poster

Od soumraku do úsvitu (TV seriál)

 • USA

  From Dusk Till Dawn: The Series

Akční / Horor / Krimi / Thriller

USA, 2014 - 2016, 22 h 42 min (Minutáž: 20x45 min)

Hudba:

Carl Thiel

Hrají:

D.J. Cotrona, Zane Holtz, Madison Davenport, Wilmer Valderrama, Robert Patrick, Samantha Esteban, Jake Busey, Jamie Tisdale, Don Johnson, Brandon Smith, Joanna Going, Leslie Augustine, Jesse Borrego, Lane Garrison, Adrianne Palicki, Samuel Davis, Pablo Esparza, Emmy Robbin, William Sadler, Tanner Beard, James Remar, Stephanie Honoré, Gary Teague, Elena Sanchez, Eiza González, Elle LaMont, Sue Rock, Veronica Orosco, Sam Medina, Tait Fletcher, Jorge A. Jimenez, Vincent Fuentes, Eddie J. Fernandez, Dana De La Garza, Davi Jay, Jolie Vanier, Jesse Garcia, Jeff Fahey, Jennifer Griffin, Daniel Ross Owens, Callie Hernandez, Alicia Sanz, David Hickey, Edrick Browne, Maurice Compte, Joseph Gatt, Emily Rios, J. Nathan Simmons, Tom Savini, Micah Fitzgerald, Marco Morales, Brandon Smith, Garrett Graham, Heather Danner, Jason Douglas, Lupe Trejo, Esai Morales, Danny Trejo, Briana Evigan, Holt Boggs, Chris Browning, Heather Kafka, Brett Brock, Alexandria DeBerry, Kimberly Fox, Hemky Madera, Jesse Johnson, Gabriel Gutierrez, Jere Burns, Keith Jardine, Chris Osborn, Julio Oscar Mechoso, Gary Busey, Demi Lovato, Manuel Garcia-Rulfo, Gabrielle Walsh, James Burnett, Diego Joaquin Lopez, Marko Zaror, Lora Martinez-Cunningham, Fernanda Andrade, Kristen Rakes, Preston James Hillier, Ana de la Reguera, Geno Segers

Producenti:

Nigel Sinclair

Střih:

Hunter M. Via

Scénografie:

Christopher Stull

Kostýmy:

Nina Proctor
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bouncer
  **

  Do 7. dílu to ještě šlo - zajímavé rozvedení děje filmu a hezká vzpomínka na rok 1996. Bohužel potom se to změnilo v katastrofální směs trapných dialogů a děje jak z pera 7letého chalpce, co spadnul na hlavu... Neuvěřitelný posun z 4* seriálu do absolutního odpadu, během pouhých 10 dílů.(28.4.2014)

 • Khumbac
  **

  PILOT: No...musím tomu dát čas. Když si vzpomenu na brutálně skvělý výkon Clooneyho tak se mi na to ani moc nechce čučet...nicméně věnuji tomu ten čas a beztakže později přehodnotím do plusu.(9.4.2014)

 • evilmind
  ***

  (po 5 episodach) Docela příjemné překvapení. Sice jsem si původně představoval, že když Rodriguez slibuje rozvinutí příběhu původního filmu, tak tím má logicky na mysli hlavně tu akční část v bordelu (kam se postavy během úvodních 5 episod ani nedostanou), ale i tohle mě bavilo. Geckové jsou dostatečně charismatičtí, ten flashbackový způsob vyprávění kupodivu funguje, a rozvíjení mytologie za tou nadpřirozenou částí vypadá zatím dost slibně... EDIT po konci serie - bohužel nová mytologie mi přijde vysloveně slabá, naprosto mě to přestalo bavit ve chvíli, kdy se z toho stane skoro až telenovela, škoda.(27.4.2014)

 • klerik

  Ako fanúšik RR zbožňujem to mexické prostredie, hudbu, atmosféru... Ale seriál ma príliš nepresvedčil, aby som ho pravidelne sledoval. Snaha o vytváranie novej mýtológie je fajn, ale chýba tomu tá drzosť i drsnosť, ktorú si vie Rodriguez dovoliť pri filmoch...(7.2.2016)

 • Vojťas
  ***

  Psát o těch potvorách jako o upírech by nebylo zcela exaktní (při původu z hada, nikoliv netopýra), ale jelikož jdou po lidské krvi, tak to tak nechme. Suma sumárum jde o dosti krvavou podívanou (7. díl je TOP), při které jsem se ale bohužel i tak párkrát dost nudil. Od Rodrigueze jsem prostě čekal více. 65% [2. série BUDE](11.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace