poster

Transcendence

 • USA

  Transcendence

 • slovenský

  Transcendencia

Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Drama

USA / Čína / Velká Británie, 2014, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  ***

  Úplně v základě není Transcendence tak ultimátně blbá, jak se někteří lidé v radostném opojení z toho, že prohlédli pár logických nesmyslů, snaží tvrdit. V jádru je to poměrně slušný sci-fi námět, který bohužel citelně trpí tím, že chování hlavních postav občas vyznívá opravdu prapodivně a hloupě. Herci dobří, technická stránka věci rozhodně neurazí. Osobně mám trochu problém s tím hystericky antitechnologickým vyzněním. Přes všechny problémy (především scenáristického rázu), které Transcedence má, se na ni jednou podívat bez problémů dalo. Někde hluboko uvnitř byl ale potenciál na mnohem víc, to je jasné.(2.7.2014)

 • Tom Hardy
  **

  Astronautova žena 2: Cesta do kyberprostoru. Více zde.(17.4.2014)

 • Kaka
  *

  Takhle by to vypadalo, kdyby se Nolan zhulil, opil a natočil v takto veselé náladě filozofickou scifi se spoustou nezodpovězených otázek týkající se záchrany Země. Nepochopitelné, jako na takovýhle scénáristický paskvil mohlo kývnout tolik zvučných jmen a relativně solidních herců, protože horší práci scénáristy ve vysokorozpočťáku za poslední dobu nepamatuju. Nefunguje nic. Ani emoce, ani logika děje, chemie postav. Neskutečně špatně natočený propadák.(17.4.2015)

 • Psema
  odpad!

  Mít na mozku "delete", tak ho zmáčknu! WHAT THE FUCK WAS THIS SHIT?(16.9.2014)

 • LiVentura
  ***

  Velmi nevyrovnaný příběh.. ale pointa slušná.!(27.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace