. Dalo se z toho vytěžit mnohem víc. Škoda. ()

ivan_drago

Stone prostě umí příběh podat atraktivně a zajímavě.... Divno divná trojúhelníková romance na pozadí nemilosrdných mexických drogových kartelů.... Občas se to lehce táhne a film místy ztrácí dech, ale Stone si to vynahrazuje v těch málo akčních scénách a při vyjednávání o výměně rukojmích... Hlavní postavy jsou vcelku sympatičtí lidé, kteří ve finále vypadají jako andílci, a to díky všem těm úchylům a sadistům z prostředí mexických drogových kartelů... Herce Stone vybral taky zodpovědně a vlastně celkově mi na filmu nic moc nevadilo.... Ten falešný Shakespearovský konec pobavil, stejně tak jeho reálnější verze... A násilí... spousta násilí... Stejně si ale myslím, že doopravdy to je mezi těmi mexickými drogovými kartely ještě mnohem horší... Pobavilo.... ()

viperDavid

Bohužel až moc připomíná slavný kokain. I když i tady bylo pár momentů, které se opravdu líbili a teď nemám na mysli trojku s Blake Lively i když ta by za to fakt stála. Mama v podání Salmy Hayek mě trochu zklamala, za to dějově to špatný vůbec vůbec nebylo ()

Johnny.ARN

Skrátiť o pol hodiny, pridať akčný prvok a bol by to skvelý, prepracovaný akčný thriler. Tak je to nudné jak sviňa, prekombinované, zamotané a hodné toho, aby sa tam divák stratil. Herecké obsadenie luxusné, Salma konečne po dlhej dobe v poriadnej role. Ostatní rovnako skveli. Veľmi sa to podobalo na Miami Vice, ale tam to aspoň zachraňovala prestrelka na konci. Tu nič. Som trochu sklamaný. Takže len za prostredie, herecké obsadenie a sympatický scenár 3 z 5. ()

Mrkvič

Vychcanej parchant je ten Stone. Film je to úžasnej. Ze začátku zabaví násilím a zajíímavou zápletkou. Potom přímo šokuje vztahem oběti a lovce. No a nakonec diváka pěkně nakope do prdele. Na konci jsem měl prostě chuť brečet ale i se smát a všechno je to práce pana režiséra. ()

Stoneova marihuana láká hvězdy

Stoneova marihuana láká hvězdy

25.04.2011

Pozoruhodnou sbírku zvučných jmen se může pochlubit thriller Savages, který začne v červenci natáčet Oliver Stone. V adaptaci bestselleru Dona Winslowa si komiksoví mladíci Aaron Johnson a Taylor… (více)