Akrub

První polovina naprosto skvělá, pořád přemýšlíte, jak to asi bude...nicméně poslední třetina shazuje úroveň dost dolů, takové klišé...první část 100%, druhá 60% = průměr 80% ()

Jardatekk

Vůbec to není špatný film. Sice to není takový dechberoucí napínák jako Let číslo 93 ,při kterém jsem asi měl infarkt , ale celkem slušně jsem se u toho bavil. Jen ten konec mi tam nějak neseděl.. ()

kacudzde

Tak do poloviny filmu jde o napínavý thriller, který bohužel v druhé půli ztrácí dech a kolena mu podráží i ten americký happyend. Ale Liam role čestných drsňáků prostě umí a jeho charisma dokáže táhnout celý film. Strašně by mě potěšilo jeho obsazení mezi akční ikony v Expendables :-). Lepší 3. ()

Cartmen9

Od tohoto filmu jsem očekával daleko méně. V průběhu děje jsem podezříval čím dál více lidí, kteří byli na podezřelých sms zpráv. V hlavní roli Liam Neeson mě jenom utvrdil v tom, že to je výborný herec, který tyto role zvládá úplně v pohodě. Jak už napsal Tom Hardy, lze v tom snímku vidět již předešlou spolupráci Liama Neesona s režisérem Jaumem Collet-Serrou ve filmu Neznámý (Unknown). Jak to u těchto filmů bývá: Konec dobrý, všechno dobré – tak dopadl i tento film. Moje hodnocení tohoto filmu 80 – 90 %. ()

migl

Na ten hnusný ksicht J. Moore som v poslednej dobe doslova averzný,jej držka je príčinou že film s jej obsadením nedokážem dopozerať do konca. Na ten svoj odpudivý rypák by mala dostať zbrojný preukaz ()

Chlo0opek

Já zkrátka tyhle letecké filmy můžu. A tenhle nebyl výjimkou. Napětí po celý film, hodně povedené zpracování komunikace mezi hlavními představiteli, jen ten závěr byl, řekněme, tak trochu americký. Ale i přesto snímek rozhodně stojí za shlédnutí, dávám lepší 4*. ()

StanleyVanH

Tak tady jsem se netěšil vůbec, tento film čekal na disku než ho shlédnu asi měsíc a pořád se mi nechtělo se na něj podívat, pač jsem si nechtěl kazit večer. No a nakonec už po deseti minutách, když jsem zjistil, že se celí film bude odehrávat čistě v letadle, tak mě to začalo bavit a začalo to být napínavé a dost zajímavé. Přesně na takoví styl thrillerů jsem. Dokonce moc nemusím ani Liama ale tady se mi moc líbil jak to zahrál. Rozhodně za pět, měl jsem prima večer. ()

LudwigG

Slušně zvládnutý thriller rozehraný na relativně malé ploše. O to větší je ale invence scénáristů a film se dá skutečně shlédnout na jeden zátah, kdy akce příjemně graduje a divák očekává příští děj se skutečnou zvědavostí. Zlom přijde podle očekávání stejně u diváka jako u hlavního hrdiny a pak už jde o klasický akčňák, který ale nijak nenudí. Jasně, dalo by se několik scén udělat jinak, nebo rovnou vypustit: viz zapojení cestujících nebo sladkobolné scény se stužkou a uplakanou holčičkou, nebo výlevy o rodině, nemocích a nepochopení - ale to je prostě "daň" zaplacená v drtivé většině filmů. Neeson není jen "klasickým akčním hrdinou", ale dokonce i hraje, a to je po delší době tím, co dělá film filmem, a ne jen pustou "koukačkou". Kamera je svižná i ve volnějších scénách a střih umocňuje vzrůstající napětí. Prostě a jednoduše - bavilo mě to. Tři hvězdy je málo, čtyři moc - něco mezi, ale rozhodně se Non stop dá vidět i podruhé. ()

Rhapsody91

Ničiteľ Nýson zasahuje. On má fakt ksicht na takéto postavy, rola mu sadla a film bol napínavý až som si začal nechty obhrýzať z toho. Len tak ďalej Lájem, len sa už prosím ťa nevracaj do rolí ako Kvaj Gon Gin, vobec som mu to nežral, ale kápo s búchačkou a jemný alkoholový potisk na gesichte to mu sedí. ()

Poga

Vcelku slušný film, klasická Neesonovka aké v poslednej dobe nakrúca. Škoda "klasického" záveru. Hodnotenie mohlo byt vyššie. ()

kotrlak

Nic co by tu jeste nebylo, ale da se na to koukat. Za zminku stoji musulmanskej doktor na palube letadla, coz prinejmensim vyloudi cloveku usklebek na xichte. Proste politickou korektnost je treba zachovat... ()

snowman

Dlouho jsem sem nenapsal komentář. K tomuto v sobotu strávenému kousku ale musím. Nic převratného, ale fakt skvělý film! Zhltnete ho od začátku do konce! ()

XTrader

Vynikající herecké výkony a napětí je cítit z celého filmu. V porovnání s jinými filmy z paluby letadla špička. ()

fabregas1

Atmosférický a napínavý NON-STOP se pro mě stal filmem, který jako jeden z mála ukazuje, jak se tahá za nos a to až do konce. Vodítka se zvyšují, očekávání stupňují, podezřelí stále odpadávají nebo naopak přibývají...no prostě jsem hltal každý moment, pronesené slovo a každou smsku z mobilního telefonu do obrazu ( Collet-Serra je natolik zručný režisér, že přesně ví, co je potřeba k tomu, aby i momenty, kdy se zdánlivě nic neděje, byly zajímavé a divácky atraktivní ). Ať je sice scénář jakkoliv nedokonalý a některé věci nereálné, tak Non-Stop zkrátka chytne a nepustí. A věřím, že spousta diváků nebude řešit hovna a film si prostě užijí. ()

revere

Kdybych tomuhle dal tři hvězdičky, většina obdobných snímků z let šedesátých a sedmdesátých by jich musela dostat přinejmenším šest. ()

Bilbo.cz

Ze začátku film dobře udržuje napětí. Jako skvělý nápad hodnotím vizuální zobrazování smsek na displeji, které nám dovolí vědět co se děje ale zároveň neztratit kontakt s Billem a sledovat jeho reakce. Později ale děj začíná být nelogický. Jednotlive zvraty na sebe navazují aniž by jejích důsledky byly dotaženy do konce. Zároveň jsem se za celý film nedokázal ztotožnit s hlavní postavou. Bill dělal rozhodnutí, které podle mě nebyly obhajitelné ani jeho minulostí, například přehnaně agresivní vystupování vůči jakémukoliv podezřelému. Taky jsem čekal nějaké podrobnější vysvětlení toho, co se přesně v průběhu filmu událo. Dohromady to ve mně zanechalo dojem průměného akčního filmu. PS: Scéna kdy se při srovnání výšky vytvoří stav bez tíže a Billovi přistane v ruce pistol je geniální. ()

Skunkiee

Skvělý akční film. Liam Neeson se pro takovéhle role narodil (nebo spíš do nich zestárl). Napětí se zvyšuje, nechybí překvapení. Paráda ()

skok01

Výborný, naprosto klasický akční film film se všemi aspekty (napětí, eskalace děje a nechybí výborné akční scény). Liam Neeson je ve filmu naprosto skvělý. Film mě naprosto upoutal a s napětím jsem očekával a doslova "hltal" další vývoj děje a do poslední chvíle jsem čekal jak to dopadne. Byl jsem naprosto "napnutý" a od filmu jsem se nemohl odtrhnout. Doporučuji ke zhlédnutí. (5* = 98%). ()

teseth

Podařená žánrovka, která na minimálním prostoru dokáže diváka chytnou za koule a nepustit do do závěrečných titulků. Jediné co bych vytkl, a to asi každému americkému výtvoru, je ten zbytečný proslov a patos kolem obhajoby hlavního hrdiny a jeho výčet důvodů proč je takový jaký je ... Julianne byla ve své vedlejší roli fakt suprová a Liam po dlouhé době taky dokázal víc než je od něj očekáváno. Jen mi je záhadou proč je u filmu uvedeno "Mysteriózní"?? ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu