Vyděláno má, tak asi Roberta Rodrigueze už moc nesere, že jeho kariéra i talent od roku 1995 padali tak mocně a rychle, až se rozdrobili na totální sračky. Vzít svůj film a rozepsat ho do pětidílné minisérie není vůbec špatný nápad, bohužel našlo by se asi tisíc filmů, které by si to zasloužili více, než 12 let stará upírská ptákovina natočená spíš tak pro prdel, ve které perlil zhulený Tarantino a tančící Hayeková.Příběh je rozvleklej, efekty prostě televizní, herci o třídu níž, ale pořád slušní.Po večerech díl za dílem to šlo, ale důvod vzniku bych hledal v kalkulu možného Robertova dluhu po krachujících Mačetách či jen tak z nudy chtěl opatrně zkusit, jestli už režisérsky vopravdu nestojí za vyliž prdel a musim říct, že pokud mu TV zaplatila třetího Mačetu, stojí to za vyliž prdel vlastně všechno.Seriál vyloženě pro oddané fanoušky a těch už moc být nemůže.Já mu držel pěsti naposled s třetím Mariachim a to už je lééét zpátky.55%.(9.4.2014)

• Davies182

"Zastavte někdo to krvácení!" "Zastaví se, až vykrvácí." Na plnou hubu sem se obával, že to bude mnohem zbytečnější. A otravnější. Není. Robert nakopnul pilot celkem dobře, s narůstající minutáží se ale postupně stejně vytrácí kouzlo hektického napětí. Nevidím jediný důvod, pustit si i S01E02, parádním hláškám a výborným kalifornsko-mexickým oranžovým filtrům navzdory. Klasiku navíc kdovíjak neuctívám, snaha o napodobení Clooneyho a Tarantinových grimas ale i tak tahá za oči, až to bolí...(6.4.2014)

• Khumbac

PILOT: No...musím tomu dát čas. Když si vzpomenu na brutálně skvělý výkon Clooneyho tak se mi na to ani moc nechce čučet...nicméně věnuji tomu ten čas a beztakže později přehodnotím do plusu.(9.4.2014)

Psát o těch potvorách jako o upírech by nebylo zcela exaktní (při původu z hada, nikoliv netopýra), ale jelikož jdou po lidské krvi, tak to tak nechme. Suma sumárum jde o dosti krvavou podívanou (7. díl je TOP), při které jsem se ale bohužel i tak párkrát dost nudil. Od Rodrigueze jsem prostě čekal více. 65% [2. série BUDE](11.6.2014)

• KevSpa

Už i Robert Rodriguez se zařadil mezi tvůrce, kteří pochopili, že televize je na vzestupu a převedl do seriálové podoby vlastní film. Srovnávat ústřední hereckou dvojici s nezapomenutelným duem Tarantino-Clooney samozřejmě nelze, ale i tak nemá pilot problém naladit vás na další díly, v nichž už dojde i na upíry. Navíc je fajn vidět Rodrigueze vracet se k žánru, který mu seděl vždy nejlépe. Pilot - 70%(18.3.2014)