Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Příběh začíná tam, kde první díl skončil: drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty – třeba se jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám. Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě..... do vesnice přichází kontrolor z „kraje" a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací... A nad tím vší bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem... (Falcon)

ArchAngel_ odpad!

Hloupoučký film plný reklamy pro hloupoučké obecenstvo ... 0% umění 100% marketingu. Já jen doufám, že podle tohoto si nikdo nebude dělat obrázek o celkovém stavu české společnosti, nicméně minimálně o větší části ten film přesně vypovídá, to je bohužel fakt a pak to tady má k něčemu vypadat :(. Jako film ale hrůza, bez nápadu a inovací. Marketingově však excelentní a ukázková práce, která by měla být v učebnicích filmového marketingu. Prostě prodat se dá i h***o, když ho pěkně zabalíte a dáte na k tomu cedulku AKCE! ;). Sledujte tu skvělou návštěvnost .... ()

JohnnyV

Nejlepší jsou ti idioti, co tomu dali odpad už u prvního dílu, ale přesto šli i na ten druhý a znovu ho ohodnotili stejně. Takže si nevidí do huby. A ty, vážený cenzore, přestaň laskavě s mazáním příspěvků, ano? Začíná to tu pěkně smrdět. ()

sarka66

Já teda nevím,co se vám na tom všem nelíbí v kině se dost lidí ,,řehnilo,, a tady je to jako na skládce! Nevěřím,že všichni lidi kteří sem píší komentáře nebo hodnotí byli na tom filmu v kině :) Film je dobrý pro všechny se smyslem pro humor.ODTÁHNĚTE TOHLE JE NAŠE PLANETA! ()

FakyCB

Myslím si, že kolik tu tato Troškovská komedie získala odpadu si nezaslouží. Člověk se u ní odreaguje a nemusí u ní moc přemýšlet. Není to sice žádná sláva, ale v dnešní době se u nás točí mnohem větší blbosti. Jinak si říkám, že kdyby naši hokejisté, místo pokusu o to stát se herci, přes léto pořádně trénovali, možná by na OH uděleli nějaký výsledek a néé tu ostudu co tam předvedli. Jinak jsem zvědavý jak budou vypadat Babovřesky 3 a budu doufat, že Troška natočí po několika dlouhých letech zase něco, co mě opravdu rosesměje. ()

chemar

Super komedie. Asi tak špatnej film to není, když na premiéře bylo přes 100 000 diváků a ještě to není konec.Prostě jednoduchá komedie venkovských drben s jednoduchým dějem.Když se Vám nelíbila 1, tak proč lezete na 2.? ()

pooja

Dnes som bola v kine, pretože na české i slovenské filmy mám proste slabosť, i keď vždy pred každým vzhliadnutím klikám na csfd, aby som vedela, do čoho idem, tak i napriek tomu sa ho musím zastať a tvrdiť, sama za seba, že to nevidím až tak špatne, ako vačšina..uznávam, že niektoré scény boli trápne až som musela zaklipkať očami, ale boli tam i vtipné okamžiky, ktoré ma rozosmiali na celé hrdlo a vačšinu filmu som sa usmievala, takže u mňa všetko v poriadku ()

KiR0

Co dodat k tomuto filmu?... Je to "letní" komedie bez nároků na to, aby se z ní stal nějaký umělecký skvost, která má lidem připravit pár chvil, kdy by mohli zapomenout na starosti běžného života a domnívám se, že je tento díl o něco lepší, než první díl. ()

Luciaska13

Troškův vyhraněný styl humoru je báječný. Babovřesky bych po trilogii Slence, seno zařadila jako jeho nejlepší komedie. Sál byl vyprodaný do posledního místa, a nebylo snad 5 minut kdy bych se něčemu nesmála. Ať to jsou babky drbny (které trefil úplně přesně - a není to jen na vesnicích), nebo prezidentská viróza. Jediný mínus by u mě bylo za tu častou reklamu na auto od Macha (ale je to fakt nepatrný mínusko). ()

RaxK

Klasická Troškovská letní komedie s jednoduchým dějem a jednoduchým humorem. Nic pro vyznavače intelektuálního humoru. Ty ostatní, ale myslím, pobaví. ()

smajlítko odpad!

Vzhledem k tomu, že nesleduji hokej a tudíž mi nic neříkají fanynkami obletované obličeje, mohla jsem se soustředit na zbytek filmu. Pardon, žádný zbytek neexistuje. Něco času jsem strávila hledáním pointy, pátráním po alespoň trošce příběhu. Nic. Prostě nic. Málem bych zapomněla na humor. Ale režisér se s ním ani nezaobíral,tak proč bych ho měla mít na paměti já. Klišovité, hloupé a nekoncepční. Tohle se ani k žehlení na sobotní odpoledne nehodí. ()

domco10

Super film pri ktorom sa človek s chuti zasmeje. Len pri konci mi už bolo trocha dlhšie ale tak do 3/4 film super :) ()

dark-wera

Úprimne, dosť ma zaráža, že percentuálne hodnotenia filmov, ktoré režíroval p. Troška, sú väčšina pod 30%, zvlášť, keď ide o česko-slovenskú filmovú databázu. Zrejme je to však tým, že ľudia, ktorí hodnotia tieto filmy, preferujú skôr americké sra*ky plné takých scén, ktoré ani nemajú zmysel a v skutočnom živote by sa pravdepodobne ani nestali (mám hlavne na mysli trápne komédie typu Fotr je lotr, Holky na tahu, Blbec k veceri, Bába na zabití a pod.) Troškove komédie sú založené na skutočnosti, ako ľudia žijú na dedinách a na tom, že tlupa starších tetušiek je najlepší kamerový systém na svete :D Na Babovřeskách 2 som bola včera v kine a, ako už nižšie bolo spomenuté, z kina som odchádzala s úsmevom, s dobrou náladou a vôbec som neľutovala peňazí za lístok. Zdeněk Troška je môj najobľúbenejší český režisér a vždy tomu tak bude. ()

jiri.uk odpad!

kjsdf ejsdp ejkejf fjkxcnhv kd fehfyjdsk jxjd fjyk dvaj efe xdksnfiw nykdniwef yndjfnwe ndjbwnkd kphkdjfnpaih ncpaijnjkd nxdjinvn npy jhfe nynwi ydvi wef ydnjkheKNRGNPIDB AJ 55645489. Tak asi tohle je můj stručný popis tohoto vysoce intelektuální filmu. Pane Troško, díky za tyhle sračky, které se jistě brzy zařadí mezi národní poklady české kinematografie! Cool beans! ()

liBOREC564 odpad!

Stejně jako u prvního dílu jsem se pokusil tento vrchol kultury shlédnout.. Stejně jako u předchozího dílu se mi udělalo po několika "scénkách" nevolno a v zajmu zachování zbytků zdraví jsem si raději pustil žilou.. ()

awerto odpad!

To jsou co za herecke vykony???? NULAAAAA bodov... A Troska, ktoreho inak zboznujem z je jeho trilogie, sa sam vykrada a spatne kopiruje. Ako nazvat takyto paskvil? ODPAD je urazka odpadu. ()

PORTER44

Stejný jako jednička většina scén a pokusů o vtip byla trapárna,nebýt koláčků a následné docela vtipné scény kontrolora a starosty a pak skákající báby na trampolíně tak jsem to nedokoukal.Herecké výkony velká slabota nepomohli ani hokejisti. ()

velkyel odpad!

zvladnul jsem 12 minut a zbytek si uz umim v bolestech predstavit. Neni to vtipne ani svoji blbosti. Zajimalo by me co si o tom mysli obsazeni herci a proc kyvli hrat v necem tak podivnem. ()