poster

Hasta la vista!

 • Belgie

  Hasta la Vista!

 • slovenský

  Hasta la vista!

 • anglický

  Come As You Are

Drama / Komedie / Road movie

Belgie, 2011, 115 min

Scénář:

Pierre De Clercq
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Ďalší dôkaz, ktorý dal za pravdu tvrdeniu, že ak máte chuť na niečo "iné" ako ponúka 99% americkej filmovej produkcie, stačí siahnuť po akomkoľvek hodnotnejšom európskom snímku. Hrejivý príbeh troch handicapovaných priateľov, ktorý by na americký štýl skončil niekde na hranici únosnosti s množstvom dementných vtipov a fekálností. V belgickej produkcii sa však zrodil ľudský snímok, ktorého myšlienkou je uskutočnenie životnej cesty za splnením sna o pocite stať sa mužom. Úskalia pri jej plánovaní i počas realizácie preveria skutočnú hodnotu priateľstva. Film je plný úsmevných momentov a emócií, či smútku aj napriek tomu, že sen sa podarilo premeniť na realitu. 80%.(31.7.2014)

 • Lyncha
  ****

  Takové vtipné Klepání na nebeskou bránu.(4.7.2012)

 • Vodnářka
  ****

  Docela jsem se bála...všechny recenze a popisky filmu naznačovaly, že půjde o rádoby crazy komedii a smršť šílených vtipů na hranici taktnosti a respektu... Byla jsem ale mile překvapena, velká většina příběhu spíše než frašku pohrávající si s tím, co divák ještě unese, přináší neskutečně citlivě vyprávěný příběh. Nadšení, zklamání, přátelství, láska i touha po dobrodružství se tu s vyváženě proplétají v kouzelný příběh, který si dává velmi dobrý pozor, aby sice pohnul s naší duší, ale neupadl do sladkobolných klíšé dodávajících spíše odporně lepkavý pocit po celém těle...(13.10.2012)

 • khedy
  ****

  Komediální drama o třech tělesně postižených nadržených panicích a jedné sympatické tlusté "hrošici". Navzdory tomu všemu se režisér v rámci mezí vyhnul veškerého neúnosnímu patosu, ke kterému toto téma přímo svádí. Příjemný, odpočinkový film s malinko zabitým koncem, ale i přesto překonal veškerá má očekávání.(5.3.2013)

 • Cherish
  *****

  Pokud mě film dokáže dojmout nebo rozesmát, tak to já považuji za nejvíc, co mi film může dát. A třem týpkům z Hasta la vista! se povedlo obojí a to si zaslouží uznání. Jenom ten konec jsem si přála jiný, ale co nadělám. Perfektní road movie a mé hodnocení je jasné.(15.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace