Den před důležitou zkouškou z medicíny Jeffa navštíví jeho dva nejlepší kamarádi, aby s ním oslavili jeho jednadvacáté narozeniny. Přestože Jeff nemá na párty náladu, nakonec souhlasí, že na jeden drink zajde. Zábava se ovšem zvrhne a večer se vymkne kontrole. Započne přehnaná párty plná alkoholu, sexy vysokoškolaček, okořeněná jedním vzteklým býkem. Dokážou Jeffovi kamarádi svého parťáka vystřízlivět před důležitou zkouškou? Za pokus to stojí! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Sammy.Boy

Možná budu vybočovat z davu místních kritiků, ale já se dost dobře pobavil! A určitě si to někdy rád zopakuji. :-) ()

Don82

Shrnu to krátce: Scott Moore se podílel na scénáři Hangoveru, který měl sice jednoduchou zápletku, ale bohatě to vynahrazoval povedenou (čti netrapnou) zábavou a povedenými dialogy. U 21 and Over není nic z toho co dělalo Hangover celkem originálním. Zde se všechna "zábava" scvrkla do prvoplánového a okoukaného exhibicionismu a stereotypních scén z mnoha jiných teenage filmů. Dialogy nejsou ani vtipné ani "přemýšlivé". Je zde nějaká kostra děje, s naprosto předvídatelným závěrem, na kterou jsou navěšeny dílčí scény s nulovou přidanou hodnotou. Tempo je taktéž pomalé, takže o dynamice z Project X nemůže být ani řeč. Opravdu tedy nevím, co tímto počinem tvůrci zamýšleli. ()

MysakSim odpad!

Ani jsem to nedokoukal, naprostá kravina, která posté kopíruje prci prci prcičky, Hlavní Stifler je neskutečně ubohej a já nechápu proč dělaj zas další ubohou verzi když už se to nikomu nemůže líbit. ()

TommyDiamond

Hyper senza cool teenagerská komedie aneb, kdo nekalí s náma kalí proti nám! Základem těchto erudovaných filmu, které ukazují otevřenou a družnou mysl v plné formě jsou tři ,,V" (vykalit,vyfetovat a vyšukat).. Každy rok (rok 13' - pařba na třetí, pařmeni,aj...) se natočí dva nebo tři podobné snímky, kdy se nás protagonisté a potažmo i tvůrci snaží přesvědčit, že právě ta jejich párty má ty největší grády a vynechat jí by bylo holé šílenství.... Podle mě už těchto filmů alá nej-párty je tolik, že jsem po dvaceti minutách chtěl bez větších skrupulí 21 and Over vypnout. Avšak moje filmová víra mi velí dokoukávat vše do konce. Na nějakou velkou kritiku už mi proto nezbývá síla. Dám jednu hvězdu a budu se snažit zapomenout ()

DoubleJo

Po dlhom čase konečne "teen" komédia, ktorá baví od začiatku do konca. V tomto žánri sa už nič originálne vymyslieť nedá, tak treba aspoň dobre namixovať to, čo sme už videli. Neokukaní herci a opité nápady to ťahajú dopredu a ja som sa veľmi dobre bavil. ()

kolik27

Zahořklé komentáře lůzrů přesycených různými špičkami svého žánru tento film sklízí dost a tudíž je jejich názor i předvídatelný, protože když to neni cool, super, nej, extra špička pecka tak to neni nic. Primitivnost danných adeptů na nobelovu cenu za dokonalost jen utvrzuje soudnost jejich výlevů na daný snímek. Pro mě né špička, né extra, ale lepší průměr. Neznámí herci, dobré scény, bravůrné dialogy. 75% ()

Ssabinka

Zápletka žádná, závěr jednoznačnej, bez vtipu, naprostá ztráta času. Jediný co se mi líbilo, tak jak se začnou borci cucat. Kde to nabralo 58% a jak tomu může dát někdo 5 hvězd? Ježiši... ()

kubilov

Project X, Prcičky a Hangover v mixu s neznámými, ale zato vtipnými herci. Dost jsem se nasmál a v pár okamžicích jsem se i našel. Perfektní na odreagování. A ten konec tomu nasazuje korunu! ()

fanik15

Průměrná komedie o kalení. Je velice zajimavé že se ožral pouze ten čínan za to ti dva byli naprosto v pohodě. ()

otilrak

I když se jedná o komedii, kterých tu byla spousta, tak u mě 100%. Spousta akce, zábavy, nepředvídatelných situací a snahou o jejich vyřešení. Nehorázně jsem se bavil. A o to u těchto filmů jde! ()