Feacher

Včera jsem měl Con air a musím říct, že jako akční film se mi více libil tento. Asi to bude i tou mysteryzápletkou nebo tím, že mě tam víc věcí docela dávalo smysl. Dobře vymyšlené, oproti jiným filmům zde dlouho nevíte, jak přesně to celé dopadne a herecky taky hodně fajn... Tentokrát za mě 5*! ()

Sa.sa

Slušný film plný rvaček a zvratů... Patra šílených Amerických vojáků chce dát za vyučenou vládě, "ochránit" zemi před dalšími utoky a tak chtějí zničit letadlo plné lidí... Jj to je tak když v armádě vyrábějí magory... Ten konec byl divný a samozřejmě přehnaný, ale kdo by co jiného čekal... ()

limalama

Můj oblíbenec Liam mě opět nezklamal. Ve stísněném prostoru leteckého speciálu je to slušná jízda plná zvratů, turbulenci a hlavně 150 podezřelých. Napínavé od začátku do konce, jak je u Liama zvykem. 80% ()

len.tilka

Bezvadnej leteckej thriller. Kvůli takovým příběhům nesnáším létání letadlem. Liam je perfektní herec, jako zdepkovatej alkoholik mi přijde, že je tak sešlej i ve skutečnosti. Jeho strašně milej, vstřícnej a utahanej obličej a vůbec pohled vás provází celým filmem a je to to jediný příjemný v tom chaosu, proto nechápu ty pasažéry, který se rozhodli, že mu nevěří, mě by to třeba v životě nenapadlo. Když se správně vžijete je tam to úžasný napětí, párkrát se leknete a když tyhle typy filmů milujete, neustále si vyvíjíte teorie, kdo to sakra dělá, kdo je podezřelý a kdo určitě ne, kdo bude další oběť a proč a kde je co za detail co vás posune dál. Nutí vás to přemýšlet, žádný odpočinek. A to je onooo! ()

exaven

Napínavý a zaujímavý akčný thriller ktorý vás drží od prvej do poslednej minúty. Film vás nechá háďat kto je naozaj zloduch až podozrievate skoro každého no aj tak vás nakoniec prekvapí. Super herecké obsadenie od najväčších po najmenšie úlohy. Dobra práca s kamerou pri akčných scénach. | 75% | 4* | ()

krasava

Liam Neeson je sázka na jistotu přesně pro tento žánr. Totéž se dá říct i o Julianne Moore, i když ta není tak úzce vyprofilovaná. S námětem je to horší... A tak si říkám, jak scénáristu vůbec napadne cpát tohle lidem do hlav... Zajímá běžné Američany bezpečnost letového provozu? Trápí je, že je vláda před necelými 13-ti lety neochránila? Někdo tu možná s nelibostí sleduje pokles důvěry prostých občanů ve vládu ,neutuchající otázky "jak to vlastně ve skutečnosti bylo?" V tom případě je nejlepší postavit takového hrdinu na plátno a říct - to je on, ten bdí, když vy spíte, ten vás ochrání. Utrpěl taky ztrátu jako vy, ale postaví se opět na nohy a jako správný Američan ochrání svoji zem.... Fajn, to je zřejmě TO skryté poselství, protože vláda potřebuje pro svoje čachry spokojené obyvatelstvo, které jí příliš nehledí pod prsty. Odborník by taky nejspíš polemizoval, jestli je z hlediska kinetického děj na konci filmu vůbec možný. Já myslím, že ne... Kdo se chce jen podívat, věřit dál na neohrožené hrdiny a nečíst příliš mezi řádky, bude určitě spokojen. ()

swater137

Už je to jasný koukáš na Palislava jako já )). Liam by měl něco udělat s těma dětskýma prstíkama. Já mu pak nevěřim ty karate ataky. Julianne Moore je sakra hezká ženská. Ten Liam má ale štěstí. Jinak je to o tom, že i když fízl někoho trápí a je trochu opilej tak máš držet pusu, protože je to prostě správně. Když je to federál a tedy i amík tak to může předvádět i v letadle. Takovejhle chlápek má vždycky kliku takže v celym letadle nejni jedinej člověk kterej by neuměl anglicky. Všicí mu rozuměj a protože je to o demokracii tak pod vedením jiného fízla (ten nerozezná nenabitou zbraň) se vzepřou a téměř Liama přeperou. Chytráček je černoch to je jasný, plánovač a největší hajzl je bílej. Pak to bouchne a všichni to přežijou. Ale to je jasný protože je tam holčička a koukáte na USA film. ()

The_Exile

U tohoto filmu se nudit nebudete. Charismatický Neeson jako air marshall má v letadle zabijáka, co mu pomalu vybíjí cestující. Tempo po celou dobu vynikající, pořád budete hádat, kdopak je ten padouch. Moc hezky napsané, Neesonovi tyhle role sedí, parádní kombinace. Čtyří hvězdičky ()

hujerita

Liam Neeson je stále supermega badass motherfucker. Páčilo sa mi to aj keď tam bolo zopár blbostí a naťahovali to jak gumu na trenkách. A aj som sa potešil, že na filme sa podieľali aj slováci. Hudbu k filmu nahral Slovenský symfonický orchester. ()

lestatos

Solídny aero thriller, ktorý síce pôsobí miestami ako rozprávka starej matere ale ma to švih. Od polovice filmu som potreboval ísť na malú potrebu ale držal som až do konca, takže to bolo asi napínavé))). 65% ()

BranuliQ

Liam Neeson je stále vynikajúci herec, táto rola mu proste sadla a je to on kto drží film v tom správnom tempe. To je také akurát. Ozaj veľmi dobrý film, už teraz viem, že ho uvidím znovu. ()

Moravpat

Vážení cestující, hovoří k Vám kapitán...právě se nacházíme v pásmu zvýšených turbulencí, tudíž vypněte své mobilní telefony a připoutejte se...a co se stane, když někdo neuposlechne? To se dozvíte v téhle v "tubě" uzavřené akci, kterou vyplňuje permanentně naštvaný obličej Qui-Gona Jina, který ani na chvíli nedokáže své oči odlepit od WhatsAppu. Smícháním těchto ingrediencí a dochucením troškou kokainu, získáte těžce natřískanou pecku, u které nevíte kdo je kdo, co je co, jestli je pondělí nebo červenec, nebo jestli to nakonec spadne či ne...takže jestli máte rádi letadýlka, poměrně slušně fungující autokorekci a hlavně napětí jak *&^%$#@@#@$...tak si to koukejte pustit. S pozdravem, Paťák. ()

sovel

Po delší době Allstar, zasloužených 5, pár klišé se najde ale film je poctivá akčňárna, nevím jak ostatní ale do rozuzlení jsem neměl tucha kdo je padouch, hlášky, Liam drtící lidi a twistíček na konec...paráda. Jdu se mrknou znovu:) ()

danny79

Liam Neeson, jako letecky marshal na palube dopravniho letadla, patra mezi pasazery a snazi se najit toho, ktery mu poslal zpravu, ze za dvacet minut nekoho zabije. Ma to napeti, Liam je tvrdak a i pres to, smer jakym se film bude ubirat, je predvidatelny, pachatel mi zustal utajen az do konce. Za zaver filmu dam o hvezdicku mene. Tak hollywoodsky, klisovity a trapne na city tlacici konec, tento jinak slusny film degraduje. I tak je to nadprumerny thriller. ()

Tomrou

Přesně takový akční film, jaký očekáváte. Nemusíte moc myslet, Neeson vás nezklame, děj ubíhá rychle a trochu vás zajímá, kdo s tím letadlem nakonec přistane - že by zase průměrný američan s IQ 80?. Nenudil jsem se, ale série TAKEN je přece lepší. Liam jako alkoholik mi tady moc nesedí a Moore je na můj vkus už trochu stará a žádný extra herecký výkon jsem od ní ještě neviděl :-) Mírný nadprůměr [72%]. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu