Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Příběh začíná tam, kde první díl skončil: drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty – třeba se jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám. Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě..... do vesnice přichází kontrolor z „kraje" a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací... A nad tím vší bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem... (Falcon)

Joe123 odpad!

Troška asi fakt berie inšpiráciu na záchode ked dokáže takú sračku napisať a potom aj režírovať. ()

ghatos odpad!

Vy, kterým se líbí ubohost, hloupost, debilita, přehrávání a nemáte žádné nároky běžte a vezměte si své peníze i potřetí a běžte živit Troškovo obludárium. Tohle má asi tak úroveň Blesku, co prodává smrt I. Bartošové nebo proces Kramného. Za tímhle hnusem se skrývá velice smutné poselství. V naší společnosti se často daří všehoschopným netalentovaným hlupákům. Ti nacházejí (což je ještě horší) velké množství spokojených spotřebitelů. A teď k samotnému hnoji. Jeptiška se chová jako ku*va. Žilková se chová jako blbá ku*va (jako vždy). Místní vesnické nány jsou d*vky. Těm radí staré babky, aby nejlépe uspořádali pořádný grupáč, když už tam přijeli bohatí hokejisti (ti mají IQ šumící trávy). To je Troškův rys. Má rád prostituci, prodejnost a lacinost ve všech podobách. Co se týče babek, tak se Troška rozhodl vynést na piedestal starou nebohou skřehotavou paní bez zubů, jenž se zesměšňuje (její představení je k pláči). Je mi líto, tenhle komentář se nedá psát slušně. Na neslušné lidi platí pouze hrubost. Ničemu jinému nerozumí, jejich inteligence jim nedovolí sebereflexi. -100%...nejhorší z nejhorších septiků. PS: Jeho kritika církve už nemůže být primitivnější. ()

Kosmik 1

O něco málo lepší než první díl. Zde už humor trochu funguje. Některé vtípky dokonce nejsou tolik omleté a občas mě překvapil i vtip, který jsem ještě neznal. Nebylo jich moc (možná 2-3), ale na pobavení už to stačí. Co bylo ale pořád obrovské mínus, byl totálně zhovadilý příběh a marihuanové koláčky kopírující mnohem lepší trhák. To si Troška ukousl poměrně velké sousto a nebyl schopen se s tímto tématem solidně poprat a já to beru jako prachsprostou vykrádačku. Za humor hvězdu dám, ale zbytek je na odpad! 20% ()

Autogram odpad!

Začína to babou na motorke a tým to aj končí. Viac ako úvodné titulky nemá význam pozerať, nenasleduje žiadny ďalší vtip. ()

Jaro.Krafcik

Najslabšie babovresky, jednoznačne. Ponúka ich netflix a zvyšné dve v ponuke niesu. Zaujímavé že aj majú najviac percent, spomedzi troškových výtvorov s babkami. Ťažké, ale veľmi ťažké dopozerať. Ale nakoniec sa podarilo. 1* ()

jenik71

Troškovina (čili trošku ptákovina) jako v případě prvního dílu. Hokejisté tu tentokrát hrají mnohem větší roli a venkovské babky jsou pořád stejné drbny. Není to sice k popukání, ale už jenom za ty koláčky a babku na trampolíně dávám za tři. ()

LexBarker

S přivřenýma očima musím přiznat,že je to lepší než jednička...ale jen o fous.Troška se zoufale snaží vrátit ke stylu jeho o něco povedenějších filmů Slunce,seno a zoufale se mu to nedaří...Možná si myslí,že v komediích herci nemusí hrát,že divák nad vším přihmouří oko...že není třeba zapojovat logiku...No výsledek moc přesvědčivý není...110 minutová nuda,žádný zapamatovatelný gag a přehlídka herecké trapnosti,toť vše. ()

insurgentes

Je jasný, že vstupenkou do mužských rolí ve filmech pana režiséra Trošky je řádně nalubrikovaná prdel. Buzeranti a kryptobuzeranti mají v Babovřeskách rej. Zpočátku je alespoň nějaké tempo, avšak náznak zápletky se velmi rychle vytratí jako pára nad hrncem a co zůstane, je už jen čistá rezignace a beznaděj. ()

MatchencoSouth odpad!

Režisér sa troška zbláznil. V trilógii Slunce, seno sa mu podarilo zachytiť život a živelnosť. V Babovřeskoch 2 život úspešne zabíja. Vtipné situácie boli v celom filme asi dve, aj to som sa len jemne pousmial. Okrem toho celý film vizuálne pôsobí ako reklama na prací prášok. ()

Zagros odpad!

Je to ubohé, strašně ubohé.... Již první díl měl nakročeno k odpadu a další díl tam musel nevyhnutelně skončit. Ač Troška necílil nikdy na intelektuální publikum, svou "tvorbou" uráží normální lidi. I když vzhledem k návštěvnosti jsem asi nenormální menšina. Nedokázal jsem ani dokoukat... ()

bari68

Vorase, Smolinskeho, Pavse a pod. žeriem. Ale ako herci? :( Ok, haha.... ale než hraný film , skorej to smeruje k ochotníckemu divadlu. Ale je jasné, že toto nie je ten hlavný problém filmu, nie som alibista, ale príčin je tu stále veľa a tým najhlavnejším zostáva, že vtip sa tu separuje na kŕč, topornosť, nevkus a trápnosť. ()

danielosbourne

Druhého dílu jsem se opravdu bál, ale na rozdíl od prvního dílu zde byly opravdu vtipné scény, kdy jsem se musel smát a dokonce to dostalo i nějaký náznak příběhu. Dvojka rozhodně předčila první díl v mnoha směrech. Ale pořád to neni dobrý. ()

Janega

Pokrok oproti predchádzajúcemu filmu je vtom, že je tu nejaká dejová zápletka. A keďže v predchádzajúcom filme nebola žiadna, tak tu sú rovno dve (kontrola z ministerstva a dohadzovanie hokejistov). Bohužiaľ obe zápletky, napriek svojmu komediálnemu potenciálu, sú spravené na hovno. Viac k tomu nejde ani napísať. ()