Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

Gamamen

Totální překvapení letošního roku. Plno známých herců, nespočet hlášek, pro mě jasná kravina, v dobrém slova smyslu, roku. V kině snad nikdo nedokázal být ticho déle jak pět minut. Pokud ale nemáte radi infantilní humor, film se vám možná (určitě) líbit nebude. ()

gicous

Apokalypsa je parodická šílenost na druhou, která vám naservíruje všechny ingredience, jenž diváci milující podobný druh zábavy očekávají. Všechno se to odehrává se zjevnou lehkostí dokazující fakt, že se zřejmě všichni zúčastněni dobře bavili. Což je nakonec pro diváky veliké plus, protože v průběhu děje není moc času se nějak více nudit. I když podobnému druhu filmů přiliš neholduju, musím přiznat, že jsem se místy úpřímně od srdce zasmál a celkově jsem se dobře bavil díky množství větších či menších vtípků a všeobecně originálnímu pojetí biblické apokalypsy. 6/10 ()

kubilov

Šest chlapů, James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen, Jay Baruchel, Danny McBride a Craig Robinson, kteří hrají sami sebe v komedii fekálního rázu uprostřed apokalypsy, která se odehrává přímo v Hollywoodu. K nim spousta skutečně perfektních cameo rolí, z těch nejlepších pak Michael Cera, Emma Watson, Rihanna a hlavně Channing Tatum! Samozřejmě se naráží na jakýkoliv fakt, který je s danými herci spojován, avšak nit nezůstane suchá ani na jejich hereckých (ne)kamarádech, kteří v Apokalypse ani nemusí hrát.Vše však ale naštěstí ještě vylepšil skvělý konec, protože komu by se nelíbil závěrečný finální boss nebo to nejlepší nebe, jaké si jen lze představit? Nejdivnější a zároveň jeden z nejvtipnějších filmů roku 2013! ()

64B

Parádní mix různých herců, komedie která mi nepřišla jako komedie. Občasné momenty, kdy jsem se usmál byly fajn, ale jinak prostě nic moc. Už jsem viděl i lepší fantasy komedie. ()

Phantasma odpad!

Tak tohle byla trapárna na entou. Pokud něco stojí za zmínku, tak prvních 15 minut. Spolu s Bitevní lodí asi nejvíce přeceněné filmy na csfd za poslední dobu ..... ()

Pitryx

1.Et in diebus illis quaerent homines mortem et non invenient eam et desiderabunt mori et fugiet mors ab ipsis (ZSJ.9,6.). 2.Ehm, nějak mi to nedalo nepoškádliti případné čtenáře mého komentu citátem z Vulgáty. No a nyní, pojďměž film rozebrati. Tak nějak podobné to bude v těch dnech, kdy bude Satan vypuštěn na Zemi, a kdy režiséři, páchajíci zločiny na ubohém divákovi, budouž za koule vláčeni marastem bahna svých výplodů. 3.A budou oni učeni jinými, že ve snímku o Apokalypse se má efekty nešetřiti, a hluchá místa vynechávati, aby ony co nejméně divákovi spáti daly. 4.Zde, přetrpěměž začátek filmu onoho, a dále buďmež svědky podívané skvělé této. 5.Obludy nečistými se film hemžiti bude, leč, ano, málo jich a podívejme se na ně, any skvělé jsou. 6.Trochu gore nabídněmež, a aj, i toho málo jest. 7.Na ničení Země též pohlédni okem svým, a zříš, aj, jen záběrů několik, leč dokonalých. 8.A hle!!!! Vysypala se na nás debata veliká a dlouhá, ano o Bohu také bylať a o věcech mezi nebem a Zemí, jež se pořádati budou. Těchto, ó pane Rovene a pane Goldbergu, rozhodně méně býti mělo, byť i vtipu nabídly. 9.Nuže, uzavřemež věc hodnocením, že pilné a libé oku bylo, leč výhrady výše psány, nutno v potaz vzíti a hodnocení sníženo o toto bude. 10.Amen. 10102/10641 ()

Paatej

Trochu rozpačité a nakonec vlastně vůbec nevím. Nevím jestli jsem se bavil, nebavil, jestli se mi film líbil nebo nelíbil. Je to vcelku sympatická uchylná ptákovina, kde potěší Michael Cera, vtipná sebereflexe herců a naprosto ustřelený scénář. Hovadina na n-tou... ale jo, vlastně jsem se docela bavil. ()

TarzanLesni

"Kravina v Hollywoodu", tak by se mohl jmenovat tento film a vůbec by to nevadilo. Tento film mě moc nezaujal, i když tam bylo pár vtipných scén. Celkový dojem z filmu hodnotím jednou hvězdičkou. ()

Daryl.Dixon

Vcelku stravitelná odlehčená komedie, u níž se budete bavit, pokud zrovna nejste zapšklý děda s puritánskými sklony. Partička herců, hrajících sebe sama, má ve filmu řadu vtipných scén a momentů, které nenáročného diváka nezklamou, a hlášky s narážkou na filmy, v nichž se herci objevili, jako například v případě Emmy "okradla nás Hermiona", také pobaví. ()

Brano

Takto dopadne komédia, keď sa zídu tí najväčší trapáci Hollywoodu. Ak toto ma byť nová americká generácia komikov: Seth Rogen, Jonah Hill, Michael Cera, Jay Baruchel, Craig Robinson, tak už podobné komédie z americkej produkcie ani nechcem vidieť. Na filme ťažko nájsť vtipné miesta. A čudujem sa Francovi, že sa vôbec dal upísať na takýto film.1* za celkom originálny námet, ktorý bol dosť zle zrežírovaný a takisto mal nulový scenár. Seth Rogen len dokázal, že nie je len veľmi špatný herec, ale aj režisér a scenárista. ()

Syna.1990 odpad!

Dvě slova - Strašně hloupý!! Nuda, trapnost a neskutečně nesympatičtí idioti. Počínaje slizkým Michaelem Cerou a konče totálně nechutným Jonahem Hillem!! Vážně vrchol trapnosti. ()

XXXXXXXX

První polovinu filmu rovnou přeskočte, je o hovnu. Zato v druhé se scénaristi vyblbli. Zazní Gangam Style, máme tu scénu s vymítáním ďábla, a závěrečná scéna v nebi se taky povedla. Škoda nebýt toho unylého začátku, mělo by to určitě na víc. ()

boombang

Větší a chytřejší legrace, než jsem očekával. Což ale vzhledem ke třem hvězdám, které dávám, není zase taková výhra. ()

PAVLIS

Banda víc jak třicetiletých idiotů se chová, jako kdyby jim bylo patnáct a jakože si dělají ze sebe "chytře" srandu. Párkrát jim to i vyšlo, většinou ale z mého pohledu trefa mimo. ()

Renie42

To je tak úchylný, že se to ani nedá převyprávět, kdyby se mě na to někdo zeptal. Líbilo se mi, jak tam hráli sami sebe a nevím proč jsem se musela dívat na obrovský přirození démona a následně si ho držíc v ruce, jak mu modrá záře ufikla jeho chloubu. ()

Lyx

Ak niekto z vás rozmýšľa, ako by asi herci a celebrity prežívali apokalypsu-koniec sveta, tu máte odpoveď. Vtipné, nezdĺhavé a náramne zaujímavé. Veľmi sa mi páčilo to, že herci hrali sami seba. Nechýbali teda narážky na ich doterajšie filmy a hlášky o ich kariérach. Najviac ma však dostali Back Street Boys, vtedy som mal druhé Vianoce. Jasné, niekedy to prešlo aj do extrému, kde som sa sám seba pýtal, kedy táto scéna skončí (rozhovor o masturbácii, démon znásilňujúci Jonaha Hilla). No stále je to film, na ktorý by som sa dokázal pozrieť aj druhý krát. Oceňujem však Channinga Tatuma, že sa na niečo takéto nechal nahovoriť. Rešpekt. (Rada- vyvarujte sa dabingu, je to niečo hrozné). Moje hodnotenie: 75% ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013