Na opuštěné mýtině najde lesní správce (Oldřich Kaiser) ležet bezvládné tělo muže (Ondřej Vetchý). Podaří se mu ho vzkřísit, muž si ale nic nepamatuje. Neví, jak se do lesa dostal ani proč je celý od krve a namísto odpovědí z místa uteče. Správce se vydává za ním a postupně zjišťuje, že muž je zapletený do krvavé msty, kterou možná sám inicioval a v níž důležitou roli hraje jeho čtrnáctiletá dcera (Lucie Šteflová). Kromě toho jsou ve hře čtyři miliony korun, dva uplacení policajti (Igor Chmela, Marek Taclík) a trojice mladíků (Ondřej Havel, Daniel Novák, Václav Vostárek), která rozhodně nemá čisté svědomí. V jednom dni, během několika hodin, tak jeden zločin spojí osudy několika lidí. Nic ale není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, protože hranice mezi pomstou a zločinem je velmi tenká.
V jednom dni, během pár hodin, spojí pomsta osudy několika lidí. Kdo z nich je vrah a kdo oběť? Ondřej Vetchý a Oldřich Kaiser v hvězdně obsazeném thrilleru, který se vám zadře pod kůži. (oficiální text distributora)

starr64

Běhačka po lese v českém podání. Asi se tvůrci rádi dívají na americké horory, které se odehrávají buďto běháním po lese nebo v kukuřici. Jinak k filmu nemám co dodat, škoda Ondra Vetchý přeci jenom dává jakousi záruku kvality. Mohl to být dobrý film jen trošku více děje - nějaký protipol násilí - něco na co by se dalo fakt koukat. Naši tvůrci toto prostě neumí. ()

aneta105

Ondřej Vetchý ukázal svět z jiné ptačí perspektivy, každý si pořád myslí, že jemu se nemůže nic stát a že on je ten, kdo je v bezpečí, ale to tak není. A tady začíná děj tohoto českého filmu. Já neholduji české kinematografii, protože níkdy nevyplodila dobrý film, ale tímto filmem se to změnilo. Poprvé jsem k tomuto filmu přišla z TV jenže jsem nestihla začátek tak jsem byla nucena koukat od doby kde ti dva už byly mrtvý a děda zachrńoval toho posledního. V té doby jsem si myslela, že je to psychopat, ale dala jsem na radu a druhý den jsem ho stáhla z netu. A já: Wow, luxusní film, opravdu ano a český můj nejoblíbenější 80%. ()

mike7777

V Čechách poněkud netypický žánr-thriller. Čekal jsem že Vetchý bude hrát postavu a la Rambo a bylo příjemné, že to tak nebylo. Scénář by snesl mírně zahustit, nicméně finále (ve kterém byl doplněn Kaiser) za mě výborné. Nejlepší scéna asi když se Vetchý za jízdy probouzí z šoku. ()

kurioko

Já to rozdýchávám ještě dnes. Nevím, koho mi má být líto víc. Lituji všechny. Strašně silné. Skvělé herecké výkony a vše, co k tomu patří. ()

ambrobene

Rozťahané jak úsmev Ronaldinha. Naozaj, keby v tomto filme neboli 10 minútové zábery o tom, ako otec kráča hore schodami, alebo chodím lesom a nič sa nedeje... tak by tento film mal 11 minút ()

Nick182

Těšil jsem se na podívanou ve stylu Plivu na váš Hrob. Bohužel to bylo, ale velké zklamání. Prostřihy v klíčových situacích opravdu nepůsobily vůbec dobře. Navíc ti tři mladí rádoby herci byli naprosto příšerní. Ostatní průměr. Tedy až na Ondru Vetchého, kvůli kterému dávám jednu hvězdu. Druhou za vypipláni jeho postavy co se týče dilema zabít či nezabít. V tomto filmu jde vidět, že ani excelentní výkon hlavního herce, opravdu nemůže zachránit slabý film v ostatních ohledech. 40% ()