Den před důležitou zkouškou z medicíny Jeffa navštíví jeho dva nejlepší kamarádi, aby s ním oslavili jeho jednadvacáté narozeniny. Přestože Jeff nemá na párty náladu, nakonec souhlasí, že na jeden drink zajde. Zábava se ovšem zvrhne a večer se vymkne kontrole. Započne přehnaná párty plná alkoholu, sexy vysokoškolaček, okořeněná jedním vzteklým býkem. Dokážou Jeffovi kamarádi svého parťáka vystřízlivět před důležitou zkouškou? Za pokus to stojí! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Raziel811

Opravdu katastrofa. Nechápu jak někdo soudný mohl na toto dát peníze a ještě s vidinou zisku. Je pravda, že cílová skupina budou asi tak 15ti letí puberťáci, ale i těm musí dojít, že v tomto filmu není jediná vtipná scéna a jestli se někomu zdá vtipné, že borec sní tampon a nebo zvracení ve slowmotion, tak mu není pomoci. ()

teseth

Ono to zase tak hrozný není když máte ponurou náladu a hledáte cokoliv co by vás rozesmálo. Je pravda, že film nás ničím novým nepřekvapí a rozhodně ničím nám nevykopne dech ale ono to docela rychle odsýpá a závěr není plný klišoidních sraček kde se kupí hromada objímání, moralizování a sebereflexe. Krom toho tu věž síly bych chtěl zkusit zdolat. Asi budeme muset něco takového u nás taky zrealizovat. Co mi utkvělo v hlavě je hláška indiánského náčelníka "Dal jsem si 2 LSD a celý večer protancoval kolem baráku". Zřejmě lepší oddíl ;-) ()

fabregas1

Komedie na téma party zlitých teenagerů já můžu, tenhle humor mě nikdy neomrzí. Stačí jen vypnout mozek a pak už jen čekat jak hloupé a dementní to bude. Project X byl určitě originálnější, ale i na šrot do káže dost pobavit. Hrdinové jsou sice šablonovití (sympaťák, kretén a opilý slušňák v komatu) a scény stokrát viděné, ale i přesto všechno to pořád zabavííí a ti co tady píšou, že je to film bez humoru vás doufám neodradí. ()

Tomik9

Klasická komedie na téma o jedné noci která se nepovedla. Nemůžu si pomoc, ale mne prostě tyhle komedie baví i když je to jen o tom vyžehlit předchozí noc. V tomto případě dostat do rána domu kamaráda Jeffa který druhý den má důležitou zkoušku z medicíny a nakonec z něj vyleze že na medicínu vůbec nechce. Já jsem se skvěle bavil proto dávam čtyři hvězdy! ()

NeverEver

Ja jsem se nahodou dobre bavila. A i kdyz vetsina situaci byla vice nez absurdnich, film mel spad a spoustu "dobrych" forku. Nema smysl se tu bavit o filmarine, protoze je to kvalitni becko:-) A i to se nekdy hodi, kdyz se cloveku chce vypnout a nenamahat mozek:-))) 3*** ()

P@\/EL

Nenáročná komedie s jednoduchou zápletkou a dějem přinese několik povedených komických situací a hlášek, které v daný moment fungují docela dobře, ale jsou natolik nevýrazné, že stěží se divákovi utkví na delší dobu v paměti. Zkrátka se jedná o ten typ filmu, který má za cíl pouze pobavit, aniž by si člověk musel s něčím lámat hlavu - vtipná oddychovka jak má být. ()

Gluminator

Já se docela bavil, místy nic moc, ale potom se to docela dalo, taková ujetá 3,14čovina, na odreagování ideální. Konec zabil to zabil! 60% ()

Pythonator

Velmi slabý teenagerovský chlastací film. Místy jsem se zasmál, ale většinou jsem byl zhnusený z těch otravných postav. Sarah Wright pochopitelně otravná nebyla. ()

Lukchasa

..tak na tomto snímku mě bavili tak akorát Naked and Famous a jejich Young Blood.. Zbytek byl neskutečně plochej & prvoplánovej. ()

filmuska94

Zo začiatku pekná nuda, potom sa to trochu rozbehlo, súdiac podľa traileru som čakala že to bude mať grády, no nestalo sa. Sarah Wrigth by som vo filme nahradila taktiež ako Skylara Astina... o ich hereckých výkonoch nebudem ani rozprávať, ale na druhej strane na niektorých scénach som sa pobavila, iné boli nechutné. 50% ()

Godless

Film ma sklamal. Je v ňom zopár vtipnejších scénok, na ktorých sa dá zasmiať, ale to je všetko. Dej v podstate o ničom, to rozuzlenie o ich blúdení zbytočné a záver narýchlo sfušovaný. Druhá * je pre apača. Na jedno vzhliadnutie dobré. ()

ProchySBK odpad!

Vydržel jsem to dvacet minut a pak vypínačka. Tak jak rychle mluví ty dvě vemena v hlavní roli, kecal hubou i muj jeden bejvalej kolega. Sral mě neskutečně i když to nebyl špatnej kluk. Furt jsem mu řikal, že má zajít k doktoru a brát prášky na hyperaktivitu. Je to typ lidí co v životě ničeho nedosahnou, protože utrácej za chlast, píčoviny ale pro okolí vypadaji, že jedou v neskutečnym tempu, protože jsou všude kde se něco děje. Ve skutečnosti neví do čeho píchnout a hrajou křoví všude kde se dá, ale nikdy si nezahrajou hlavní roli. Můžou mi bejt ukradený a tenhle film je mi taky. Díky, tohle fakt ne! ()

Googooplexer

Teen komédia to nie je. Však už majú 21. O to je to horšie a debilnejšie. Musíte vydržať celý film s vypúlenými okami, aby ste nezmeškali tých niekoľko (málo) vtipných momentov. Ale teraz si zaboha nespomeniem, ktoré to boli. Čo sa sledovania týka: neefektívne. Pozrite si radšej 2 trajlery a máte pofunuse. ()

Abin_Sur

Celkem zajímavé. U filmu jsem se hodně bavil. Vtipné hlášky, celkem dobrý nápad, ale hlvně ten střih. Byl takový svižný, že se na to dalo opravdu koukat. Trošku mi to připomínalo Projekt X. 7/10 ()