• slovenský

Komedie / Rodinný

Velká Británie / Francie / Kanada, 2014, 98 min

Nehrát to Paddington až trochu příliš na rodinnou jistotu, bylo by to za plný počet. Vymazlené obrázky s množstvím skutečně vizuálních vtípků a nápadů doplňují originální příběh (předlohu neznám) o světě, ve kterém není podivné potkat na ulici mluvícího medvěda v klobouku. Opravdu povedenýn film pro děti!(15.4.2015)

Britskej atmošky tu bolo viac ako v mojej izbe (viem o čom hovorím) a myslím tým veľa plno! Až mám chuť začať jazdiť vľavo. Krááááááááááááááááááááááááááááááášna Paddingtonovská papuľka, naozaj. Úprimne, na toto som sa strašne dlho tešila, ťemer som kvôli tomu prokrastinovala, ale vydržala som. Sally a Hugh boli veľmi sympatický pár a čo som nečkala bol Peter FUCKING CAPALDI ako môj sused z tretieho, srsly, až som si to musela pauznúť, tak som sa smiala. A chľastačka Julie Walters... takto sa vidím o 63 rokov. Hehe, hádam nie. Pušinku Paddingtonovi!(27.3.2015)

Moc hezký a milý rodinný film,s perfektní atmosférou. Příjemné překvapení, dětem se to moc líbilo a malá Andrejka o něm mluvila celou cestu domů.(27.2.2015)

Ak máte deti, tak je Paddington jednoznačná voľba. Pravdepodobne spadá do kategórie rodinný a detský film viac ako hociktorý animák, napriek tomu, že je z prevažnej časti hraný živými hercami a digitálny je iba medveď a snáď ešte holuby...Ten sa po technickej stránke vážne vydaril a deti si ho okamžite zamilujú. Humor je fajn a Nicole Kidman si svoju mrchu očividne užila. Náš malý syn pri sledovaní ani nedýchal a oči mal vypleštené na maximum, až sme sa občas smiali viac z jeho výrazu ako z filmu. To však znamená len jediné a to, že ho film max. zaujal. Navyše bluray i dvd disk obsahuje i slovenský dabing, čo je pri animákoch a niektorých rodinných filmoch už pravidlo a to je len dobre. V rámci žánru a z pohľadu diváka, pre ktorých je film v prvom rade určený je to určite plný počet. Z pohľadu dospelého by som ani ja menej ako štyri hviezdy nedal. 100%.(12.10.2015)

Milý chlupáč, který lidi nepřekvapí, že dokáže mluvit. Milý příběh, typické britské vyprávění a prostředí. Vtípky fungují velmi dobře, jen tu něco k dosažení vyššího levelu chybí. Lepší průměr. (28.4.15 cz/pc)(28.4.2015)