Lucy je typická „blbá" blondýna, co se vždycky zamiluje do toho největšího ksindla v okolí. Ten poslední ji právě zapletl do obchodu s drogami, který řídí všehoschopný pan Jang (Choi Min Sik z kultovního Oldboye). Než se stačí pořádně rozkoukat, má v břiše zašitý balíček obsahující extrémně silnou syntetickou drogu, který má propašovat do Evropy, pokud chce přežít. Nešťastná náhoda nebo spíš brutalita strážců, kteří ji mají hlídat před odletem, zapříčiní, že se zásilka roztrhne a její obsah se začne vstřebávat do Lucyiina těla. Že se jedná o opravdu výjimečný „matroš", zjistí záhy, když bleskurychle zlikviduje všechny hlídače a uteče na svobodu. Ve všech směrech je najednou mnohem silnější, mnohem víc vnímá, rychleji uvažuje, dokonce si osvojuje nadlidské dovednosti. Může za to právě ta neznámá substance, která výrazně zvýšila procento využití její mozkové kapacity. Toto číslo navíc stále roste a Lucy si uvědomuje, že z daru by se mohla stát smrtelná hrozba. Vyhledá proto profesora Normana (Morgan Freeman), největšího odborníka na lidský mozek, aby jí zkusil pomoci. V patách má však Janga a jeho zabijáky, kteří nechtějí o svou kurýrku za žádnou cenu přijít. (Cinemart)

NellieLovett

No to teda byla blbost. Musela jsem si pak pustit Limitless, abych si spravila náladu. To se fakt nepovedlo. Za celých 90 minut se stihli akorát přemístit z Asie do Evropy. A to taxi v druhé polovině filmu, ehm. No celý film šel absolutně mimo mě. ()

Tch9721

Celý čas som si opakovala aký dobrý film to mohol byť, keby... a tam som sa zastavila. Neviem čo na to mám povedať, bolo to hrozné a strata času. Ale zároveň v niečom to dobré bolo (minimálne zo začiatku) a aspoň tie dve hviezdičky si to podľa mňa zaslúži. ()

bombit odpad!

Co se stane, když se vám v břiše otevře pytlík se šesti kily pervitinu? Na tuto otázku může odpovědět jediný člověk na Zemi, kterému se to před pár lety stalo: Luc Besson. ()

GilraenElens

Velmi slibný začátek, ale pak už jen zmatek. Kdyby natočili druhou půlku filmu znovu a tentokrát by to udrželi v duchu první poloviny, byla bych moc vděčná. Ale takhle je to jen film s nevyužitým potenciálem, co už si nikdy nepustím. ()

Ardath

Smutné na tomto snímku je, že se ho Luc Besson snaží podat vážně. Dokonce se snaží snad i o jakýsi přesah. Lucy ale selhává i jako obyčejný odpočinkový akční snímek. Bohužel. ()

frannyberry

Tak tohle mě hodně příjemně překvapilo. Celý film svižně utíká, je to zábava, adrenalin. Posledních 15 minut horších, policista není atraktivní a Scarlett má hodně rozcuchane vlasy. Dobrá hudba. ()

LukasDCA

Tak toto som fakt nečakal. Nečakal som, že Besson natočí a napíše taký bullsh*t a takisto som nečakal, že sa Morgan Freeman nechal na takúto blbinu ukecať, ešte k tomu do role vedca, ktorý vlastne tie nafajčené teórie o využívaní kapacity mozgu obhajuje a robí zo seba prakticky blbca. A pritom zo začiatku to až tak blbo nevyzeralo. Jedna hviezdička za základnú myšlienku (ktorá bola oveľa lepšie spracovaná v Limitless) a druhá za niektoré efekty a hlavne za sexi hlavnú postavu. Ale celkovo varujem, ruky preč. ()

babuca

začína to ako totálna somarina, ale potom sa z toho vykľuje celkom zaujímavý film / od Bessona to považujem za normu/. Je ale stále na zváženie koľko percent mozgu vieme využiť. Tých 10% sa nedá vôbec zmerať a je veľmi otázne či by aj pri využití 100% sme vedeli až také veci ako nám tu Luc predostrel. Morgan Freeman je skvelý herec....musel som to tu dať :) ()

vilis_11

Proč se nesci-fisti pokoušejí dívat na sci-fi? Chodí si ateisti kupovat modlitební knížky, aby pak nadávali, že jim to nic neříká? Moje scifi srdce plesalo. Pocitově si říkám, že moh být potenciál využitý trochu lépe, ale na úkor údernosti a směru. A dozvěděl jsem se něco o vzniku lidstva. i am everywhere ()

MeggyPas

Úzký profil - film filmů za poslední dobu!!!! Pokud se dokážete přenést přes krvák, kdy i mi se chtělo místy zvracet tak idea filmu je pro zasvěcené dokonalí inspirace pro nikdy nekončící úvahy o tom, JAK TO SAKRA, VŠECHNO VLASTNĚ JE...? Luc beson dokonalá režie i scénář. Scarlet známe všichni jako něžnou, jemnou dámu ale tohle ji fakt "sedlo". byla nádherná v každé poloze. Kdo se nezajímá nemohl pochopit..proto tohle hloupě nízké hodnocení!!! přitom bych Luca i Scarlet nominovala na Oscara!!!! Jasných 5* ()

flegmos

TUTO RECENZIU BERTE S REZERVOU. lebo tento film mi tak sadol jaaaaj neskutocne. SUPER. ABSOLUTNA PECKA. zabavne, akcne. filozofujuce. ako hovori moja polovicka JEBOT !!! FILM ROKA 2014. pre mna nic lepsie v 2014 nenatocili. A u mna urcite patri do top filmov 3 tisicrocia. pozrel som si to az teraz (2016) a musim povedat ze som fakt prijemne prekvapeny. Jaj moji drahi konzumenti filmovej zabavy ak tento filmik ma 63% a nazor vacsiny je udajne relevantny - tak sa necudujem ze s ceskom a slovenskom to vyzera takto... viete prd borove ale dobre je. som poteseny. jaaaj dobre je. peknue to boulo. ()

megacik odpad!

Mám rád scifi, ale toto je na mňa príliš hlúpe. Hlavná hrdinka je vo filme stratená ako koza na ľade, vôbec do filmu nezapadá. Scarlet neznášam odvtedy, ako hrala vo filme Sám doma 3. Scarlet proste nezapadá nikde dobre. Zbytočná herečka, ktorá hrala v zbytočných filmoch. Hudobný doprovod je príšerný. Nevhodné a zbytočné intermezza typu gepard naháňa gazelu, dinosaurus naháňa Lucy, neverím, že toto je film Luca Bessona. Zápletka, okopírovaná z filmu Limitless, to ma štve úplne najviac. ()

Iceman7Svk

K Filmu som sa dostal až teraz. Ale musím uznať, že Besson urobil jeden vážne svižný sci-fi film ktorý sa mi páčil každú jednu sekundu. Scarlett ukázala svoje herecké schopnosti takže žiadne prekvapenie. ()

FoxiDnB

Film jsem viděl nesčetněkrát, a pořád se nemůžu vynadívat. "Jak se může film, který divákovi servíruje takové teorie tvářit vážně?" No, je to Sci-Fi proč by ne. A navíc mě to i samo zaujalo, a nechalo přemýšlet, co by se skutečně dělo s člověkem kdyby pomalu dosahoval 100% kontroly nad vlastním mozkem. Plný počet hvězd. Doufám, že 2. díl nijak nezkazí. Spoustě lidí tenhle film nějak vadí, možná že jen spoustu lidí šlo na film se špatnou náladou. A film vždy nevědomě hodnotíte podle nálady se kterou jste tam šli, nebo očekávali až moc. Film byl super, nic tomu nechybělo, nic bych nemusel dodávat. ()

Scarlett Johansson v Ghost in the Shell

Scarlett Johansson v Ghost in the Shell