Hasta la vista!

Come As You Are

Drama / Komedie / Road movie

Belgie, 2011, 115 min

Pierre De Clercq

Opet Variety, opet lehce Klepani na nebeskou branu. Ale zase povedeny. Tentokrat prevelice. I slza ukapla. 4,5*(2.8.2012)

Nič nové pod slnkom. Predvídateľné, nenápadité, správanie postáv skôr iritujúce ako vtipné. Celkový dojem 5/10.(20.8.2012)

Škoda, že si tento jinak parádní filmeček nedokázal udržet sympatičnost celou dobu a musel za každou cenu vecpat do děje pár prapodivných momentů a situací. Každopádně pro mě osobně lépe podaný příběh o handikepovaných než v případě ´´Uvnitř tančím´´. PS: Jestli se to ve Španělsku hemží takovýma kočkama, tak si tam budu muset udělat co nevidět výlet. :-D 75%(25.6.2014)

Velmi milé a povedené dílo na staré osvědčené téma vyrovnávání se se zdravotním handicapem a s blížící se neodvratnou smrtí. Těžko se už v tpmto žánru hledá nový pohled, přesto se to autorům dost podařilo. Film nevydírá, zasahuje spíše jemným úsměvem, celkově působí velice příjemně.(27.1.2013)

3,5 - Remeselne po všetkých stránkach zručné, ale na podobné téma zanechal lepší dojem britský The Be All and End All.(23.9.2012)