• becki_tu
  ***

  První půlka série byla s určitými výhradami fajn, ale v druhé půlce série už jsem přeci jen více začal kroutit hlavou nad ujetými vědátorskými nápady při řešení jednotlivých případů, přičemž 90 % zápletek se točí kolem hackování všeho možného i nemožného. Seriál postavený na nejpropranějších scénáristických klišé, navíc s množstvím logických děr, zkrátka nemůže dlouhodobě fungovat. 50%(28.4.2015)

 • kleopetra
  ***

  Zatím hodnotím první díl. Seriál mi připadá plný klišé. Průměrný, ničím výjimečný... Doufám, že se to do budoucna zlepší.(28.9.2014)

 • Dida_M
  *

  Klasický Americký seriál. "V poslednej chvíli sa všetko zachráni"... "Hneď si perfektne rozumiem s človekom, ktorého som práve stretol"...a jednoznačne nesmie chýbať skupinka géniusov, ktorí zvládnu všetko. Seriál ničím nenadchol, všetko je už otrepané. Prvá časť, ale všetko zbehlo rýchlo. Snáď by to bolo lepšie, ak by sa to postupne vyvíjalo a nie všetko natrepané v prvej časti.(5.10.2014)

 • MartinezZ
  ***

  Sledovat se do bez potíží dalo, ani se u toho nemuselo moc myslet, takže taková jednohubka, díl dva na večer. Nicméně po první sérii mi to asi stačí. Parta geeko-nerdovských superhrdinů, co zvládá krom svých expertních znalostí i profesionální práci v terénu a jako o "speciální jednotce" se o ní klábosí i v televizi, aby o nich věděli všichni zlouni, kteří je ale nechávají více méně na pokoji... No, vlastně to byl dost velký nesmysl, ale prostě se to dalo. Samozřejmě nesměla chybět romantická linka, check.(6.1.2016)

 • Zbyisek
  *

  Fakt megahustá akční sci-fi parodie. Tohle opravdu nikdo nemohl myslet vážně. Třeba jak se pozná, kdy vybouchne nálož? Takhle: "Based on the speed of the blinking light and the acceleration of the beep, I would say that we have approximately 5 minutes and 31 seconds." A co myslíte? Bylo to přesně tak! :-)(28.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace