Milostný příběh ze současného velkoměsta. Třicetiletá Ema (Jana Plodková) na útěku od manžela (Jiří Vyorálek) zakotví uprostřed noci u svého kadeřníka Tonyho (Ondřej Nosálek), kterého skoro nezná. Postupně se sbližují a jejich přátelství se mění v hlubší vztah, přestože Tonyho nespoutaný život je pro Emu často těžko pochopitelný. Tony je gay. Rodiče Emy (Milena Steinmasslová a Luděk Sobota) trvají na tom, aby se Ema vrátila domů. Ve vizuálně hravém snímku se objeví i Ondřej Malý, Václav Havelka nebo Adam Mišík. Na hudbě se podílel Jan P. Muchow, titulní píseň nazpívala Lenny a jednu skladbu pro film složil a nahrál Mike Figgis. Scénář k filmu napsala režisérka Slobodanka Radun se spisovatelkou Radkou Denemarkovou. (CinemArt)

KcarlosK

Taková ta nicneříkající festivalová pitomost plná ničeho. Prakticky všechny postavy byly bez vyjímky na pěst. Téma je také dost mimo mísu. Tak alespoň že ten Mišík přispěl svým coming-outem. ()

Cupcake odpad!

Děs a hrůza. Opět se potvrdilo, že současná Česká kinematografie hnije. Tohle je opravdu typ filmu, na který bychom měli koukat a obdivovat? Ano, skutečně chválím pouze výkon Nosalka a občasné vizuální světlé momenty. Díky nim jsem uvažovala o 1 hvězdě, ale...... Ne! Film postrádá jakoukoliv smysluplnou sdělovací složku či zápletku. Jen sled zamindrakovanych scén s chaosem. Ale notak, takhle lidi prostě nereagují. Tak si holka poplač, opij se, hraj rebelku, rozveď se a začni žít svůj život. Přestaň otravovat ostatní lidi a reš svoje problémy. ()

Morgane

Obecne miluji tvorbu Radky Denemarkove, nicmene tenhle film se mi zdal byt prehlidkou klise a stereotypu. Vykon hlavnich hrdinu film nastesti balancuje v nenarocnou zabavu, po jejimz konci si pouze nekolikrat kladete otazku, zda opravdu stalo za to vas cas do dila investovat. ()

izmi

Bože, proč se v tuzemsku nepodařilo ještě ani jednou natočit normální film s gay tématikou? Totální blbka a běžný gay kadeřník, který se však chová naprosto iracionálně a nepochopitelně. Jediným světlým bodem je výkon Mileny Steinmasslové, která exceluje. Za mě tedy další zbytečný snímek. ()