Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

Shaddy1

Film, který si nebere servítky a nesnaží se oslovit mainstreamovou skupinu diváků. Pokud máte rádi filmy, které dávají přednost nespoutaným a neotřelým fórkům a mnohdy až absurdní zápletce, určitě vás Apokalypsa pobaví na maximum. Film, ve kterém partička mladých herců zůstane zabarikádována v domě Jamese Franca se zásobami alkoholu a hulení při apokalypse v Hollywoodu. Scény jako: kdo chce znásilnit Hemionu, boj o tyčinku Milky Way, ďáblem posedlý Jonah Hill a závěrečná scéna s Back Street Boys jsou jen malým lákadlem toho snímku. ()

Black-star

Laciný humor plný sprosťáren. Občas se něčemu i lze zasmát, ale rozhodně bych to neoznačovala za inteligentní humor. Ode mě je jediná hvězda za úplný závěr v podobě hochů z backstreet boys na kterých jsem vyrůstala :-) Ale jinak mě to absolutně nenadchlo! ()

PedroPo

"Hermiona nám ukradla všechnu vodu." Mělo to svoje vrcholy, mělo to svoje pády, ale dohromady je to velmi dobrá komedie na páteční večer (protože jsem ji v pátek večer v kině viděl). Pánové si pěkně společně zablbli a bylo fajn vědět, že až TO nastane, TAM nahoře vás čeká Segway a BSTB :) ()

ljukyljuk

holy shit! v tomto filme je VŠETKO! akcia, démoni, zbrane, odseknuté hlavy, kanibalov, exorcizmus, apokalypsa, tráva, Rihanna padajúca do pekelnej jamy... a to všetko zabalené do skvelého humoru. tak si dajte puff puff pass a užite si tento namakaný film. 80% ()

Shaleman

Jediné, na čem tenhle biják stojí, je skutečnost, nakolik si ze sebe protagonisté dokáží udělat srandu a kolikrát se až divím, jak hluboko dokáží klesnout (v dobrém slova smyslu). Například takový Tatum, který mě hrozně překvapil a nabo Cera, který mě vyloženě dostal. Že si až tak ze sebe někdo vystřelí... ale jinak film není nijak vtipný ani jinak nabušený, což ho sráží do průměru. Ale to mě nevadí - sice na něj rychle zapomenu, ale dojem zanechal. ()

Mira90

První hodinu parádní jízda, při které jsem se královsky bavil. Ale jak se do toho začali plést démoni, zombie a kanibalové...moc překombinované, už to nemělo takyový drajv. To ,že všichni hráli sami sebe, je taky fajn. A Emma. Ta nesmí chybět. ()

Vilomena

Původně to měly být smutné dvě hvězdičky, protože se James Franco nedostal do nebe, ale přidávám za neskutečnou hollywoodskou ironii, bonusovou Emmu Watson a Rihanny těžký pravý hák. ()

gemi

Neotřelý komediální horor, který docela dobře funguje v obou disciplínách. Supr. :-) 1. 8. 2022, druhé zhlédnutí. OK, je to sice docela drsná reflexe povrchních vztahů a různých falešných masek mezi tzv. přáteli z byznysu, v daném případě mezi serebritami. A těch tady je (Backstreet's back!). Ale v zásadě je to ptákovina s místy slabším CGI. Sice docela cool ptákovina, ale snižuji ze čtyř na silné tři. ()

Wann

Tak banda rádoby-slavných herců, kteří ze sebe dělaj ještě větší kretény, než ve skutečnosti jsou. Vtipy jsou suchý, debilní, stupidní a hlavně nevtipný... a nebo by stačilo napsat "Rogenovský humor". Vim, že tahle zápletka se musí brát s nadhledem ale tohle je už trochu moc. 1* za vymítání... ()

Ginger25

Popravdě, jsem trochu v rozpacích. Na jednu stranu film obsahuje spousty nezapomenutelných scén, u kterých se člověk doslova válí smíchy- debata o znásilnění Hermiony, vymítání Jonaha Hilla, Michael "who took my fuckin cell phone man" Cera nebo pokračování Travičky zelené. Jenže je tu i spousta vyloženě debilních pasáží s hodně trapnými vtípky. Summa summarum dávám 3 hvězdy...možná 3,5 za ten wtf konec :) ()

waska

Brilantní závěr :-) Jinak je tam pár vtipných okamžiků, ale celkové vyznění to moc nezlepší. Nejlepší postavy končí hned na začátku - Cera, Rihanna a když to začíná být zajímavý, tak hubená Hermiona sekerou zastraší 6 chlapů.. No co.. ()

neo93

Komedie o partičce přátel, kteří se schvovávají před nečekanou pohromou uvntitř jednoho domu. Rozhodně pomáhá filmu, že herci představují sami sebe, ikdyž přeci jen trochu trhlějším způsobem. Zábava je celkem stravitelná a některé scény jsou opravdu velmi dobré ( vymítání ďábla,rozdělování a následné mrhání zásob či nezapomenutelná scéna s krásnou Emmou Watson). Autoři se hodně vyřádili a na snímku to jde poznat. ()

E lan

Neskutečně úchylné dílko bez žádné pointy a přitom se jedná o výbornou zábavu. Herci hrají sami sebe, všichni umírají a je kolem toho pořádná sranda. Na tom filmu je vidět, že ho někdo dělal v dobré náladě, asi jak roztomile poznamenal jeden z hrdinů vše bylo s pomocí veselé cigarety:-) ()

0L0V0

Nechápem, že som to dokázal dopozerať, vlastne? ..nechápem prečo som to vlastne pozeral... uznávam sranda a narážky sú podarené, ale neprišlo mi to vôbec inteligentné.. ba naopak hlúpe! povrchné! bez zápalu iskry... 40% Už to nechcem vidieť.. sklamanie.. ()

ER

Nejvíc mně bavilo,když si herečtí kolegové ze sebe utahovali,ale klasicky vypointované parodické scény (fotbal s hlavou apod.) to spíše "brzdily". Ale tady si každý svou porci humoru určitě vybere (nebo skoro každý). ()

pemap

Jedna hvězda za obsazení tolika známých herců a druhá za čtyřnohého démona probíhajícího barákem, jinak je to naprostá capina… ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013