Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

Lyx

Ak niekto z vás rozmýšľa, ako by asi herci a celebrity prežívali apokalypsu-koniec sveta, tu máte odpoveď. Vtipné, nezdĺhavé a náramne zaujímavé. Veľmi sa mi páčilo to, že herci hrali sami seba. Nechýbali teda narážky na ich doterajšie filmy a hlášky o ich kariérach. Najviac ma však dostali Back Street Boys, vtedy som mal druhé Vianoce. Jasné, niekedy to prešlo aj do extrému, kde som sa sám seba pýtal, kedy táto scéna skončí (rozhovor o masturbácii, démon znásilňujúci Jonaha Hilla). No stále je to film, na ktorý by som sa dokázal pozrieť aj druhý krát. Oceňujem však Channinga Tatuma, že sa na niečo takéto nechal nahovoriť. Rešpekt. (Rada- vyvarujte sa dabingu, je to niečo hrozné). Moje hodnotenie: 75% ()

Mire

Párkrát som sa usmial, ale žeby to bola nejaká pecka... Skôr to bola blbina. Najsvetlejší moment bol asi dohadovanie kto zje Milky Way. ()

subic

Začne to tak, že párty plnou seriálových xichtů přeruší zemětřesení a spousta z nich vč. Rihanny prostě spadne někam do útrob Země. A těch pár zbylých srábků v popraskanym baráku začne řešit, co dál. Fór je v tom, že tu všichni hrají sami sebe. ()

mrclTV

Tento film mi prišiel ako výstrižok z jednej veľkej improvizačnej Partičky. Predstavujem si to asi takto, producenti (alebo hocikto z vydavateľstva) prišli za ústrednou zostavou so slovami - tu máte základné zadanie (vtipná apokaylpsa) a tu je rozpočet na špeciálne efekty, podpornú zostavu ďalších hercov a na huleníčko. dajte sa do toho!. Vznikol z toho podivný sled scénok, ktorých úspešnosť radšej nekomentujem. Skutočne to vyzeralo ako keby komici improvizovali priamo za pochodu, čo nevyšlo (OK, Danny McBride mal celkom vtipné výstupy). Tento pokus vytvoriť niečo iné mi neulahodil. ()

hrumsrt

Hodně přitažené za vlasy! Trapný humor, kdy prostě postrádá jakoukoli hloubku.. Maximálně tak potěšila Emma Watson a Rihanna, ale závěr už byl fakt hodně trapný. Dobře, že tady asi druhý díl nepřichází v úvahu. 40% ()

adamix

,,Vieš čo je to umenie? Pi*a tvojej mamy bola plátno a penis tvojho fotra zasa štetec, takže ty si potom umelecký výtvor." Dávno som sa tak schuti nezasmial, táto partia prefuckovaných a dobre známych týpkov mi pomohla prekonať ťažšiu chvíľku a dokonca niektoré scény som si musel viackrát pretáčať, aby som si ich opäť vychutnal (domáce video, exorcizmus Jonaha Hilla, zhúlený trip za pochodu Gangnam Style) a to nehovorím o tonách skvelých hlášok a narážok na filmy zúčastnených hercov. Apokalyptický frk chápem ako také odpútanie pozornosti, ale aj keby to nebolo o tej katastrofe, prítomnosť týchto pánkov a ich narážok vás rozosmeje, keď ich štýl humoru dokážete akceptovať. Už tam chýbal iba Sacha Baron Cohen a bolo by to za 5* :). ()

PlysovyMacko

Oceňujem sebareflexiu hercov hrajúcich samých seba,  že si priznaju ze sú banda kretenov. Počas jednej párty nastane apokalypsa a hovada sa najviac snažia prežiť a neskôr si zaslúžiť  cestu do neba. Niektoré fory fungujú (vkuse sa nadava) a niektoré idú do prázdna. Pozeraním filmu som prišla o pár mozgových buniek. ()

swinevenca

Dost výtečnejch sebenarážek, ale asi jsem nebyl ve správnym rozpoložen. Ten nápad "ze života herců s jejich horší stránkou" mě strašně bavil, ale ten zbytek vůbec. Mimořádně jsem ocenil bourání pár klišé - vytáhnu si nejkratší sirku, ale seru na vás nebo Francův epilog - ale jinak slabota. A nevim proč jsou amerikáni tak vysazený na vyblitý litry. ()

mArtinko5MB

I don't wanna kill Emma Watson. Čo sa týka komédii, tam som veľmi prísny. Toto je proste nepodarený film, od ktorého som čakal viac ako pár trefných vtipov. Ostatok je dosť na nízkej úrovni a mal som pocit, ako by tam bolo veľmi veľa improvizácie. 35% ()

asader

Od někoho jiného by ty vtipy mohli působit trapně,ale v podání těhle herců to je šíleně ujetá zábava od začátku do konce.9/10. ()

scorpios

No řeknu to upřímně, skrze celý film jsem byl skeptický, až do poslední scény. Ale právě to, že vše je vážně tak, jak se to i zdá a není v tom v podstatě žádný háček mě na tom naprosto vzalo. Ano, je to podivný film. Ano, je to i vtipný film! I když musím poznamenat že poměrně solidní množství těch "vtipných" scének se bohužel minulo účinkem, ovšem v naprosté většině případu jsem se upřímně zasmál, neb je tam ještě větší hrouda právě těch scén povedených (Kecy posedlého Hilla přivázaného k posteli jsou prostě legendární!). Další veliké plus tomu dávám za to, že už dlouhou dobu čekám na film, kde si herci mohou doslova sami ze sebe (nebo vůči sobě) udělat takovouto srandu a právě to se v tomto snímku moc pěkně zdařilo. Ty Backstreeti už jsou prostě třešnička na dortu. Za mě solidních 75% ()

IZFNP

Plný počet, pretože som sa brutálne zabavila. Prvá polovica bola hláškami naplnená sranda, ktorá sa zvrtla v chaos. Druhá polovica už bola vysloveným extrémom a cirkusom najrôznejších kúskov, v podstate jak sa Rogenovi zachcelo. Vidieť, že film netvorila práve seriózna partia, a to je presne to, čo ma na tom tak bavilo. Navyše ma strašne bavilo, ako herci poupravili svoje charaktery, a ako neskutočne v paži všetci mali, keď išli do tak predrogovaného, prehnaného a neriešivého filmu. 85% ()

pafka

Naprosta kravovina, ktera si dela srandu sama ze sebe, resp. jeji herci. Ovsem pokud nejste v te vlne, ktera obdivuje parodie, vubec nema cenu tenhle film videt. Ja parodie taky nemusim a tohle me prislo jako zbytecnych 90 minut. Dve hvezdy jen za vylozene par dobrych vtipu. Zbytecnost. ()

DaliborekD

Partě okolo Setha Rogena se nedá upřít entusiasmus, s jakým se do natáčení historky o skupince kamarádů, schovávajících se před probíhající apokalypsou v domě Jamese Franca, pustili. Klíčové je, jestli jste fanoušky Rogenova typického humoru, s jakým se vytasil hlavně v Pineapple Expresu. Pokud ano, budete se královsky bavit, předpokládám. Pokud ne, jako já, budete trpět. Příběh neexistuje, jde v podstatě jen o za sebe poskládané skeče, improvizace a odkazy na hororové a apokalyptické filmy. O nějaké technické stránce taky nemá cenu moc mluvit. Je to vlastně takový fanfilm, jaké si točívají nadšenci na zahradě za domem, jen s nějakým rozpočtem a slavnými jmény. Jak jsem už napsal, pro Rogenovi fanoušky povinnost, pro ostatní nesmyslně strávená hodina a půl. Ale chlívák Michael Cera a sekyrou se ohánějící Emma Watson jsou fajn. P.S. Něco mi říká, že se zvyšujícím se podílem omamných látek v těle faktor zábavnosti značně stoupne. ()

MjrDutch

Ako sa hovorí,všetkého veľa škodí.Skoro dvoj-hodinová tortúra v podaní skupinky pseudokomikov dnešnej doby.Vtipy boli asi interného charakteru a písane s veľkou dávkou trávy ktorá tu je tak dávaná do popredia.Chlapci si asi chceli splniť svoj sen a natočiť film o nich pre nich,strašná nuda! ()

jeroneemou

Tohle je jednoznačně jeden z největších úletů tohohle roku. Takovou šílenost, ale musim podotknout že geniální, jsem hodně dlouho neviděl. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013