poster

Transcendence

 • anglický

  Transcendence

 • slovenský

  Transcendencia

Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Drama

USA / Čína / Velká Británie, 2014, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  *

  Takhle by to vypadalo, kdyby se Nolan zhulil, opil a natočil v takto veselé náladě filozofickou scifi se spoustou nezodpovězených otázek týkající se záchrany Země. Nepochopitelné, jako na takovýhle scénáristický paskvil mohlo kývnout tolik zvučných jmen a relativně solidních herců, protože horší práci scénáristy ve vysokorozpočťáku za poslední dobu nepamatuju. Nefunguje nic. Ani emoce, ani logika děje, chemie postav. Neskutečně špatně natočený propadák.(17.4.2015)

 • Tom Hardy
  **

  Astronautova žena 2: Cesta do kyberprostoru. Více zde.(17.4.2014)

 • Segrestor
  ***

  Tvurci se zřejmě rozhodli nezpracovat látku ve velkém stylu plném výbuchů a masových scén poslední apokalypsy, ale spíše šli v duchu Krajních mezí nebo Alfred Hitchcock uvádí, zkrátka takové to odpolední koukání. Navíc si evidentně neujasnili, o čem to vlastně jako bude. Jestli o lásce nebo o poučení, že přílišná moc a technologie může škodit. Je to vcelku jedno, jelikož příběh byl fakt dobrý. Stojí za zamyšlení. Rebecca Hallová však u mě vyvolávala anihilaci s hilací halových relací. Depp mě také mrzel. Deppa, prosím, už do sci-fi ne e. Přimalujte mu oči navíc a šup s ním do fantasy. Jo, a ještě jedna věc. Jestli ještě v nějakém dalším sci-fi uvidím Morgana Freemana v roli vědce, vypínám televizi oknem, jestli mi rozumíte.(21.2.2015)

 • genetique
  ***

  Inteligentné scifičko, ktoré je dôkazom toho, že pokiaľ sa umelá inteligencia pokúsi prebrať kontrolu nad svetom, tak to nemusí mať nutne scenár robotických strojov bojujúcich s ľudmi na sklonku populácie. 70%.(21.11.2014)

 • ORIN
  ***

  Nejde o vyložený průšvih, ale s podobnou látkou se dalo naložit mnohem promyšleněji a komplexněji, i když chápu, že ve své podstatě jde o intimní drama dvou manželů se sci-fi-eko podtextem.(11.5.2014)

 • - Konkurzu na úlohu Bree sa zúčastnila aj Alison Brie. (Sufferer)

 • - Lze vysledovat několik souvislostí se staršími rolemi herců. Rebecca Hall nehraje vědkyni, která se s neblahými následky pokoušela zlepšit svět, poprvé, podobnou roli si "střihla" už ve snímku Iron-Man 3 (2013), kde Paul Bettany daboval umělou inteligenci JARVISe. (M.u.t.t.t.y)

 • - Spoiler: Pred koncom filmu postrelia Martina (Clifton Collins Jr.) a nanočastice ho neuzdravia s odvôvodnením, že nemajú signál, napriek tomu, že v závere je jasne ukázané, že vo vode fungujú aj bez signálu. (Jayem)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace