Den před důležitou zkouškou z medicíny Jeffa navštíví jeho dva nejlepší kamarádi, aby s ním oslavili jeho jednadvacáté narozeniny. Přestože Jeff nemá na párty náladu, nakonec souhlasí, že na jeden drink zajde. Zábava se ovšem zvrhne a večer se vymkne kontrole. Započne přehnaná párty plná alkoholu, sexy vysokoškolaček, okořeněná jedním vzteklým býkem. Dokážou Jeffovi kamarádi svého parťáka vystřízlivět před důležitou zkouškou? Za pokus to stojí! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

cachina

Scenáristé úspěšné komedie Pařby ve Vegas (mají ale i za sebou méně zábavné počiny jako Čtvery vánoce či Bejvalek se nezbavíš) poprvé usedli do režisérského křesla a přinášejí nám další teenegerovskou alkoholovou jízdu plnou absurdních situací. Ale bohužel výsledek není takový jaký se čekal. Tvůrci vykrádají sami sebe. Máme tu další Pařbu tentokrát ale s mladistvými, kteří oslavují 21 narozeniny. Vše podle stejné šablony. Snímek s dostupností od 15 let se tváří jako velice nekontroverzní dílo plné alkoholu a obnažených slečen. Ale není tomu tak. Film ve skutečnosti jede podle klasických filmových pravidlech. Máme tu deadline (dostat Changa do sedmi hodin domů), do toho se řeší kamarádství plus milostná linie, končící obvyklým zadržením slečny před odletem do ciziny (promiňte mi spoiler). Hlavním problémem filmu je ale fakt, že postrádá humor. Příběh je také plný nelogický situací (jak to, že po tolika barech a tolika piv a panáků, vypadají dva hlavní hrdinové jako by z toho nic neměli za sebou a třetí je při tom skoro v kómatu). Na tento film natočený klipovým způsobem opravdu zajdou asi jenom opilí puberťáci. ()

KoRner

Zasmial som sa zopár krát na začiatku, ale potom keď už im akosi došli nápady, tak som chcel aby to konečne skončilo. Fakt, tá druhá polovica je zabiják. ()

korndaddy

Taková ta komedie, od který čím míň když očekáváte, tím míň jste nasraný , když je to ve finále píčovina. Tohle je píčovina a s tím očekáváním jsem k tomu přistupoval a tudíž sem se i bavil. Nic novýho to nepřinese a děj snímku není bůh ví co, ale na vyplňení mezery mezi ordinací a ulicí nebo čím bohatě stačilo.... ()

Hanys_

Tři lidi se ožerou, jeden z nich odpadne a další dva ho musí dostat domů - tohle zná asi každý, málokoho ale taky napadne o tomhle točit film. Prostě takový hodně zvětralý odvar typu Hangover, který boužel (zase) není vůbec vtipný. ()

MareT.

Toho vtipu je tam sakra pomalu a vedle Projekt X se krci jak osklive a nudne kacatko. Ve scenari je taky hodne videt nerozhodnost jakym smerem film chce jit. Chce pobavit nebo resit rozbite pratelstvi a svobodu rozhodovani o svem vlastnim zivote? ()

ZdenoLo

No podľa traileru som očakával viac, ale čo už sa dá nového vymyslieť v tomto už tak preplnenom žánre. Príbeh sa od polovice uberal trochu iným smerom čo bola len správna voľba aby sme sa vyhli predvídateľnému koncu. ()

Pablinho

Tak za nějakých prvních dvacet minut jsem to chtěl vypnout a narvat tomu odpad, potom se úroveň jakžtakž zvedla. Ale přesto v tom bylo minimum vtipu, předvídatelný schéma a hlavně (!!) asi tak bžilion nelogičností a náhod, který k takovym filmum ale patří, nicméně jich bylo ažaž. ()

blues

Ne tak dobré jako Projekt X, ale přesto jednoduchá oddychovka, u které nemusíte moc přemýšlet. Párkrát se rozhodně zasmějete... ()

peetriss

Nenechte se ošálit zavádějícím originálním titulem: 21 & over je pompézní hovadina pro nízkointeligentní omladinu 21 & under, která je dovedena až do krajní absurdnosti jen proto, aby tvůrci zamaskovali nedostatek vtipné kaše. Samozřejmě nesmí chybět u teenagerů tolik vděčná dávka nějakých těch exkrementů. Na šrot se snaží svézt na (pro mě nepochopitelném) úspěchu Projektu X s tím rozdílem, že je obsazen mnohem sympatičtějším hereckým obsazením, které se nejeví tak zoufalým dojmem jako ve zmíněném filmu, což je jedno z mála pozitiv, spolu s nepřítomností otravného found footage. Proti Projektu X však uberu ještě jednu hvězdu navíc pro naprosto trapné pokusy o jistou míru citové hloubkovosti. ()

iampatrik

55% Další variace na teenagerovské uchlastané komedie s minimálním příběhem (teda snaha o jakési moudro vztahu rodiče-děti-životní rozhodování, zde rámcuje děj). Pokud má někdo rád tento typ komedií nebo doma na párty sedí s přáteli (jako televizní kulisa), bude spokojen. Pokud chce někdo vidět tento typ komedie, určitě má mnohem lepší varianty po kterých sáhnout a vůbec nic se nestane, když film v životě neuvidí. ()

Patrik256

Rozpočet_ 13 miliónov dolárov // Tržby_ 48 miliónov dolárov // Tržby v ČR_ 1 239 339 Kč // Diváci v ČR_ 9 255 // Tržby v USA_ 25.6 milióna dolárov ()

Phorbo

Hangover a project X dohromady. Ne že by to byla špatná kombinace, ale je to trochu jednoduchý, ale zase si to všechno vykompenzuje docela dobrým obsazením, střihem a zvukem... Na takovej ten oddych je 90 minut docela v klidu ()

Wancohoff

dalsia "akože" komedia plna trapnych a fekalnych scen... jedna hviezda za to, ze som to dopozeral, no asi az 2x som sa usmial, a to je na komediu malo... no pukatych teenagerov to bavit bude... ()

Florfila

Američani jednoduše nic inteligentního vymyslet neuměj. Ukazují náctiletejm pitomcům, že fackovat ročiče, když s nimi nesouhlasí, je naprosto v pořádku a vlastně hrdinství. A my se potom můžeme divit kam se poděla veškerá úcta... Komedie spíše k pláči, než k smíchu... ()

newmant

Teen komedie , která mi opravdu sedla. Povedený film plný dobrého humoru, který mě ráno po opici dobře nastartoval do nového dne. Doporučuji. ()

Flopik

Teenage komédia v ktorej je naozaj len minimum kôz ale aj napriek tomu sa nato dobre pozerá.Hentakú akciu zažiť to by som mohol kludne umrieť.Skvelo som sa bavil, herci boli sympatický a hudba super.Pár vecí tu je troška mindfuck ale komu to pri takejto veci vadí tak nech ide do .... . Skvelá vec viac takých ! ()

TheSpearCZ

Za mě povedená teenage komedie, která cílí na fanoušky o rok staršího úspěšného Projektu X, kde si také zahrál Miles Teller, na kterého absolutně nechápu ten směřovaný hate. Mně jeho komedie vždy sedí a tady tomu není jinak. Samozřejmě, už to není takový kalibr jako již zmíněný Projekt X, ale rozhodně jsem se bavil celou dobu, a tudíž nechápu, proč bych tomu měl dávat špatné hodnocení. Bavilo. Lepší 3* ()