Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

silentname odpad!

Tak veľmi som chcel, aby sa mi ten film páčil. Tak veľmi som dúfal, že Adam Sandler konečne príde s novou výbornou komédiou. Ale aj tak som cítil, že to môže dopadnúť presne opačne a bohužiaľ, tak sa stalo. Humor je tu úplne nulový. Všetky ich pokusy o to, aby ma herci rozosmiali padli mimo. Josh Gad je absolútne otravný až mi bolo ľúto, že tiket z filmu Last Action Hero neexistuje. Letel by okamžite von. Z trailerov bola akcia skvelá, no v realite bola neustále prerušovaná segmentami, ktoré absolútne nemuseli vo filme byť a len zaberali čas a nudili. A keď sa niekto spoľahne na to, že to bude hlavným ťahúňom filmu a všetko ostatné urobia tak ako predtým, lebo to je asi jediná cesta, ktorú Sandler pozná, tak to absolútne nefunguje. Mrzí ma, že film hádžem do odpadu, lebo nápad je skvelý, no ak som sa pri filme nezasmial ani raz a má ísť o komédiu, niečo sa nepodarilo. A keď sú aj akčné arkádové momenty, stále to nie je zaujímavé sledovať a jediné čo som robil bolo sedel s nezaujatým výrazom a nudil sa. Narozdiel od "Wreck It Ralph" od Disneyho, je toto urobené úplne nesprávne. Držte sa od Pixelov ďalej. Hodnotenie: F ()

PetrPan

Za nepříjemný považuji fakt, že v klíčových scénách mi kostičkoval obraz, a to tak brutálně, že místy se vše doslova rozsypalo, včetně mimozemšťanů i lidských postav!. Až si pořídím lepší verzi filmu, možná své hodnocení zvýším. Nebýt výše zmíněného určitě bych si tohle invazivní sci-fi víc užil, ale takhle mi někteří emzáci připomínali spíš postavičky z osmdesátkových automatových her. ()

SeBig

Sandlerovky jdou posledni dobou vtipem nejak dolu. Námět sice zajimavej, ale na to ze to je komedie jsem se teda moc nezasmal. ()

klerik

Čakal som omnoho (!) väčšiu blbosť. A ono je to príjemná pohodovka. Úvod je možnože lepší (nerdovskejší) než samotný súboj s pixeláckymi emzákmi, ale stále fajn. Film sa nesnaží byť príliš vtipný, skôr využíva úsmevnú absurdnosť námetu starých hier a invázie. Možnože mi to prišlo aj zábavnejšie ako Reitmanova EVOLÚCIA... ()

Chrustyn

Už když si přečtete o čem film je, pocítíte silné wtf, ale výsledná podoba je ještě horší. Naprosto příšerný film, snažící se napodobit legendární "Krotitelé duchů", kde nefunguje nic od humoru, přes herce až po akci. Naprosté dno i ve filmografii Adama Sandlera a Chris Columbus, by se k režii neměl vůbec přiznávat. ()

korbitch22

Časy Adama Sandlera jsou dávno v tahu a když se tomuhle odulínkovi povede jeden slušný film za dva/tři roky, má štěstí. Pixely měly být velkým Sandlerovým combackem, vysokej rozpočet, na režijní stoličce legendární Columbus a mělo to jít samo...nešlo. Pořád je to sice to nejlepší, co za posledních 5 let natočil, ale v dnešní době už se u těhle komedií nesmějete od začátku do konce, u těch lepších (jako jsou Pixely) se smějete docela často a od srdce, místy se ošíváte a doufáte, že těch trapných scén a postav bude co nejmíň. Sandler tady je sympaťák a hláškuje, efekty i akce sou fajn, ale Kevin James, to je prostě tragédie. Každá jeho replika, každá jeho scéna je zlo. Tenhle kokot by měl někde ležet ve velrybím akváriu a cpát se hambáčema a nevotravovat na plátně. Není to z mý strany nějaká zaujatost, dřív mi nevadil, ale poslední dobou hraje fakt příšerně a co film, nebo role, to je opruz se na něj dívat a poslouchat ho. Naštěstí v ději není tak moc, aby vám to kazilo dojem. Jak už sem řikal, Sandler nás už nikdy nerozbije ničím, teď už může jen mile překvapit a zabít nám jedno nedělní odpoledne a to se mu s Pixely povedlo a jak tam koukám na jeho další filmografii od roku 2015, tak si na další překvapení asi zase nějaký pátek počkáme.60%. ()

Papekus

Začíná mi čím dál více vadit, že některé filmy jako celek prostě nedávají smysl .. ať již dějem, vývojem postav, stylem humoru atd. Na Pixely jsem se hodně těšil a teď se za to stydím ()

Stanislaus

Nenáročná oddychovka od tvůrce prvních dvou dílů Harryho Pottera, při které si člověk (ať už jakkoli starý) rád připomene časy klasických videoher v podobě Pac Mana, Tetrisu či Gorily. Adama Sandlera nezačnu mít rád asi nikdy, ale to nevadí, zde to herecky táhl nahoru zejména Peter Dinklage. Samotný nápad ani jeho zpracování nebyly vůbec špatné, tudíž jsem byl vesměs spokojený, jelikož jsem šel do kina na tuctový film, kterého se mi i dostalo. Zkrátka snímek, který u nejednoho diváka vyvolá nostalgii, a který se perfektně hodí na odreagování. ()

BMW12

To je tedy pořádně šílený nápad na film, ale ono to bylo fakt zábavné. I když mi tam do toho neseděla moc ta komediální stránka, myslím, že by to bylo lepší, kdyby to bylo pojato vážněji. Ale třeba to špičkování mezi Adamem Sandlerem a Michelle Monaghan bylo hezké. Dvojice Sandler + James nikdy nezklame, ale dost mi zde vadili třeba Josh Gad a Peter Dinklage, ty mi do toho filmu vůbec nesedli. ()

rikitiki

Ujasnili si vůbec, pro koho ten film točí? Pro děti jsou 30 let staré hry nepochopitelná záležitost, navíc sexuální narážky pro ně taky nejsou vhodné. Pro dospělé je to infantilní a bez vtipu. Charakter, který hraje Adam Sandler, je nepříjemné přisprostlé budižkničemu. Postavy prezidenta a paranoidního nerda jsou obehraná klišé bez nápadu. ____ Mám pocit, že to natočili jen pro sebe. Pro úzkou skupinku padesátníků, kteří zavzpomínali na dětství strávené u hracích automatů. Nápad špatně pochopené videokazety a na jejím základě sestavené mimozemské invaze podle starých počítačových her není k zahození, ale logicky by to měla být sranda a zábava. Což se u tohoto filmu nedostavuje, nápadů je poskrovnu a vtip je tady snad jen jeden, a to těsně před závěrečnými titulky. /15. 8. 17./ ()

ARI50

Tahle herní zábava se super obsazením mě přemluvila až na po druhé a jsem rád protože se povedlo hodně, skvěle natočeno. ()

matestlust

Příjemná, vtipná, akcí nabitá, americká jednohubka. Klasická kokotina, u který stačí vypnout mozek a užívat si té naivní, ale příjemné stupidity. Mne tyhle komedie sedí a baví. ()

luka4615

Je to takové půl na půl. V první polovině filmu se pořád zdlouhavě chodí okolo horké kaše, avšak v polovině druhé Vás přechází oči ze všech těch digitálních postaviček ze známých videoher. Ale to, co nejvíce kazí filmu Pixels pověst není roztahanost, je to Adam Sandler. Tento nemastný, neslaný herec zde nehraje ani to minimum, které předvádí obyčejně. Po celou dobu snímku máte dojem, že se jen ukrutně nudí, a když pronese pár těžkopádných "hlášek", máte jasno. Pixels měl potenciál na to, aby se stal oddechovou komedií na nedělní odpoledne. Bohužel, Chris Columbus a Adam Sandler stvořili podprůměrnou a roztahanou záležitost, na kterou po pár dnech zcela zapomenete. PS: Moje vcelku vysoké hodnocení vedla nostalgie, která mnou zacloumala při zhlédnutí několika her, které jsem v mládí hrával. Super Mario! „Pac-Man's a bad guy?“ ()

Lucasion

Zas taková tragédie to nebyla. Ale přiznejme si to Chrisi. Máš na víc! Naštěstí největší plus je v obsazení a hudbě. Soundtrack je vkusný a snadno zapadne. Herecky není co vytýkat. Od Sandlera, Tyriona, Beana až k Monaghan. Všichni do jednoho plní svůj účel. Vizuálně je to doslova hezká kostičkovaná. Příběh je samozřejmě hloupoučký, ale to mohl čekat asi každý, kdo vidí na plakátu obřího Pacmana uprostřed New Yorku. Kdyby to mělo o dvacet minut míň a přidalo se více humoru, tak bych neváhal říct, že mě to bavilo. Takhle jsem si spíš užíval mokrý sen o nerdech středního věku, kteří v dětství snili o pixelované krásce se dvěma katanami. Co v dětství, v dospělosti. Tím, že jsem neměl defacto žádná očekávání, tak se mi i dostalo vcelku slušné pohádky s náznaky humoru. Několikrát se i stalo, že jsem se usmál a dokonce i zasmál. Na jeden večer s dětmi dobrý, na opakovaný zážitek rozhodně ne. Ono takový film, co má dvouhodinový scénář skoro totožný jako jedna určitá dvacetiminutová epizoda Futuramy, o moc lépe dopadnout nemůže. (49 %) ()

ScarPoul

Sandlerovky mám rád, až na pár výnimiek. Pixely začínajú parádne a až v druhej polovici sa preklenú do prostoduchej a priamočiarej wtf blbosti. Ale Sandler je pohodák, James tiež a Monaghanová v zelených šatoch.... wow. Kopec skvelých hlášok ustupujúcich tradičnej rodinnej hodnotovosti a americkému pátosu. V niektorých miestach si to ale zo seba veľmi slušne uťahuje. Ku koncu mdlé aj keď oceňujem( ako obvykle) výber hudby. Hrať Donkey Kong v sprievode Queens je paráda. Priemer, ale fakt že pohodový. Len tá komickejšia rovina fungovala lepšie ako tá sci-fi. ()

Caelos

Já se tak těšil, ale tohle fakt ne. Sandler je kokot. Ke klasickým hrám značně dehonestující. Nerdové tady nejsou ani za hrdiny, ani za nerdy, prostě jen za kokoty. Akční scény trapné. Humor trapný. Efekty nudné. Předvídatelné. Plné klišé. Kraťas podle kterého to vzniklo je supr, ale tohle je totálně prosraný námět. Jo a Sandler je kokot. Vím že už jsem to psal, jen jsem to chtěl zdůraznit. 1.5/5 ()

Lacike

Premarnena prilezitost. Ten film ma tolko skvelych aspektov, ktore ma bavia. Zaujmavy namet s videohernou tematikou, mnozstvo popkulturnych odkazov, slusne herecke obsadenie, skveleho rezisera, solidny rozpocet a vysledok je tuctova sterilna Sandlerovka. Akurat tentoraz bez nechutnosti, ktore nahradili odkazy na stare videohry. Asi dvakrat som sa dobre zasmial, parkrat pousmial a zvysok som mierne znudene odzival. Este za zmienku stoja bezchybne triky pri tych par akcnych scenach, ale aj akcne sceny vo vysledku pôsobia dost fadne. Stylom mi to trochu pripominalo Ghostbusters. Len namiesto duchov tu su videoherne postavicky. O to viac sa zacinam bat remaku. Vysledkom je absolutne tuctovy film na jedno pozretie hlavne pre vekovu skupinu 30+, ktorej nieco povedia videohry na ktorych je tento film zalozeny. 5/10. Ale ovela lepsie urobite, ked si znova pustite genialny Wreck-It Ralph, ktory z videohernej tematiky vytazil ovela viac. ()

Terva

Nečekal jsem takovou zábavu ani směr příběhu, kterým se vydal. CITÁT - Ahoj, ty druhý............... Povedená kombinace triku a pixelu sice zpočátku vypadá jako nepovedená, ale kdo kdy hrál arcade, zvykne si a nakonec to vezme jako normální součást filmu. CITÁT - Nikomu neříkejte, že jsem zastřelila šmoulu................ Film je pro celou rodinu a tak se Adam Sandler odprostil od svých. někdy až humusáckých , scének, které někdy pokazí jeho film. Ano i tady se jich pár najde, (sprostá slova, líbání chlapa s chlapem atd...) ale jsou krátké a možná i záměrně utlumené. Film jsem sice viděl ve 3D, ale vzhledem k tomu o čem film je, bude určitě lepší jen ve 2D. Prostě arcade 3D nesluší. CITÁT - To je King Kong??......... ()

Ouwen

Adam Sandler mi byl vždycky sympatický a jeho pózy a se svou transformaci obličejů je schopen ze své postavy udělat zábavného komedianta. Problém jsem měl s jeho nejlepším přítelem - nemám nic proti homosexuálům, podporuju tuhle "orientaci", ale zde to bylo spíš nechutný a nepřirozený. Monanghan je pastvou pro oči a samotné efekty či akční scény maj šmrnc, jen jim chybí lepší nápady. Třebaže dvě vteřiny záběru na tetris je na můj vkus málo, z takového nápadu se dalo vytěžit o dost víc. První patnácti-minutovka dá zavzpomínat na časy, kdy se chodilo ven a pak utahaný doma po večerech jsme hráli na videokazetkách. Pěkný to časy. Hlavně to má ten působivej efekt, kdy z té primitivní grafiky byly tehdy lidi naprosto vyplesklý a bylo pro ně něco takového nepředstavitelného. Graficky se hry skutečně posunuly o masivní kus (Grand Theft Auto 5, nebo Project Cars jsou definicí takových her). Hry hraju rád, dokonce tam byla i narážka při jedné střílečce, kdy hra neměla systém a vojáci se spawnovali, tak Sandler to solidně komentoval, kdy dřív u her se hráč musel snažit a dnes to jsou tupé koridorovky. Ten malej, oranžovej chodící "pomeranč" byl strašně roztomilej a chtěl bych ho mít doma. Bylo to i možná trošku delší, než by se slušelo. Důležitý však je, že SPOILER: Sean Bean přežil. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi