Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ***

  Tak toto bol po dlhej dobe pre moje oči dosť drsný film. Nie že by mi to vadilo, nie som žiadna padavka, to len tak na okraj aby ste vedeli, že v tomto filme nie sú žiadne slepé náboje a ani tupé nože. Oliver Stone drsnú réžiu vie a tu v je opäť vidno. Príbeh je podstate jednoduchý, ale dosť zaujímavý, aby upútal vašu pozornosť. Okrem príbehu by som povedal, že vás upúta skôr herecké obsadenie, ktoré je fakt oku lahodiace. Travolta ako tak trochu posraný policajt, Benicio Del Toro ako najväčší hajzlík, s ktorého ide skutočne strach, Salma Hayek ako drsná (stále prsnatá) šéfka kartelu a ústredné duo Kitsh a Johnson ako záchrancovia svojej milovanej Blake Lively. Film je dosť dobrý a čím viac pribúda minút, tým je film zaujímavejší. Záver filmu sa skutočne podaril, ale dĺžka filmu by potrebovala trochu skrátiť. 75% - 3*(12.2.2013)

 • teutates
  **

  Neskutečneée zklamání, neskutečneée! Já věděl, že Oliver je perverz, no co předvedl tady. Člověk se těší na bezduchou akci, kde si dva drogové kartely vymlátí duši a místo toho se mu dostane úchylného trojúhelníka, který nejde rozbít. Dvojhodinový intelektuální sranec, kde člověk začne přemýšlet, jestli ten hlas božské Ophelie je opravdu tak otravný nebo je něco blbě. Když padali dvojčata stal jsem u tebe, když si poslal dědu vydělávat peníze taky… dokonce i když jsi pomlouval Georga pořád jsem stal u tebe, no kurva co sis nalil tady?! 3/10(16.10.2012)

 • Radek99
  ***

  Zprvu jsem plesal - Starý dobrý Oliver Stone je zpátky! Savages - Takoví normální hašišáci. Ano, Stone je zpátky, zpátky v devadesátkách. Ale ouha. Kdysi pravý vzor muže, voják a veterán z Vietnamu, nositel Purpurového srdce, symbol politické nekorektnosti, padl do osidel gender studies. Jasně, Stone byl známý liberál a demokrat, teď ale zjevně čeří vody v oblasti genderové tématiky a snaží se na filmovém plátně realizovat rovné příležitosti pro ženy i muže. Jak jinak si totiž vysvětlit, že hlavou drogového kartelu je žena, další žena je vypravěčka a svorník dvou nemastných neslaných hrdinů, dohromady trochu neuvěřitelného trojúhelníku, charismatického hrdinu abys pohledal, ženy se tu svěřují jedna druhé, nejlépe v rozpoložení večera v ložnici na lůžku, jedna totiž ztratila děti a druhá rodiče, obě si prošly těžkým obdobím a o tom se prostě MUSÍ mluvit. Uf. Ještě že tu byl starý dobrý Benicio Del Toro, jinak nebylo komu fandit (a mezi námi - on byl jediný, kdo táhl ten film, což je při nesoudné dvou a půl hodinové stopáži úloha celkem sisyfovská). A to nebyl jediný problém - také se nám sem zatoulaly scény z jiných filmů - detektiv americká DEA brečí u postele své na rakovinu umírající manželky...a prý ,,divoši". Stone vyměkl...(12.11.2012)

 • Indiana
  *****

  Oliver Stone se zase rozjel a natočil pořádnou pecku. Aaron Johnson i Taylor Kitch to zahráli dobře, ale Del Toro mi přišel o něco lepší. Travolta nemá moc co hrát a Blake Lively mě moc nebrala. Chvílema mě napadalo jestli ti dva mladíci (hlavně ucho Johnson) můžou soupeřit s mexickym kartelem, ale vem to čert, když to Stone natočil tak dravym stylem (v nějakejch sedmašedesáti letech klobouk dolů).(21.8.2013)

 • castor
  ***

  Divocí lidé v divokém světě. Přesně tak jsme měli díky Takovým normálním zabijákům nebo dle mého nedoceněného U-Turn rádi Olivera Stonea v poslední dekádě minulého století. Zkažený svět plný vyšinutých magorů představuje i nyní, po několika politických úletech, kterými nás známý provokatér obdaroval. I když občas vypadá, že ho upekli pejsek s kočičkou. Dočkáme se prudkých změn žánrů, moderních obrazových fines, nadhledu a ironie. A také příběhu, s kterým budou mít mnozí problém hned při vykreslení milostného trojúhelníku. Jeden z nich je totiž tvrďák, který má za sebou nejednu vojenskou akci, druhý citlivý idealista a třetí do švédské party je zhýčkaná blondýna lačná po nákupech a pohodlí. To, co následuje, je místy fajn, ale také docela (až okatě) chtěné, vytlačené, řekl bych. Divošství jsem tam moc nenašel, komicky ladění padouši tomu navíc příliš nepomáhají (vyjma Del Tora, pochopitelně). Jednoduché i chytlavé zároveň, přičemž nadvakrát vyprávěný konec nepomáhá ani jednomu, ani druhému.(18.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace