poster

Divoši

 • USA

  Savages

 • SK název

  Divosi

Krimi / Thriller / Drama

USA, 2012, 131 min (Director's cut: 141 min)

 • Lima
  ****

  Oliver Stone je pořád Mistr. Jeho dravý režijní styl, tuny vizuálních vychutnávek, perfektně zakomponovaný soundtrack a písničky – tohle všechno se u něj neokouká a neoposlouchá. Trochu mi to svojí formou připomnělo jeho dřívější U-Turn, akorát že tenhle kousek měl o dost lepší scénář, s takovým lehkým tarantinovským nádechem, bez otravného klišé a se závěrem, který je takovým Stoneovským zdviženým prostředníčkem divákovi. Až na trochu bezradnou Blake Lively byli všichni herci vynikající a Aaron Taylor-Johnson, ten puberťácký looser z Kick-Ass, udělal směrem k charismatu pořádný kus cesty.(27.1.2013)

 • LiVentura
  **

  To je tak, když se zaplete parta mladých a lehce naivních přátel, kteří pěstují nejkvalitnější drogu, s mexickým drogovým kartelem ovládaným ženou...! Co asi vznikne... nevím , co tím chtěl velký moralista a vlastenec Stone světu říci..(16.7.2013)

 • teutates
  **

  Neskutečneée zklamání, neskutečneée! Já věděl, že Oliver je perverz, no co předvedl tady. Člověk se těší na bezduchou akci, kde si dva drogové kartely vymlátí duši a místo toho se mu dostane úchylného trojúhelníka, který nejde rozbít. Dvojhodinový intelektuální sranec, kde člověk začne přemýšlet, jestli ten hlas božské Ophelie je opravdu tak otravný nebo je něco blbě. Když padali dvojčata stal jsem u tebe, když si poslal dědu vydělávat peníze taky… dokonce i když jsi pomlouval Georga pořád jsem stal u tebe, no kurva co sis nalil tady?! 3/10(16.10.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Jake McLaughlin, ktorý si vo filme zahral postavu Doca, je aj v skutočnosti veteránom z Iraku. (MikaelSVK)

 • - Okrem viacerých miest v Kalifornii navštívili filmári aj Indonéziu. (MikaelSVK)

 • - Herec Jake McLaughlin byl při filmování součástí incidentu jednoho z transportérů. Vozidlo při cestě z kopce ztratilo kontrolu nad řízením a skončilo ve strži na střeše. (Roman.Ticka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace