poster

Asterix: Sídliště bohů

 • Francie

  Astérix: Le domaine des dieux

 • slovenský

  Asterix: Sídlo Bohov

Animovaný

Francie, 2014, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vteco
  ****

  Jakožto obrovský fanoušek starých 2D animovaných Asterixů jsem byl k této moderní 3D verzi velice skeptický, nyní můžu říct, že naprosto zbytečně. Nemá to sice to pravé kouzlo, jako snímky z minulého století, ale zároveň je toto zmíněné negativum asi jediné. Příběh je opravdu povedený, krásně poukazuje na povahy lidí i povedeně líčí celou zápletku. Vtipných scén je tu více než dost a najde se zde i několik pop-kulturních odkazů. Nečekaně dobrý Asterix. /85%/(19.5.2015)

 • Ivoshek
  ***

  Dětem se to líbilo, ale já si už asi na starý kolena na novýho Asterixe nezvyknu. Navíc starý kousky mi přišly takový nadčasovější, a našlo se tam dost vtípků pro dospělý.(12.9.2015)

 • StevenW.
  ****

  Po né příliš povedeném předchozím hraném filmu o Asterixovi v tajné službě jejího veličenstva,přišel konečné zase film o Asterixovi který je animovaný.Možná je to proto že se představitel Obelixe (Gérard Depardieu) přestěhoval do Ruska,možná proto že animovaná série o válečníkovi z Gálie měla u diváků větší úspěch.Vůbec nevadí že film Sídliště bohů není vytvořen klasickou "ruční" animací ale pomocí počítačové animace.Je to hezký,vtipný,svižný film pro malé i velké diváky.(24.4.2015)

 • DH3Factor
  ***

  Když je miluješ, tak není co řešit.(25.2.2015)

 • Beznoh
  *****

  Nejlepší animák co jsem poslední dobou viděl. Vůbec nechápu, proč má tak malou sledovanost. Krásně zakomponovaný pohled na určité aspekty v současné tržní společnosti umístěné do dob římských. Navíc je to vážně vtipné i pro dospělé, klobouk dolů.(1.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace