Sledovat se do bez potíží dalo, ani se u toho nemuselo moc myslet, takže taková jednohubka, díl dva na večer. Nicméně po první sérii mi to asi stačí. Parta geeko-nerdovských superhrdinů, co zvládá krom svých expertních znalostí i profesionální práci v terénu a jako o "speciální jednotce" se o ní klábosí i v televizi, aby o nich věděli všichni zlouni, kteří je ale nechávají více méně na pokoji... No, vlastně to byl dost velký nesmysl, ale prostě se to dalo. Samozřejmě nesměla chybět romantická linka, check.(6.1.2016)

Príjemný seriál, aký sme tu ešte nemali. Troška mi to pripomína (Num3bers). Tu ale narozdiel od ostatných seriálov sa nestretávame s jedným inteligentom medzi policajnými zložkami, ale so 4 výbornými postavami. Samostatne by však tieto charaktery neustáli svoj samostatný seriál a preto vysoko hodnotím voľbu vložiť všetky charaktery do jedného. Herecké výkony sú solídne, kamera ničím neprekvapí ale ani neurazí. Jediné, čo na mňa naozaj pôsobí mierne odpudivo, sú v niektorých prípadoch nesprávne zvládnuté efekty (pocit, že je tam zelené plátno) a niektoré za vlasy pritiahnuté rozuzlenia. Ale ako príjemný, oddychový seriál môžem vrelo doporučiť. 65%(5.7.2016)

Zatial do s01e03: Mno ziadne umelecke ani scenaristicke dielo to teda nie je, ale sledovat sa to da.(8.10.2014)

Zatím hodnotím první díl. Seriál mi připadá plný klišé. Průměrný, ničím výjimečný... Doufám, že se to do budoucna zlepší.(28.9.2014)

Scorpion sice mohl dopadnout díky pilotu Justina Lina a slibné premise mnohem lépe, ale na nic víc, než na odpočinkovou zábavu stejně neměl, a jako takový funguje obstojně. Když totiž na každý díl připadá v průměru cca deset cliffhangerů, při kterých na vlásku visí přinejmenším osud celého světa, a přesto dokáže bavit povedeným týmem exotů (až na topornou a hlavně otravnou Happy), jejich hláškami a především neuvěřitelnými macgyverovskými řešeními ještě neuvěřitlelnějších problémů, a přesto při tom nenáročně bavit, není si prakticky na co stěžovat. V tomto ohledu haprují jen epizody s civilnějšími problémy, kde naplno vyniká, jak šíleně patetické, levné a přepálené to celé divadýlko vlastně je.(27.5.2015)