• MartinezZ
  ***

  Sledovat se do bez potíží dalo, ani se u toho nemuselo moc myslet, takže taková jednohubka, díl dva na večer. Nicméně po první sérii mi to asi stačí. Parta geeko-nerdovských superhrdinů, co zvládá krom svých expertních znalostí i profesionální práci v terénu a jako o "speciální jednotce" se o ní klábosí i v televizi, aby o nich věděli všichni zlouni, kteří je ale nechávají více méně na pokoji... No, vlastně to byl dost velký nesmysl, ale prostě se to dalo. Samozřejmě nesměla chybět romantická linka, check.(6.1.2016)

 • Eawy
  ***

  Príjemný seriál, aký sme tu ešte nemali. Troška mi to pripomína (Num3bers). Tu ale narozdiel od ostatných seriálov sa nestretávame s jedným inteligentom medzi policajnými zložkami, ale so 4 výbornými postavami. Samostatne by však tieto charaktery neustáli svoj samostatný seriál a preto vysoko hodnotím voľbu vložiť všetky charaktery do jedného. Herecké výkony sú solídne, kamera ničím neprekvapí ale ani neurazí. Jediné, čo na mňa naozaj pôsobí mierne odpudivo, sú v niektorých prípadoch nesprávne zvládnuté efekty (pocit, že je tam zelené plátno) a niektoré za vlasy pritiahnuté rozuzlenia. Ale ako príjemný, oddychový seriál môžem vrelo doporučiť. 65%(5.7.2016)

 • MoiJe
  ***

  Zatial do s01e03: Mno ziadne umelecke ani scenaristicke dielo to teda nie je, ale sledovat sa to da.(8.10.2014)

 • kleopetra
  ***

  Zatím hodnotím první díl. Seriál mi připadá plný klišé. Průměrný, ničím výjimečný... Doufám, že se to do budoucna zlepší.(28.9.2014)

 • erased
  ***

  Scorpion sice mohl dopadnout díky pilotu Justina Lina a slibné premise mnohem lépe, ale na nic víc, než na odpočinkovou zábavu stejně neměl, a jako takový funguje obstojně. Když totiž na každý díl připadá v průměru cca deset cliffhangerů, při kterých na vlásku visí přinejmenším osud celého světa, a přesto dokáže bavit povedeným týmem exotů (až na topornou a hlavně otravnou Happy), jejich hláškami a především neuvěřitelnými macgyverovskými řešeními ještě neuvěřitlelnějších problémů, a přesto při tom nenáročně bavit, není si prakticky na co stěžovat. V tomto ohledu haprují jen epizody s civilnějšími problémy, kde naplno vyniká, jak šíleně patetické, levné a přepálené to celé divadýlko vlastně je.(27.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace