Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

Kingjiri

Je fajn, když si herci uměj udělat srandu sami ze sebe. Ale pořád si myslim, že by si ústřední parta kámošů z branže mohla ze sebe navzájem střílet ještě o něco víc. Jména jako Seth Rogen, Jonah Hill a Danny McBride dávaj tušit, že místní humor bude lehce infaltilní a vulgární, nějaký scény nebo hlášky se však přece jenom povedly a pobavěj většinu diváků ("znásilnění" Emmy Watson, zákaz stříkání, vymítání Jonah Hilla apod.). Docela mě zklamaly krátký camea lidi, na který jsem se taky těšil (Jason Segel nebo Christopher Mintz-Plasse). Příběh neni nic extra, ale stejně jako já se na tohle bude každej dívat spíš kvlůi hereckýmu obsazení. Pochvalu však dávám za slušný vizuální efekty. Dobře jsem se pobavil, ale nejsem si jistej, jestli si snímek pustim někdy ještě jednou, tři silnější hvězdy. PS: Cenu za nejlepší cameo ode mě získává Channing "otrok" Tatum. ()

Torgal

Miestami ten improvizovaný humor plný sexuálnych narážok už bol dosť hluchý, ale väčšinou to všetko fungovalo parádne - všemožné odkazy na filmy zúčastnených hercov (bez ich znalosti si asi moc neštrnete) alebo proste len úžasne vtipné dialógy. Je to zjavne dosť nekorektný a vulgárny humor, ale vo svojej podstate je vlastne inteligentný a sofistikovaný. Obsadenie výborné, navyše s luxusnými cameami Michaela Ceru, Emmy Watson a Channinga Tatuma. 8-/10 ()

AngelG

Tak ať jsem od tohohle čekala cokoliv, tak tohle to rozhodně nebylo.. byla jsem neuvěřitelně mile překvapena a fakt jsem se hooodně nasmála, ale je mi jasné, že na to, aby jste tohle mohli brát jako super záležitost, musíte mít v oblibě jak toto obsazení, které za mě bylo dokonalé (Jonah Hill je pro mě čím dál tím větším borcem, taktéž James Franco), ale také tyhle typy komedií a humoru.. ale jak už jsem psala, tak já z toho byla unešená a jednoduše se to pro mě stává komedií roku nebo lépe i těch předchozích a i těch následujících.. ;) (a mimochodem výstupy Michaela Ceray a Channinga Tatuma.. to bylo něco..) :D ()

darkreider

Trápne, úchylné ale keď príde na apokalypsu celkom dobré. Z obsadenia musí byť zjavné, že hlavná téma bude pubertálne kombo ejakulátov, výkalov a penisov, lebo to predáva. Našťastie Cera umrie rýchlo, peklo sa otvorí a keď nemajú zrovna svoje prudko intelektuálne dialógy, tak je to situačne zábavné. Tá tretia hviezda je za záverečnú 4icu, lebo rock your body! Asi nostalgia alebo čo. ()

bobrux

Lze vůbec něco zazlívat partě herců, kteří si jen tak pro radost natočí komedii, kde si utahují sami ze sebe a z celého Hollywoodu? Bohužel ano. Rogenův humor je přesně pro mou krevní skupinu, evidentně má v tomto směru talent, ale ještě by mu někdo měl vysvětlit pravidla správného načasování gagu. První hláška - bez chyby, učůrávám smíchy, podruhé to člověk ještě zkousne, ale když se jedna a ta samá záležitost rozpitvává pět minut v kuse až do stádia naprosté nechutnosti a trapnosti, tak po ní zbude jistá pachuť. Takových okamžiků je naštěstí v celém filmu jen pár a zbytek scén vše zdatně kompenzuje. Fotbal s hlavou, neuvěřitelné množství různých filmových narážek a fakt, že všichni zúčastnění byli ochotni si ze sebe hodinu a půl dělat legraci s takovým nadhledem, že je musí člověk místy až obdivovat, mi naštěstí na zmíněné hluché místa trapnosti daly rychle zapomenout. Před-závěrečná zpověď všech zúčastněných byla jen třešničkou na dortu. ()

moviechecker

Jedná hviezdička je za Backstreetboys a druhá za Michaela Ceru vďaka, ktorému som sa aspoň 2x zasmial :-D Ináč je tento film poriadny odpad. Mám pocit, že momentálne holýúd žije len s fajčenia trávy a pier. ()

Pacek

No, extremní senzace se nekonala. Film po pár letech zapadne zpátky mezi tuctové nevýrazné komedie, a nic mu odtamtud nepomůže. Rogen, ačkoliv komediálně nadaný herec, ale nepředvádí nic tak funny, což by se od něj aspon dalo čekat. McBride tu předvádí jakési tvrdě-gayovské představení, Jonah Hill je zase nejteplejší ze všech (ikdyž si to ani neuvědomuje), ten černoch o kterém sem v životě neslyšel se podezřele nechová jako hard nigga, Franco....nevím co k němu říct a Baruchel jako jediný, kdo uvažuje aspon trochu logicky? Zachránil to jen buranský humor, založený na chování v extrémních situacích těchto malých hollywoodských hvězdiček. ()

emdvojka

Niektoré momenty boli naozaj vtipné, tak tiež, ako niektoré scény a situácie som doslova pretrpel. Kŕčovité rozhovory na začiatku filmu aj umelé vzťahy medzi hercami, ktorý sa snažili (asi) hrať seba samých boli očividne prepísknuté a každý vlastne hral fiktívne postavy vo fiktívnom svete apokalypsy. Ale ako celok to pôsobilo neohrano, sviežo a posledná scéna s chlapčenskou skupinou z 90 rokov... ?! No to bol gól :-)) ()

Blondy.

Totální úlet. Rozhodně jedena z nejvtipnějších komedií. Na hercích je vidět, že si to celé opravdu užívají a to je jen k dobru. Zahrát si sebe sama byl také výborný nápad, který tomu celému jen přidává grády. Jen scénář je takový chudší, respektive skoro žádný, ale vůbec ničemu to nevadilo. ()

redwik

Pre: kopec známych hercov a mien, odkazy na iné filmy, Rihanna a jej zadok, spolu s Michaelom Cerom, pekné efekty, najmä démoni, Emma Watson a je vystúpenie bolo božie Proti: Danny McBride - ten sa mi vôbec nepáčil a filmu viac uškodil ako pomohol, málo vtipu, veľa cliché, občas idiotné rozhovory Záver: Z tohtoročných koncov sveta sa mi viac páčil anglický The World's End, ktorý síce priniesol menej celebrít, ale o to viac humoru. Avšak myšlienka aby herci hrali samých seba bola skvelá. Keby niečo takéto natočili borci ako Jason Statham, Chuck Norris a iní, pričom by sa chovali ako roztrasené slečinky, to by ešte len bol nárez! Zaujímalo by ma, či aj v skutočnosti panujú medzi jednotlivými hercami takéto vzťahy. A k hodnoteniu: celkovo sa klady a zápory viacmenej vyrovnávajú, takže za 3. ()

PEZ

Tak toto sa da brat iba s obrovskou davkou nadsazky. Chvilu som vahal, ci dat az styri, pretoze sa pocas filmu naslo aj dost hluchych miest, no na druhu stranu chalani si spravili over-the-top prcu a mnoho krat velmi vtipnu aj pre divaka (s vysperkovanym zaverom :)). Ale dost dolezitou podmienkou je mat napozerane filmy ucinkujucich (a nielen tie) a brat s rezervou ich "skutocne" postavy. Spravit taky 45-minutovy zostrih best scenes a bolo by to za plny pocet. Kazdopadne hodne odvazna zalezitost, pretoze pribeh to vlastne nema ziadny a vtipy nemusia sadnut kazdemu. Tesi ma, ze chalani dostali od studia slusny budget - 32 mil. USD (i ked pytali o 50 percent viac), pricom film sa v kinach zaplatil. Seth Rogen prezradil, ze 50 percent videneho bola cista improvizacia (napr. "Milky Way" scena, ktoru nacal Jonah Hill a ostatni sa chytili), je tu tona popkulturnych narazok a niektore momenty su vskutku "hilarious". No a samozreme nechybaju ani klasicke vtipy tykajuce sa vsetkych moznych telesnych tekutin. Proste konec! :) ()

IPajule

Slabší fantasy plná vtipných scén. Nelze od toho očekávat tolik jako od kvalitní komedie. Vím, že se na to podívám, ale to bude tehdy když už nebudu vědět o čem tento film je. ()

dalziel

Backstreet Boys??? ...to vážne??? tak to už bolo na mňa moc.Za to "lepek" nemal chybu.Veľmi nevyvážená komedia.Od scén keď mi išlo roztrhnúť bránicu až po trápne chvílky,ktoré som sledoval s nemým úžasom.Ale napriek všetkému sa mi to páčilo... ()

Tryman

Prvních 10 minut jsem se musel hodně přemáhat, abych to nevypnul... pak se tam ukázala Hermiona a rozhodl jsem se tomu dát ještě šanci. Nakonec to nebylo tak strašný, a když se přetrpí ten nudný a pomalý začátek, tak se z toho vyklube celkem stravitelná komedie. ()

Luisis

Nenechte se zmást tak jako já. Chtěl jsem přesně po 16 minutě vypnout s výrazem WTF??Pak to ale dostane nečekané apokalyptické koule a nakonec velice příjemné překvapení - 75% ()

Ondr@932

Tak toto se povedlo! Velmi vtipná komedie, ale zároveň hrozná blbina. Ale bavil jsem se náramně! James Franco, Jonah Hill a Seth Rogen byly dokonalý! 80% ()

Cruchot

Herci se při natáčení evidentně dobře bavili a pravděpodobně si i hojně před kamerou zaimprovizovali. Být tam s nimi na place, asi bych si to užil taky. Ale doma před obrazovkou to tak úplně neplatilo. Dobrý námět a kvalitní casting evidentně není všechno. Škoda, že si nedal někdo větší práci i se scénářem. Co se týče fórů - některé dobré, některé trapné, některé předvídatelné, ale plus mají tvůrci za to, že si nedělali moc servítek a šli do toho hlava nehlava. Na druhou stranu - v hlavě mi nějaká výraznější scéna neutkvěla. Suma sumárum - není to špatný film, ale chybí mu nosnější příběhová linka. Škoda, zaděláno bylo na víc. ()

salamandrr

Člověk by to měl sledovat zdrogovanej, pak by to možná mělo větší grády. Takhle to bylo spíš jako hodně ujetá záležitost, kterou natočili během několika večírků a dodělali tomu i nějkaý rádoby konec. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013