• slovenský

Komedie / Rodinný

Velká Británie / Francie / Kanada, 2014, 98 min

Soft verze Méďy ve vkusně britském rodinném balení...(s multi-kulturním poselstvím navrch)(6.8.2016)

Moc hezký a milý rodinný film,s perfektní atmosférou. Příjemné překvapení, dětem se to moc líbilo a malá Andrejka o něm mluvila celou cestu domů.(27.2.2015)

Milé, roztomilé a místy docela dojemné. Jeden z řady rodinných filmů, ve kterých mě vyrušovalo pouze nucené zapojení záporáka do příběhu; kdyby byl celý film jen o rostoucím vztahu mezi Paddingtonem a jeho novou rodinou, byla bych spokojenější.(30.12.2014)

Britskej atmošky tu bolo viac ako v mojej izbe (viem o čom hovorím) a myslím tým veľa plno! Až mám chuť začať jazdiť vľavo. Krááááááááááááááááááááááááááááááášna Paddingtonovská papuľka, naozaj. Úprimne, na toto som sa strašne dlho tešila, ťemer som kvôli tomu prokrastinovala, ale vydržala som. Sally a Hugh boli veľmi sympatický pár a čo som nečkala bol Peter FUCKING CAPALDI ako môj sused z tretieho, srsly, až som si to musela pauznúť, tak som sa smiala. A chľastačka Julie Walters... takto sa vidím o 63 rokov. Hehe, hádam nie. Pušinku Paddingtonovi!(27.3.2015)

Zpočátku u mě jasný adept NA ODSTŘEL, ze kterého se překvapivě vyklubala anglická zábava ve stylu Fantastic Mr. Fox. Vysoké hodnocení není vůbec náhodné. Podobně inteligentních rodinných záležitostí je jako šafránu. 75%(20.4.2015)

• - Postava Mary Brown (Sally Hawkins) se ve filmu živí jako ilustrátorka knih pro děti. Oba hereččini rodiče vykonávají stejné povolání. (Barghest)

• - Červený klobúk nosí Paddington iba v Anglicku. (figliar)

• - Medvídek Paddington je v Anglii oblíben podobně jako u nás Krteček. (Kacko15)