• bundaboy
  **

  Vydržel jsem čtyři díly, na další už nemám sílu. Čekal jsem, že se to třeba zlepší, ale marně - stupidní scénáře plné technických nesmyslů a klišoidních berliček, špatní a přehrávající herci atd. Vůbec nechápu, jak něco takového mohlo dostat druhou sérii. ;)(27.7.2015)

 • Eawy
  ***

  Príjemný seriál, aký sme tu ešte nemali. Troška mi to pripomína (Num3bers). Tu ale narozdiel od ostatných seriálov sa nestretávame s jedným inteligentom medzi policajnými zložkami, ale so 4 výbornými postavami. Samostatne by však tieto charaktery neustáli svoj samostatný seriál a preto vysoko hodnotím voľbu vložiť všetky charaktery do jedného. Herecké výkony sú solídne, kamera ničím neprekvapí ale ani neurazí. Jediné, čo na mňa naozaj pôsobí mierne odpudivo, sú v niektorých prípadoch nesprávne zvládnuté efekty (pocit, že je tam zelené plátno) a niektoré za vlasy pritiahnuté rozuzlenia. Ale ako príjemný, oddychový seriál môžem vrelo doporučiť. 65%(5.7.2016)

 • becki_tu
  ***

  První půlka série byla s určitými výhradami fajn, ale v druhé půlce série už jsem přeci jen více začal kroutit hlavou nad ujetými vědátorskými nápady při řešení jednotlivých případů, přičemž 90 % zápletek se točí kolem hackování všeho možného i nemožného. Seriál postavený na nejpropranějších scénáristických klišé, navíc s množstvím logických děr, zkrátka nemůže dlouhodobě fungovat. 50%(28.4.2015)

 • kleopetra
  ***

  Zatím hodnotím první díl. Seriál mi připadá plný klišé. Průměrný, ničím výjimečný... Doufám, že se to do budoucna zlepší.(28.9.2014)

 • jasiska
  ****

  Myslím, že seriál má celkom dobrý potenciál, preto napriek trochu škrobeným hereckým výkonom (Walter mi pripadá ako Pinocchio, ktorý si neželá stať sa naozajstným chlapcom :-) a trápnym dialógom po 5. dieli dávam 4 hviezdičky.(30.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace