Hasta la vista!

Come As You Are

Drama / Komedie / Road movie

Belgie, 2011, 115 min

Pierre De Clercq

Užitečný nic. Příběh je velmi prázdný, očekávaný a stoprocentně feelingový. Jenže smysl dívat se má. Kluci jsou perfektně zahraní a velice sympatičtí. A není to o brečení a litování, máte radost, že si to ti borci na vozíčku dávaj v podstatě ve stylu teenage american comedies. A jakožto je užitečný, aby to viděli zdraví lidé pro nasazení jiných brýlí směrem k invalidům, ještě víc to asi udělá radost postiženým. Tak trochu jako mustr, trochu poplácání do zad a hlavně konečně možnost ztotožnění se s cool postavami. A nevadí mi, že to není černohumorný jako Poslední skaut, protože tady jde o uvěřitelnost. A i tak je tady těch haha momentů dost.(8.1.2013)

Jakmile se dozvíte diagnozu jednoho z hlavních hrdinů, je vám jasné, jak to skončí. Nicméně i tak je to dobrý film, který dokáže pobavit. Tahle cesta tří mrzáků za snem, to je trochu netradiční road movie, ve které jde všechno až moc snadno, což je trochu mínus. Každý, kdo o těhle lidech něco ví, se musí pousmát, protože zase až tak vcelku hladce, by taková cesta nemohla proběhnout. No ale vem to čert. Nastartovat vozík, hrábnout do obručí, rozložit slepeckou hůl a hurá do španělského bordelu pro kriply. Ta cesta za to stojí.(5.9.2012)

Pre mňa asi najlepší film zo života hendikepovaných. Postavy sú zahrané prudko uveritelne. Napriek svojej predvídavosti ma dostal.(13.1.2013)

Za závěr mám chuť dát jenom jednu hvězdu, ale povznesu se nad to, protože můžu chodit a vidím. 65%(29.9.2012)

• URBAN

Noo tento typ komedií mám rád jenže toto bylo něco uplně jiného než bych čekal . Zpočátku jsem byl nadšený . Postižení co jedou do bordelu , ale během chvíle to moje nadšení opadlo . Prakticky žádný humor , žádné trapné situace a když už to vypadá že by z toho mohlo něco vzejít tak zase nic . ( 13:5.14/MAC )(13.5.2014)