Zločin

Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, (2011–2014), 33 h 47 min (Minutáž: 43–60 min)

Tvůrci:

Veena Sud

Hudba:

Frans Bak

Mireille Enos, Joel Kinnaman, Billy Campbell, Liam James, Michelle Forbes, Brent Sexton, Kristin Lehman, Eric Ladin, Jamie Anne Allman, Evan Bird (více)

Série(4) / Epizody(44)

Sarah čeká poslední den v práci. Stěhuje se i se synem za snoubencem. Je však povolána do parku, kde se našel dívčí svetr a kreditní karta. Vyjde najevo, že oblečení patří pohřešované dívce. Osobní život bude muset jít na chvíli stranou... (TV Prima)

jafuska

hodnotím po pěti dílech první série, a mám ten pocit, že se seriál ubírá tím správným směrem jaký má být v seríálu, odhalování vraždy mladé holky, politické záměry, tak nějak vše do sebe zapadá ()

vaclaw

Zatím velmi povedená mysteriozní detektivka. Rozjezd je sice pomalejší, ale zato po půlce je každý díl, až na výjimky, strhující a plný zvratů. Navíc jsem si po chladnějším začátku oblíbil i herce a takový Holden Joela Kinnamana se mi zařadil mezi nejzajímavější seriálové postavy obecně. ()

Andinistka

5 hvězd především pro Mireille Enos, už jen díky ní stojí seriál za vidění. 3. sezóna - snad ještě lepší než ty dvě předešlé!! Po dílu "Six minutes" (S03E10) mi došla slova. ()

maoc

Po několika dílech musím tedy říci že nic moc. Scénáristé vaří zatraceně řídkou kaši, je to nuda. Také americkou hru na "psychologii postav" fakt nemusím. Polepšený kriminálník, nekonvenční policajt, charakterní a čistý politik, ...pruda. Koncem první série dosahují nuda i pruda vrcholu. Naštěstí to zachránil poslední díl, který měl švih a konečně se objevila i atmosféra. S vyřešením nepočítejte, snad na konci 2. série. Edit po konci 2. série: s hodnocením bych šel asi ještě o jednu hvězdu dolů. Nic moc se nezlepšilo a já se u koukání zoufale nudil. Všechno ale zachránil opravdu skvělý konec. Studená sprcha pro naivní idealisty. Za to palec nahoru, jinak roztahaný a nudný průměr. ()

Behind

Zřejmě jsem z jiné planety, ale přes veškerou snahu do seriálu naskočit, mi tohle "volné pokračování Twilight ságy" (alespoň tak to na mě působilo) nepřirostlo k srdci ani jiným orgánům. Přes veškerou snahu tvůrců vydojit ze mě kbelík slz, mi neukápla ani jediná. Jsem emocionální impotent, nebo to byla jen další póza z USA? Podle hodnocení ostatních to první. Tak jako tak se s tím nic nedá dělat. ()

Marty20

1. série 90%, 2. série 100% V zajímavostech jsem se dočet, že po dvou řadách byl seriál zrušen a pak znovu obnoven. Proto mám strach si 3. řadu pustit. Pokud by to ukončili po dvou řadách, určitě bych na tento seriál vzpomínal jako na výjimečný! ()

1mara2

Fantastickej krimi seriál. Nevzpomínám si, že bych někde zaznamenal tolik různejch převratů událostí, co je tady. Ale hlavně to má hlavu a patu, herci jsou výborný a fakt mě to drželo pokaždý v napětí, co se bude v dalším díle odehrávat. Navíc série postupně neztrácej na kvalitě, spíš naopak. Neni o čem, fünf. ////// Dokoukáno -> jednoduše výborný až do konce. ()

Wollmis

Jakože mě kriminálky vůbec neberou, tak tahle mě chytla, ani nevím proč. Akorát to finále mi přislo jak z pohádky pro děti, čekal jsem že Linden zavřou a Holder se předávkuje nebo tak něco... trochu víc drama finále :D ()

oasismanik

No asi som čakal niečo úplne iné, preto ma to dosť sklamalo. V podstate je to viac o politike ako o krimi, a aj napriek tomu prostrediu je to také moc ...americké. Ale jedno viem isto, keby žijem v odpornom, upršanom Seattli, tak sa asi zabijem. Po prvej sérii za 3, so sledovaním nepokračujem. ()

ESW

Kdyby tam byla alespoň jedna sympaticka postava, tak by tam byla jedna sympaticka postava. Třetí série je hroznej podvod na lidi! A myslel nekdo na Kilie?! Takze po čtvrté sérii přidávám hvězdu a to trapně jen za romantiše happyend, protože po čtyřech seriich totalniho zmaru a deprese tohle prostě chceš vidět. Nebo sebevraždu Linden, to už je fuk. ()

DonBraso

Prostě dechberoucí kriminálka jak žezlo,který drží a nepustí do poslední epizody.Tenhle styl přímo zbožňuju u The Wire byl přesně ten podobný nádech,že se vůbec netlačilo dějem kupředu,ale pěkně pomalu někdy možná až moc,ale se seriálem to pak dělá pěkný divy.Prostředí,herci,kamera,i ty tři podtexty hudby krásně navodí atmosféru a ke konci poslední díl tedy byl napínák i tak jak skončil..Doufám,že druhou sérií to bude končit,ono už se trochu vážně pak stane,že se to bude natahovat a zdlouhavé scény by nedělali dobrotu,ale za tohle dávám 100% ()

Toxie

Seznámit se s originálem jsem neměl tu čest, ale pro mě momentálně nejlepší kriminálka, co jsem kdy viděl! AMC - BRAVO! Naprostý souhlas s "TomikZlesa" ()

reypal

Déšť neustále skrápí ulice Seattlu, detektivové jako buldoci neúnavně pátrají po vrahovi 17 leté dívky bez ohledu na jejich osobní život, rodina oběti se postupně rozpadá a do toho všeho se ještě míchá politika....jedna z lepších krimi sérií jaká je k mání, bohužel ke konci trochu ztrácí dech a odpověď na otázku kdo zabil Rosie Larssen si nechává na další sérii. Škoda, myslím že to měli uzavřít a v 2. řadě začít nový případ. ()

Robocop v Suicide Squad?

Robocop v Suicide Squad?

16.02.2015

Drsný Preacher do party s Walking Dead

Drsný Preacher do party s Walking Dead

19.11.2013

Nekompromisní hrdina od „komiksového Tarantina“ Gartha Ennise už měl uzřít filmová plátna (zajímali se o něj taková jména jako Darren Aronofsky nebo Mendes) i televizní obrazovky (seriál z produkce… (více)

Mark Strong bude mocný i v televizi

Mark Strong bude mocný i v televizi

26.03.2013

Ještě nedávno jsme měli dojem, že se natáčí víc filmů s Markem Strongem než filmů bez Marka Stronga, ale nikdo si nestěžoval – v drtivé většině rolí byl skvělý a pokaždé jiný. Tak, a od léta si ho… (více)

Colin Farrell v dobách artušovských legend

Colin Farrell v dobách artušovských legend

16.03.2012

Je to docela překvapení. Studio Warner Bros. koncem loňského roku slibovalo nové pojetí artušovských příběhů v romanticko-dobrodružné fantasy Arthur and Lancelot. Titulní postavy si měli zahrát Kit… (více)