Epizody(12)

Čtvrtá hvězda vypráví příběh mladého Štěpána (Václav Neužil), který získal místo jako druhý noční recepční v tříhvězdičkovém hotelu Meteor na periferii Prahy. Štěpána zajímá Pavlínka (Martha Issová), která zde pracuje jako denní recepční. Pavlínku ovšem nezajímá Štěpán, ale agresivní hotelový údržbář David (David Novotný), který se snaží uniknout vyčerpávajícímu erotickému zájmu své nadřízené, hotelové manažerky Terezy (Lenka Krobotová). Ta se kromě Davida snaží i o ziskání čtvrté hvězdy, jež by zvýšila prestiž a úroveň hotelu. Její snahy ovšem naráží na sobectví, pohodlnost, lenost a zištnost podřízených. Vysněná čtvrtá hvězda ze všech zaměstnanců hotelu zajímá nejméně bývalého manžela Terezy a ředitele hotelu Teodora (Martin Myšička). Jeho jediným zájmem je zdokonalit se v hraní čínské hry mahjong. Terezino úsilí maří osobní zájmy i dalších podřízených: ambiciózní a záludný kuchař Smutný (Jaroslav Plesl) dychtí po místu šéfkuchaře, melancholický šéfkuchař Tichý (Miroslav Krobot) bojuje s trvalými následky po úrazu, denní recepční František (Ivan Trojan) kšeftuje s podsvětím a paktuje se s nebezpečným zločincem Majorem (Pavel Šimčík), hotelová prostitutka Libuška (Klára Melíšková) trénuje oddíl mladších dorostenců lakrosu, hotelový taxikář Jindra (Marek Taclík) je asi gay se silným mateřským pudem a barmanka Jiřina (Simona Babčáková) má manko. (Česká televize)

Dobry_clovek odpad!

Hloupy, prisprostly serial, ktery bych cekal spis na Tv Nova nez na verejnopravni televizi. Sprostarny, prostitutky, porno. Jsme to my? Pokud ano, potom nam neni pomoci. ()

jiradvo

Po Okresním přeboru další pohodová bomba z dílny Jana Prušinovského ve spolupráci s Miroslavem Krobotem. Je to vlastně dejvická extratřída ve 12ti epizodách. Nejlepší scény z tohoto seriálu nám zpestřily několikrát čekání na letadlo, bus či loď. A pustím si je znovu!!! ()

aneken

Po božským Okresním přeboru jsem tak nějak čekal víc. Zatímco u přeboru jsem se řehtal na plné kolo, tohle mě tak nějak minulo. Prostě zjevně nesedlo, nepřijde mi to zábavný ani vtipný, trošku se to vleče a ani super výkon Trojana nemá šanci tuhle slabotu zachránit. Víc než tři díly jsem prostě nedal... ()

PsenickaR

Když Čvrtá hvězda, tak tedy 4*, ne více a ne méně. Není to klasický sitcom, jaký bychom si představovali v podobě, kterou dostáváme z Hollywoodu, takže tím může leckoho zklamat a působit navenek nevtipně. Jenže tak to není, seriál nestaví na náhodných scénách, které nikam nezapadají a mají za cíl jen rozesmát a jsou podpořené ještě umělým smíchem. Zde hraje velikou roli detail na postavy a jejich charaktery, komorní prostředí jednoho malého hotelu, pár zaměstnanců, kteří prostě nejsou vůbec normální a vynikající výkony ansáblu Dejvického divadla. Z české tvorby patří seriál do špičky za Comeback a Okresní přebor, kde právě tyto dva seriály ukazují rozdíl mezi klasickým sitcomem a komediálním seriálem. Oboje může být skvělé, ale záleží, co od toho čekáme. Škoda, že je seriál tak krátký, protože všechny epozody jsem si užil a stejně tak se mi líbily všechny postavy. ()

kreyson13

Nádhera. I při opakování je to stále luxusní záležitost ve srovnání s ostatníma TV věcma. Trojan je úžasnej týpek jak z 80 .let a jeho "rozhovory" s hluchoněmým čórkařem jsou neskutečný. ()

tomkat

Tomu říkám Poetika (i když ne pro každého). Postavy nemusí být do hloubky prokreslené, prostředí se může opakovat a zápletky nemusí být vždycky geniální - když máte fajný herecký kolektiv, smysl pro humor a originální pohled na věc, máte to v kapse. Šikulové! Zas po nějaké době jsem se u seriálu hlasitě zasmál; zda sedí IV.* i vám, to musíte objevit sami. ()

v.pohode

Přehlídka těch nejperlovatějších perel. Přesně tak jak to umí Dejvické divadlo! Trojanův František je snad největší postava. Hláška stíhá hlášku.Tenhle seriál nemá chybu a proto mu právem patří pět hvězd. P.S.: Nejlepší způsob motivace zaměstnance zná jen a pouze Lenka Krobotová !!! ()

terez.coufal

Geniální seriál, který bych mohla sledovat pořád dokola! Čtvrtá hvězda má dvě zásadní věci: originální humor a Ivana Trojana, který nám opět dokázal jak geniální herec je. Žádná postava není zbytečná, žádná scéna navíc. Jednoduše Dejvické divadlo v celé své kráse. ()

ferrari2

Super, super, super. Pán Krobot maximálny frajer. Neviem čo by som povedal ako plusy ale mínusy pre mňa nie sú. Môžte byť hrdí na Dejvické divadlo bratia Česi. ()

Sadhu odpad!

Tak to je velka bida , normalne se na to nejde divat , stipali me z toho oci ....herecke obsazeni neni nejhorsi ale humor tam je jak pro zaky 1B a i tak by se smali jen ti zhuleni ...ale vetsinou kdyz se nekde objevi jmeno Krobot tak to za moc nestoji ()

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz