Den před důležitou zkouškou z medicíny Jeffa navštíví jeho dva nejlepší kamarádi, aby s ním oslavili jeho jednadvacáté narozeniny. Přestože Jeff nemá na párty náladu, nakonec souhlasí, že na jeden drink zajde. Zábava se ovšem zvrhne a večer se vymkne kontrole. Započne přehnaná párty plná alkoholu, sexy vysokoškolaček, okořeněná jedním vzteklým býkem. Dokážou Jeffovi kamarádi svého parťáka vystřízlivět před důležitou zkouškou? Za pokus to stojí! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Domas88

Hodně slabá komedie, slabí herci, slabí scénář a moc nedívatelné... Spiš bych řekl trapas, než komedie... ()

Bekinho

Přišlo mi to jako totální blbost. Počítal jsem trochu s tím, že by to mělo být jako Project X, který se mi svým způsobem i líbil, kombinovaný s Hangover. Výsledek je totální hovadina, která má děj natáhlý úplně zbytečně, protože je to úplně o ničem. Jediná dobrá scéna z celýho, hodinu a půl dlouhýho filmu, je párty na kolejích a to, že tam dvě mladý holky ukázaly prsa. A to je fakt málo ... ()

Paserak

No, žádnej zápis do knihy "chytré filmy" se psát nebude. My v srdci Evropy s jinou mentalitou ani možná nepochopíme co tenhle film nese jako celek. Co pro Amíky znamená meta 21 let. Asi mnoho, jen si předsatavte, že vás až do 21 let nepustí do klubu nebo na pivo. A platí to i obráceně, ani Amíci nechápou posesltví mnohého Eevropského myšlení. O tom není pochyb. Tak se jen nechte lehce unášet občasnými povedenými forky. Tenhle film je pro Amíky... ()

Hookins86

Doufal jsem, že to bude film stejných kvalit jako Projekt X a ono to je spíš naopak. Komediálních scének se dá bohužel spočítat možná tak jednom prstu. Takže jedna * maximum... ()

Ondrew odpad!

Co je moc, to je moc. Ako si vobec niekto moze dovolit vyprodukovat pi*ovinu takehoto formatu? Taktiez nechapem divakov na CSFD, ktori dokazu odpadu zo smradlavej kanalizacie udelit 5 hviezd... Tym skor, ze filmov tohto druhu je uz na scene az nezdravo vela. Co uz. Debilizmus skratka vladne svetom. 0%. ()

zodiak217

Asi som už trochu vyrástol z tychto tinedzerskych filmov, no toto mi prišlo tak šialene uletene ze sa tomu vyrovná snáď len Hangover i ked to je trochu z iného súdka. Bolo to tak šialene, nuž príliš na môj vkus. Ocenil by som viac sexy herečky aj v staršom veku. Niečo na.štýl Stiflerovej mamy. Taktiež zvýrazniť tu os s profesorom Indianom. Trochu ho viac vsadiť do deja. Zasmial som sa ale možno v troch scénach, takže mi to prišli skôr bozarne - priemerne - trápne ako vtipne, ale budiz ako oddychovka sa to dalo i ked do budúcna sa slor tomu vyhnem, lebo má to ničím nezaujalo. ()

Simi96

Už mnohokrát ohrané téma. Film je místy zábavný ale jinak nic moc nového nepřinese. Celé je to spíše o čekání, jak to vlastně dopadne. Soundtrack není špatný, ale když už se rozhodnu koukat na inspirativní komedii o tom, co bude dělat v pátek večer, raději bych se rozhodl pro Project X. ()

LosFilmos

děj filmu už je jaksi ohraný, je to na oddych docela dobrý film ale Pařbě ve Vegas se to ubec nepodobá , nejvtipnější tam byl asi Asijský kamarád :D ale zklamal mě konec , který byl naprosto trapný . ()

tomas15

Jestli tohle má být teen komedie o alkoholu, tak já to vidím spíš jako výsměch všem českým teen pijákům. Každý český teenager by totiž ze svých party zážitků byl schopný sestříhat mnohem vtipnější a zábavnější scény než ty, co jsou ve filmu. Ani jedna mi nepřišla vtipná, k tomu tragickej scénář. Na druhou stranu snad žádná scéna nebyla vyloženě trapná či nevkusná, což je dneska u podobných komedií docela rarita. ()

Ms.Iris

Mne sa to páčilo, mňa to bavilo.. ale najviac ma "bral" atypický nezabudnuteľný smiech Justina Chona (Jeff Chang), ktorý ma ním dostával "do kolien" :-) pre mňa za 4* ()

luboss822

Film prakticky bez deja a dosť predvídateľný, ale tie vtipy a scény snáď lepšie ako v hangoveri (ak to už mám porovnávať). 3 hviezdičky za napitého Jeff Changa a jeho vtipy a scény vo filme, pretože ten držal celú kostru filmu a na ňom to bolo viac menej stavané a o to zrejme išlo aj tvorcom. ()

StreeX

Další ze série Hangover - překvapivě bez velkého ohlasu a reklamy. Hrají jen v nějakých kinech a jen párkrát, z čehož lze usoudit, že studio filmu moc nevěří. Přesto, situování do nižšího věku je povedené, určitě ale ne tak lákavé, jako strasti dospělých z Hangover. Oslava jednadvacetin "pilného" asiata, o kterém se dozvíte spoustu nepravděpodobných faktů pobavila, ale že bych se o filmu ještě někdy bavil, či se podíval znova, to v plánu nebude. ()

Unr3aI odpad!

Na co sa vlastne tento film hra? Ked uz clovek vyhlada komediu robi to preto lebo sa chce pobavit, lenze tento kusok postrada akykolvek inteligetny humor. Ked uz chceli reziseri vykradnut Hangover a Project X mali si aspon poriadne nastudovat scenare. Uprimne lutujem ludi, ktori na takuto sracku vyhodili peniaze v kine. ()