Milostný příběh ze současného velkoměsta. Třicetiletá Ema (Jana Plodková) na útěku od manžela (Jiří Vyorálek) zakotví uprostřed noci u svého kadeřníka Tonyho (Ondřej Nosálek), kterého skoro nezná. Postupně se sbližují a jejich přátelství se mění v hlubší vztah, přestože Tonyho nespoutaný život je pro Emu často těžko pochopitelný. Tony je gay. Rodiče Emy (Milena Steinmasslová a Luděk Sobota) trvají na tom, aby se Ema vrátila domů. Ve vizuálně hravém snímku se objeví i Ondřej Malý, Václav Havelka nebo Adam Mišík. Na hudbě se podílel Jan P. Muchow, titulní píseň nazpívala Lenny a jednu skladbu pro film složil a nahrál Mike Figgis. Scénář k filmu napsala režisérka Slobodanka Radun se spisovatelkou Radkou Denemarkovou. (CinemArt)

Anitaa

Vztah heterosexuální žena a homosexuální muž? Co to je? Ale ne. Děje se to. Děje se to i tak, jak je to tu vyobrazené - neplánovaně nechtěně. Vlastní zkušenost mi říká, že vztah mohl být mezi aktéry více hluboký, leč... každý příběh je jiný. ()

fafejt001

Spíše takové podivné scifi .Plodková divná a Sobota zvláštní . Jen MILENA tam zapadla. Supr . Celkově mi film nesedl. Asi jen pro velmi mladé diváky . Inu což . Tak snad příště . ()

rigby

Na české poměry překvapivě velmi povedený vztahový film. Mezi oběma hlavními představiteli to viditelně jiskří, dokonce i Jana Plodková se mi tady líbí, i když ji jinak nemusím. Je to bravurně a chytlavě natočeno, stačí se jen nechat unášet náladou a vnitřními pocity. Konec je předvídatelný, i když krutý. 3+ ()

jablonec

Příběh trochu kostrbatý, ale herecké výkony, hudba a atmosféra filmu výborná. Jana Plodková vždy film pozvedne o něco výš a Ondřej Nosálek je pro mě objev. Spokojenost. ()

kokofek

Všichni v podstatě toužíme po stejných věcech a neumíme si to přiznat.Všichni bez rozdílu toužíme být milováni. Jsme totiž savci a jakožto takoví potřebujeme lásku.Jen cesty ,kterýma se ubírá naše poznání jsou někdy složité. ()

BarGoldstein odpad!

Odporné buzerantské hnojiště. Strojené blekotání retardovaných blbů naházené prostě na hromadu. Tupí Jogurti mají točit reklamy na jogurty. ()

fila_B

Nechápu proc tenhle film vznikl pokud záměrem nebylo z nahodilích diváku vycucnout nějaké peníze. Pokud by měl už opravdu vzniknout tak by potřeboval ještě tak 2 roky vývoje. ()

Chlo0opek

Zvláštní příběh. Závěr nezávěr rozhodně nenadchl. A jak píše Enšpígl - zápletka a podivné chování sráží i mé hodnocení na lepší 2*. ()

Antal89

Osobně mám z filmu My 2 poměrně rozporuplné pocity. Na jednu stranu je zajímavé vidět náhled do rozpolcenosti života gaye středního věku, kterému se náhle do bytu nakvartýruje žena prchající před svým manželem, na straně druhé je zvláštní vidět soucit hrdinky s každým kolem sebe kromě sebe. Osobně nechápu některé dějové odbočky typu společná masturbace a procházku na Polabí, ale obecně mi přijde, že celá neskutečnost případné reality toho, že by k takovému osudovému setkání kdy mohlo dojít, je do jisté míry zajímavá. Za mne má svá plus ve filmu jednak vhodně vložená hudba Jana P. Muchowa, dobrá kamera a barevná sytost obrazu, ale pak také výkon Jany Plodkové, který možná až příliš moc vyzdvihuje kvalitu filmu. Osobně si myslím, že pokud by tvůrcům šlo o to, aby vytvořili důmyslný Artfilm, tak by rozhodně nedávali do hlavní úlohy herečku, u které jen to, že se na začátku snímku na ní na ulici všichni ohlížejí jako tragikomedie, kdy sledujeme život superhvězdy, která nemá šanci splynout s davem. ()

Mistr119

Jako... dobře. Řeší se téma homosexuality. Nicméně si teda nejsem jistý, jestli homosexuál může mít takto "rád" ženu (nedokážu si totéž představit jako heterosexuál, že by se mnou začal bydlet homouš a já mu začal poskytovat potěšení a začal ho mít rád...), nepřipadá mi to téma dořešené a hlavně ten typický český "konec" jako jakýsi výňatek proudu událostí..? Uvažoval jsem i nad dvěma hvězdama, ale za náznak tématu dávám průměrné 3. ()

JB001 odpad!

Do kina bych na to nešel a tak jsem si to dal jednoho večera jako kulisu k večeři. Což byla velká chyba a ztráta času. Už dlouho jsem neviděl takovou kravinu ()

vitraurig

Konečně film, který se trefně strefuje do problémů dnešní doby. Nápaditý, s vtipem, ale i s dramatickým příběhem. ()

Simbo

MFFKV: Celkový pokus o myšlenku na závěr je třeba zcela ignorovat a zaměřit se na první dvě třetiny filmu, jež jsou smrští zábavných situací a vtípků odlehčující jakoukoliv tíživou atmosféru mysli (či těla přilepeného k rozpálenému sedadlu v karlovarském kině Drahomíra proměněném v saunu). Skutečným vrcholem snímku pro mě byl rozhovor mezi Tonym, Emou a jejími rodiči odhalující, jak barvitý umí být slovník konzervativní dámy na účet homosexuálů :) Poté už se bohužel děj zbytečně roztahuje a závěr již zůstává plochý a bezbarvý... ()

Khotzilla

Film, který pro mnohé bude neskousnutelný už jen tím, že nutí myslet, není prvoplánový a rozhodně nemá potřebu být zábavný. Sonda do reality, jdoucí na dřeň už jen tím, že se nebojí nepříjemných témat i úvah. Zajímavé role M. Steinmasslové a L.Soboty, který je tu ještě lepší než v Okresním přeboru. A možná úplně nejlepší role Jany Plodkové. Ne - tohle není ani komedie, ani lacině podbízivá romantika. Leccos zůstalo nedotaženo, režisérskou nejistotu občas zachraňují herci, ale i tak pozoruhodná záležitost. ()