Tak bal jsem se aby nam pan Stone prilis nevymekl protoze uz WTC nebyl zrovna hit ale nastesti neco jeste ze staryho Olivera Stona zbylo takze zatim co u WTC to byly slabsi 3* tak tady to jsou urcite silnejsi 3* dal bych i ctyri ale je fakt ze ta delka je na podobny film prehnana a ke konci uz sem se zacinal lehce nudit jinak toho typicky lehce provokativniho podani na jake jsme u tohoto rezisera zvykli se tu dockame ale je fakt ze je ten film ukecanej az moc takze ve finale urcite lepsi prumer ale zase nic z ceho bych se posadil na prdel(1.1.2013)

Škoda, že to nie je zovretejšie a hutnejšie, lepší rytmus by tomu výrazne prospel. Inak ale solídna "oddychovka". Postavy prepracované tak akurát, storybuilding sústredený, réžia zručná a suverénna, starý macher sa pozná. Brutalita unrated verzie poteší.(15.11.2012)

Divoši vážně dělají čest svému názvu, protože nejmladší Oliverovo dítě je jako z divokých vajec. Chvilku mi trvalo, než jsem se se vším srovnal, ale na konci jsem měl chuť řvát, ať to ještě nekončí, ať mě ti tři vezmou mezi sebe, že spolu dokážeme spoustu velkých věcí! Ne, to bych kecal; doopravdy jsem řval, ať mě vezmou mezi sebe, že se o Ofélii náramně postarám, až ti dva budou zase v luftu. Fór je v tom, že stejně tak se mně chtělo řvát i na Salmičku s její dcérkou a kdyby na to přišlo, spolčil bych se i Johnem a Beniciem. Takhle nějak si představuju film, co má kule.(28.2.2013)

Rozpočet $45miliónovTržby USA $47,382,068Tržby Celosvetovo $82,966,152Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,255,105 //počet predaných kusov 112,812Tržby za predaj DVD v USA $12,445,100 //počet predaných kusov 699,541║ no konečne Oliver Stone ponúkol niečo plnokrvné, má to spád, náboj, dravosť, drsnosť, dobré obsadenie, minutáž nakoniec dobre odsýpala, som sa trošku na záver filmu ľakol ako to pekne zbabral ale... má šťastie /80%/(7.2.2013)

Divocí lidé v divokém světě. Přesně tak jsme měli díky Takovým normálním zabijákům nebo dle mého nedoceněného U-Turn rádi Olivera Stonea v poslední dekádě minulého století. Zkažený svět plný vyšinutých magorů představuje i nyní, po několika politických úletech, kterými nás známý provokatér obdaroval. I když občas vypadá, že ho upekli pejsek s kočičkou. Dočkáme se prudkých změn žánrů, moderních obrazových fines, nadhledu a ironie. A také příběhu, s kterým budou mít mnozí problém hned při vykreslení milostného trojúhelníku. Jeden z nich je totiž tvrďák, který má za sebou nejednu vojenskou akci, druhý citlivý idealista a třetí do švédské party je zhýčkaná blondýna lačná po nákupech a pohodlí. To, co následuje, je místy fajn, ale také docela (až okatě) chtěné, vytlačené, řekl bych. Divošství jsem tam moc nenašel, komicky ladění padouši tomu navíc příliš nepomáhají (vyjma Del Tora, pochopitelně). Jednoduché i chytlavé zároveň, přičemž nadvakrát vyprávěný konec nepomáhá ani jednomu, ani druhému.(18.11.2012)