Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

Hpatrik

Tak tohle je neskutečnej úlet. Seth Rogen a jeho kamarádi, vysypali kyždý své nejúchylnější nápady, pozvali spoustu známých i méně známých tváří, naplnily nemalý rozpočet, a vytvořili jednu z nejzábavnějších komedií za posledních pár let. Spousta nekorektního humoru, nespočet ikonických hlášek, dobrý výběr hudby (s Backstreeet Boys mě dostali) - takhle dobře jsem se hodně dlouho nepobavil. Nekompromisní čtyři. ()

AxelWers

Miestami praštené, ale miestami som sa fakt bavil. Taká oddychovka po náročnom dni keď sa človeku nechce moc premýšľať. ()

Whitebeard

Asi jsem na tenhle typ filmů už starej. Nastává tim pádem otázka, jestli jsem i "oprávněnej" podobný filmy hodnotit. Protože moje hodnocení pro tenhle film je hodně špatná dvojka. Tu dávám jenom díky hodně slušnym hereckym výkonům. V souvislosti s tim mě tak napadá, co všechno vlastně herci jsou schopný pro roli a vejplatu před kamerou dělat a jak moc se ztrapňovat. A čim dál ten film jde, tim horší mi to přijde. Abych jenom nepomlouval, nejlepší herec pro mě jednoznačně Franco. A ku malýmu plusu filmu, zvládl jsem to až do konce. Sice toho lituju, ale zvládl :) ()

pepa3rd

Herci, kteří hrají sami sebe a dělají ze sebe stejný paka, jako jsou hrdinové v jejich filmech, zejména těch, které zřídkakdy šetří fekálním humorem. Jinak zajímavý nápad, realizovaný bohužel bez humoru. Třeba takový Zombeeland je o dvě úrovně vejš. 40 % ()

AloeB

Jednou budu jako Seth Rogen a jeho banda a žádná apokalypsa tomu nezabrání, i kdybych měl toho obřího Satana pozvat na párty taky ignorujíc jeho obří kládu. Aspoň bych měl někoho s kým bych znásilnil Watsonovou, aniž bych se bál že mě rozfláká sekyrou. ()

bararich8

Mno, tohle byla fakt apokalypsa. Vtípků se vydařilo fakt nemnoho, jako občas jsem se zasmál, ale jinak to bylo takové o ničem. K čemu je, že do filmu narvete tolik hvězdných jmen, když necháte naživu jen ty největší idioty? Slabší 3* ()

Dimo

Tenhle humr mě klapnul trochu mimo. Jo. Řekl bych, že hoši měli nápad, pozvali někoho ze studia, udělali párty jak sviňa, ti ukroutili nějakou ostudu a film dostal zelenou. Je tam pár vtípků, hodně to osciluje mezi sračkou a trapárnou, kde jsou doménou buzerantský fórky, který fakt nevím, zda mají pohoršovat nebo být rádoby vtipný. Záhadou mi je to obrovský množství slavných jmen. Že by benefit v podobě koksu zdarma? ()

CharlieSs

Obvykle nemám ráda komedie a už vůbec ne takového rázu, ale tady jsem myslela, že skapu smíchy. P.S. pokud někdo víte, co za filmy tam byly použity kromě Vymítače, napište mi prosím! ()

Pathrose

'Hermione just stole all of our shit.' Skvělá komedie ve které si Seth Rogen a Evan Goldberg vzali na paškál celý Hollywood. Všichni si zde dělají srandu ze sebe samých a z filmů, které natočili a nejlépe se to vede Jamesi Francovi a Jonahu Hillovi. Hlášky jsou občas úplně boží, někdy trochu slabší. Je škoda, že si film neudrží kvalitu, protože první polovina (Michael Cera, Emma Watson) je neskutečnej nářez, poté to trochu upadá. Celkově ale stojí za shlédnutí. A těch povedených referencí na všemožné filmy a herce (většina i účinkuje), to prostě stojí za to. PS: Jonah Hill je král. ()

cr8g

Ďábel s useknutym penisem, romanticka chvilka s Whithey Houston, kolektivní znásilnění Hermiony nebo "navrat" Backstreet Boys .... už dlouho jsem se takhle u filmu nepobavil .... jasně, je to stupidní, ale ku*evky zabavny 5/5 ()

Franc1s

Ptákovina, která se jen tak nevidí, ale stojí za to. Samotní herci co hrají sami sebe, např.:J.Franco, S. Rogen,E.Watson, a mrtě dalších. Samozřejmě se musela ukázat i Rihanna, ale největší WTF Ch.Tatum jako hodný pejsek :D No a příchod jedné skupiny na konci - totálka :) Vtípky a hlášky občas zabíjeli, hlavně když se naváželi do vlastních filmů. Ale scénky jako, "stříkat můžu kde chci", "kdo bude znásilňovač" nebo "vymítání" nezapomenutelný. Nečekaně spokojen 7/10 ()

Melvej

Lehce nadprůměrná parodie/komedie s ne úplně špatnými vtipy, kterých však není mnoho. Většina jich je v traileru, takže doporučuji nepouštět. ()

slidealama

Film trochu pokulhává jako celek, ale jednotlivé vtipy a skeče mě opravdu pobavily. Herci si dělají legraci ze svých neúspěchů a dokonce i úspěchů. I když humor Setha Rogena mám celkem rád, přišla mi jeho "role" poněkud zastíněná ostatními. Nicméně tato komedie patří k těm originálnějším za dlouhou dobu a sice si na ni za rok nejspíš nevzpomenu, ale jsem rád, že jsem ji viděl. ()

Kenty

Neuvěřitelná slátanina, na kterou se nemůžete dívat střízliví. Chvílema vtipné dialogy, skvělá Emma Watson (díky které tento film má ode mě hvězdu navíc), trochu překvapivý konec a nepochopitelná role Channinga Tatuma a jeho věta ,,I love him´´ je nezapomenutelná ()

Lumberjack

Takový mix herců, které mám rád (Danny R. McBride), kteří mi nevadí (Paul Rudd, James Franco, Jason Segel), které moc nemusím (Seth Rogen) a které nesnaším (Jonah Hill)... Slušné triky a humor byl povedený, resp. co jsem očekával, to jsem dostal. Nej postava samozřejmě McBride - už při tom jeho tanečním nástupu jsem se smál. až jsem se za břicho popadal... :-D ()

koljan

Celkem povedená hříčka, která funguje, dokud se na plátně neobjeví skuteční jezdci apokalypsy a partička hrdinů doposud rozehrávající trochu hodně vulgární sitcom se nedá na útěk před monstry a vetřelci. Ty nejsprostější dialogy vůbec nefungují, takže měly přijít na pořad střihačské nůžky a celé to asi o 10 minut pokrátit. Ale jinak taková ta dobrá zábava mezi dvojím uprdnutím... vyvane, neublíží... ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013