Diktátor

Gardenboy

Brutálne nekorektné. Škoda, že vtipy sú rôznej úrovne od debilných až po pár fakt vychytaných. Prestaňte mi rozprávať do piče ! :). Ale chlapík má guráš, to sa musí nechať. ()

007.

Film, který se za každou cenu v každé situaci snaží být vtipný, v 90% jsem se neměl ale smát čemu. 25% ()

Khamsin

Zbytečný film, jehož trapnost několikanásobně převýšuje komediální stránku. Nicméně pár světlých chvilek tam bylo, a tak nedávám odpad, i když by si to film jako celek zasloužil. Někdo v Diktátorovi může vidět odvážný, snad i satirický, humor. V tom případě podle mě vidí něco, co v tom filmu není. Je to pouze prvoplánový nechutný brak, který má v sobě asi tolik inteligence a smysluplných myšlenek, jako opilá topmodelka. ()

dEst28

Cohen je strašný hovado :-) Diktátor je mnohem lepší film než je Borat možná i díky tomu, že je mnohem absurdnější. ()

Onas

Zadna zaplava gagu se nekona. Nekolik nadprumernych zertu, par vynikajich. Kazdopadne v tomto zanru patri k tomu (nej)lepsimu, byt jsem cekal jeste neco navic.. 76%. ()

mattpro

Skvelá komédia, skvelé hlášky a bavil som sa celý čas. Videl som ten film už parkrát a rozhodne to stojí za to. V komediálnom svete 2012 je to TOP. ()

RajAthen

Je čestné přiznat, že nepatřím mezi velké fanoušky Cohenovek a nevidím v nich "zrcadlo společnosti", jak jim jiní podsouvají. Na druhou stranu skutečnost, že Diktátor je čistě hraný film bez jakékoli improvizace s nic netušícími chudáky vnímám jako posun k horšímu. Ano, několik míst je velmi opuletním způsobem vtipných (olympiáda a předně scéna porodu) či zcela z jiného světa (jediná akční scéna), ale na celý film je jich vcelku málo a z mého pohledu chybí filmu hlavní pointa. Každopádně jsem zvědav, kam se Sacha Baron vypraví příště. Mimochodem nepřestává mě zarážet, jak se mohl tento velmi specifický člověk dostat svou produkcí do mainstreamu. ()

Hezzy

Ještě lepší než Borat. Řehtal jsem se opravdu od začátku do konce filmu. Skvělá nekorektní komedie, která v sobě zároveň ukrývá i důležité poselství, jak je diktatura nebezpečná. ()

gemi

Pár násilně poslepovaných dobrých fórů, obskládaných hromadou těch slabších. Celé to jaksi nedrží pohromadě a o autentičnosti, která se mi tolik líbila u Borata, nemůže být ani řeč. Potenciál, který dané téma skýtá, byl využit jen velmi chabě. ()

Scharra

Začátek byl velice slibný, ale pak nastane velké moralizování a i přes veškerou politickou nekorektnost se dojde k "americkému" happy endu. Vtipů je tu přehršel, ale hodně jich je přestřelených a spíše nechutných než vtipných. Možná by bylo lépe, kdyby se film držel čistě narážek na "spolupráci/přátelství" USA s diktátory z blízkého východu a subsaharských států. Nejedná se o špatný film, ale ve srovnáním s Brunem kvalita klesá ()

Aurewen

Jo, zkusila jsem to, říkala jsem si, že podle traileru to bude trochu ukočírovaný...No co si budem vyprávět, je to film víceméně pro chlapy :) , ale stejně si myslím, že všeho moc škodí, jak píše Tetsuo, bylo tam opravdu vtipů hodně, člověk to ani nestačil vnímat pořádně a tím to ztrácelo na pointě, od těch blbejch jednoduchejch až po nějaký "normálnější", kterejm se dalo zasmát, no já se smála asi pětkrát za celej film...zezačátku to šlo..ale proč si sakra každej myslí (nebo teda Charles a Cohen), že vtip bude v tom, když si chlap stáhne kalhoty? Ach jo.. ()

Argondia

Mile ztřeštěná a povedeně nadabovaná ulítlost s furiantským, chlupomilným, podpaždím posedlým, dojícím análníkem, plná genitálií, drzých úšklebků, drsné, úchylné srandy a vtipných arabských coverů jako "Let's get it on" od Marvina Gaye, nebo "Everybody hurts" od R.E.M. V malých rolích mučitele a rodící ženy se objevili 2 herci z filmu "Bratři z donucení". Kathryn Hahn (rodící matka) si tam dle vlastních slov chtěla (mučitele) Johna C. Reillyho srolovat do kuličky a strčit si ho do vagíny. V Diktátorovi srolovaného Reillyho vyměnila za mobil a propletené ruce S.B. Cohena a Anny Faris, která u této romantické scény samozřejmě nesměla chybět. ()