Sejkorka

Jeden nejlepší z Fuňézových filmů. Legendární scéna číšnického tréninku, kdy ve finále všichni roztřískají talíře o zem vešla do dějin. Stejně jako recept na bramboračku pro německého hosta, kde se pan Septime díky stínu mění v Hitlera .... ()

PowPow

První půlka v restauraci hází jeden perfektní gag za druhým, ale druhá, roztahaná část obsahující slabou honičku s gangstery film trochu shazuje. ()

Frank.Magnus

Mám ten film rád, velmi rád...ale v podstatě jen do únosu pana prezidenta. Tedy do zapálení "Pyramidy pan Septima". Rád bych ten film viděl celý jako jeho první část, tedy linku s majitelem restaurantu. Linka s únosem prezidenta mi v tomto filmu připadala vždy nepatřičná. ()

pt93

Jeden ze slabších Funèsových filmů. Pár pokusů o vtip zde sice bylo, ale dost chabých. Jediný ikamžik, u kterého jsem se pobavil, byla scéna s Müllerem. ()

GrooteLulu

..z "funésovských" komedií se táhne ke špici, ale zůstává upozaděna.. kromě scén výcviku personálu, "Muscatnuss Herr Miller", života restaurace bez Septima a řízení auta s rádiem na zadním sedadle je tohle vše.. Muscatnuss!! Verstehen sie Herr Miller?!!! ()