Re-Animátor

Nadaný student Herbert West roste ve výjimečného vědce. Při studijním pobytu ve Švýcarsku ale došlo k menšímu incidentu, a Herbert proto musí své výzkumy dokončit na Miskatonické univerzitě v USA. Zde se přistěhuje k místnímu nadějnému studentovi Danu Cainovi a postupně ho zasvětí do svého univerzitou nepříliš podporovaného výzkumu – oživování mrtvé tkáně… Re-Animator byl inspirován několika povídkami H. P. Lovecrafta a při jeho natáčení bylo použito 25 galonů (tj. 94,6 litrů) umělé krve. Film získal na festivalech celkem tři ocenění – dvě za nejlepší film a jeden za speciální efekty. (Holly_Wood)

JimiH

Chvílemi sympatické, ale spíše jde o topornou modernizaci Lovercraftovy předlohy. Přesto jako oddechový horůrek to není vůbec špatné. ()

helraiser

šílená variace na Frankensteina, která to dotáhla k dokonalosti především díky dokonalýmu magoroj Herbertovi Westovi, který nemá chybu. Šílenej student medicíny, kterej nemá problém jít přes mrtvoly a jehož pokusy s oživováním mrtvol na nás vrhá jednu šílenou akci za druhou. Dokonalé triky, slušná porce nechutností a naprosto výborná závěrečná čtvrthodinka tento film jednoznačně posílá mezi největší šílenosti, které jsem zatím viděl. ()

Al44...

Zajímavá hororová taškařice, na které se její autoři viditelně vyřádili. Děj je sice nulový - co se zde však počítá je černý humor a hlavně postava H. Westa. Ten se neohlíží nalevo, napravo a postupuje příběhem systémem pokus - omyl. Též potěší (na svou dobu) velmi dobré a odvážné triky. ()

Cryptkeeper

"Oh my gosh" Tohle je masterpiece jako blázen. Strašně skvělé efekty,masky,kostýmy. Vtipně a atmosfericky nadupané Gore Bčko jak má být! ()

Argondia odpad!

S rychlodabingem velký kopec srandy! Bez něj nuda, trapas a banda hereckých polen. Vřele doporučuju všem, kdo milují kočky a toporně natočená béčka bez vtipu a pointy! ()

xladojx

Horrorové béčko vysokých kvalit, u kterého se budete bavit. Začátek je, jak už to u podobných filmů bývá, trošku natahovaný a nudnější, ale postupem času film přibírá na obrátkách a ve chvíli, kdy dr. Hill vstoupí s hnědou taškou v ruce do márnice, se začnou dít divy a snímek přesně zajede do mých oblíbených kolejí, plných krve, hnusu, lehkého humoru a originálních nápadů. Zlatá 80. léta... ()

-tHESWINe-

Kvalitní svižná zábava pro celou rodinu, která ani po těch dvaceti pěti letech neztrácí své kouzlo. A navíc ten skvělý soundtrack. Je sice pravda že dát si k tomuhle filmu masivní krvavý steak tak, jak jsem to udělal já není úplně to pravé, chvílemi mi to trochu vázlo, ale i tak jsem si to hodně užil (jídlo i film). No a ten konec ... dal by se skoro shrnout známým sloganem "když ji miluješ, není co řešit ...". Vřele doporučuji. ()

Knor

Zábavné a krvavé s obrovskou dávkou drsného černého humoru, takž se mi to nemůže nelíbit. Další povedené spojení splatteru a komedie, je to pravda takový slabší odvar od jedinečného BRAINDEAD Petera Jacksona , ale zábavné to je. Takže jestli se někdo rád směje oživlým mrtvolám, odřezaným hlavám, samosepohybujících vnitřnostem, vypadávajícím očím a tak dále a tak dále, tak tohle určitě zklamat nemůže. Povedené krvavé béčko s velmi drsnými vtípky. ()

masekjc

První díl z Re-Animatorské trilogie je nejvtipnější, nekrvavější, nejšílenější no a jednoduše nejlepší. Pak jak již to většinou bývá to padá dolů. Všechny 3 díly mají ale společné několik věcí : odhalená ňadra místních krásek, skvělého Jefrrey Combse a finále, které je vždy nejlepší z celého filmu. Ještě dodám, že Frankensteinka od Franka Henenlottera se mi líbila ve všech směrech víc. ()

Miagy

Príjemná hororová komédia, aj keď som úplne nevedel rozlíšiť, čo bolo vtipné:). Starý film, na ktorom si málokto už dnes vychutná celú tu atmosféru tej doby a viem si predstaviť tie 15 ročné decká, ktoré by sa filmu smiali. Hrdinom je každý, kto nie je sám doma :). PLUS: kostýmy, záverečná scéna v márnici, dobrý nápad,,, MINUS: slabšie herecké výkony, nepáčili sa mi tie priblblé výrazy hercov. ()

MindTuber

Moje oblíbená hororová řežba, kterou předčí snad už jen Braindead - Živí mrtví. Je to béčko, je to odlschool, ale i tak má tenhle film všechno co má mít. Výbornou předlohu, pološíleného vědce, zombíky, lásku, nadsázku, černej humor, světélkující sérum, chlípnost, sterilní prostředí a hlavně hektolitry krve. Ať počítám jak počítám, vychází mi jedna velká a velmi zábavná pětka. ()

Ewík

21.02.21: Tento film je tak divňácký a bláznivý, že to nejde se na konci nesmát :-D Moc se mil líbily masky a jelikož jsem splatter už dlouho neviděla, tak jsem si ten svérázný a unikátní styl užívala naplno. Celkově film beru jako pěknou kultovní klasiku, kterou je potřeba alespoň jednou vidět, ale myslím, že několik let to vidět nemusím...možná si v budoucnu jen připomenu pár scén. ()

GameboyNES

Co dodat, legendární klasika, hromada gore, brutálního humoru, nějakých těch kozů a bobrů. Plus hudba vyloupaná z Hičova  Psychytária. 100% ()

KryplXxX

Pěkná blbina, akorát jedna jakžtakž dobrá lekačka, jinak napětí nula nula nic. A proboha co to mělo být na konci? Útočící střevo zabilo pana Westa..hehe fakt sem se zasmál. ()

Stejšn

Docela dobrý filmeček, poprvé jsem ho viděl v roce 1988, podruhé letos, koncem 2010. Už tenkrát jsem si říkal že to není nic extra a názor mi zůstal, ale vidět se to dá, neurazí. Efekty udělané celkem pěkně, i když dějově je to něco jako dlouhá epizodá Příběhů ze záhrobí. Herbert West je ovšem výborný a taky tenhle film vznikl v období, kdy se američani ještě nebáli ukázat nejen kozy, ale i bobra Barbary Crampton. ()

Zemřel režisér Stuart Gordon

Zemřel režisér Stuart Gordon