Chuckyho kletba

• USA Curse of Chucky
Hudební videoklip

Je zpátky! Tvůrci, kteří vám přinesli Chuckyho, znovu uvádí na scénu malou panenku posedlou duchem nechvalně proslulého sériového vraha. Když Nica (Fiona Dourif - True Blood: Pravá krev) dostane tajemný balíček, nevěnuje jeho obsahu přílišnou pozornost. Po záhadné smrti její matky ale začne mít podezření, že je to právě mluvící zrzavá panenka, nejoblíbenější hračka její neteře, která rozpoutala brutální řádění. Návrat nejpopulárnější americké hračky, kterou opět hlasem obdařil Brad Dourif, je plný krvavého vzrušení a napětí. (oficiální text distributora)

TBS

Podľa môjho názoru najhoršia časť. V rámci žánru Horor/komédia by dostal o jednu hviezdu viac ale neberem to ako seriózny počin. Veľmi predvídateľné ale aspoň som sa dobre zasmial. ()

Machaut

Hrozná nuda. Pro ty z vás, kteří tu obhajují návrat k původní Dětské hře, doporučuji si po tomto filmu pustit první díl z roku 1988. To je pak jiná káva a tento ultra nudný film jedničce nesahá ani po kotníky. ()

Maarty86

Mý první setkání s Chuckym proběhlo už někdy na základce a musím říct, že tenkrát ještě i solidně vyděsil a k tomu jeho super hlášky. Kromě dílu prvního, mám za sebou i dvojku a trojku, který taky nebyly špatný i když na první díl zdaleka neměly. Chuckyho nevěstu a sémě jsem zatím neviděl, za fandu série se úplně nepovažuju, ale po všech těch rádoby remacích původních horrorů (zdravíme Freddyho a taky Jasona :) jsem narazil na nejnovější díl Chuckyho, což sice není remake, ale měl jsem možnost zase vidět v akci horrorovou postavičku mýho mládí. Rozhodně to není průser, atmosféra celkem funguje, hlášky už sice Chucky nehází tak jako třeba v jedničce, ale něco se najde. Líbila se mi různorodost zabíjení, čekal jsem jen masakr kuchyňským nožem, ale panák byl napáditější :) Co ale nepotěšilo, byly dle mýho zbytečný CGI a hrozně provedená krev. Pěkne postaru by to vypadalo mnohem líp, takhle to celkovej dojem dost kurvilo. Pocity jsou teda spíš smíšený, ale vzhledem k super potitulkový scéně která potěšila, bych to nakonec viděl na takovej lepší průměr. Rozhodně si dám radši 5x tohle než znovu čumět na remake Noční můry nebo Pátku 13. 60% ()

fabregas1

A máme tu návrat nejpopulárnější americké hračky. Režisér se tentokrát snaží o návrat původních dílů, takže se omezily komediální prvky a vydalo se točit cestou hororu. Jedná se o horor nenáročný a odhadnutelný a samozřejmě logika hororových filmů byla naplněna, do starého velkého baráku dorazí celá rodinka. I s dítětem, opečovatelkou a tátou farářem, takže Čakin může vraždit ve velkém. ()

Trescha

Hmmm tak druhá nejpopulárnější panenka je zpět a napravuje si reputaci předchozích dílú... V tomhle starém dobrém duchu,bych ještě pár dílů s klidem chroupnul;-) ()

Jessica_Biel

Já ti nevim Karle... Tak marně vzpomínám na starou dobrou Dětskou hru... Já jí jako malej tak miloval... Tenkrát to byla žranice, kdy člověk trnul v gauči hrůzou a pak se bál dát dobrou noc svému plyšákovy ... a dnes? nové díly Chuckyho? Já ti nevim Karle... Krutě krev, a Čaky si je podal pěkně... Zkrátka Čaky je zkurv***enej sprostej frajer! Ostatní stojí za prd... ()

DBSMC

Nad všechna očekávání! Myslela jsem, že 6ka už bude stát za houby a ono ne! Vůbec to nebylo špatný!! ()

Filatov

Jsem rád, že po komediální čtyřce a pětce příchází stará dobrá Child´s Play. Neříkám, že předchozí díly něčím nezaujaly, ale opustit komediální rovinu hláškujícího Chuckyho byl dobrý nápad. Oceňuji velmi dobrou práci s kamerou zaměřenou na detaily a naprosto skvělé úvodní titulky. Konečně se něco dozvíme i Charlesi Lee Rayovi, takže ano, tohle byla dobrá cesta, jak vražedného Chuckyho opět vzkřísit. ()

Milo384

Klasický Chucky. Film už není komedie ale thriller. Holčička dostane panenku. Panenka začne všechny v okolí vraždit. Je to krátké, takže to ani nenudí. Takový průměr. ()

Little_Sawy

Dohnaný rest Chuckyho by bol, nehovorím že táto časť bola najhoršia, ibaže zase som nebol v tom, prečo má chucky rozmasakrovaný xicht. No nič dúfam že sa to dozviem v iných častiach. V tejto časti je chucky úzko spätí z rodinou z jeho minulosti a tak vraždy môžu znova započať. Nebudem tomu nič vytýkať, keďže sa jedná o horor s psycho bábiku ktorá zas túží po pomste. ()

awerto

Chuchyho mam rad, ale uz v druhom zabere postihnuta zacala chodit (chyba rezisera, alebo inak nechapem, ked zatvara dvere ako chodiaca, hoci je cely cas na voziku). Takze Becko beckovate. Chucky nic nove nepriniesol... Zbytocna strata casu. ()

Iveta47

Konečne po dlhej dobe hororová lahôdka v podaní vraždiacej bábiky Chucky.Veľmi mi to pripomína 90-roky,keď sa točili určite tie najlepšie horory.Nemám čo dodať len to,že vrelo odporúčam. 4* ()

Onlajn

Další pokračování zabijácké panenky Chucky. Tenhle film mě až takhle nenadchl, jako předchozí díly. Suchý příběh, téměř žádné scény, u kterých by si divák musel zakrývat oči a zpracování Chuckyho by také šlo i lépe udělat. Cestovali jsme trochu do minulosti, ale to je asi jediné plus tohoto filmu. ()

los_kretenos

Konečne dôstojný návrat legendy mojich detských liet - vraždiaci magor chucky. Spracovanie určite nadchne lebo to je to pôvodné čo možno na jednu stranu dnešných divákov odradí, no mne to skvele pripomína zlaté 90 roky kedy vrah nemusel byť na place celú stopaž filmu. Klobúk dole aj v súvislosti k scenáru i keď je vidno že pán scenárista sa snažil zaplatať všetky diery, ktoré tam ostali po prequeloch a sequeloch. No na druhú stranu som aj rád a možno sa nechám počuť sám, že v tomto momente by to mohlo skončiť aby sme si mohli uchovať Chuckyho tak ako si ho pamätáme. ()