Můj pes Buddy

• Česko Tornádo Buddy (více)

Josh je jedenáctiletý chlapec, který se se svou maminkou právě přistehoval do zapadlého městečka Fernfield ve státě Washington. Nedávno mu zemřel otec a on se v nové škole a mezi novými, neznámými dětmi cíti právem jako outsider. Je smutný a sám. Na opuštěném basketbalovém hřišti potká psa Buddyho. Je to krásný zlatý retriever. Josh velmi rychle zjistí, že Buddy je šikovný pes a dokonce dokáže zpracovat basketbalový míč a trefit jím do koše. Hraje se poslední zápas celostátního finále školních družstev v basketbalu a Joshův tým prohrává. Trenér potřebuje střídat a poprvé pošle do hry Joshe. V kritickém momentu zápasu vběhne na hřiště Buddy a začnou se dít nevídané věci... (oficiální text distributora)

Yokolobuna

Počátek jedné příšerné serii rodinných filmů, kde je vždy ponechána téměř totožná zápletka s rozdílným sportem... Protože jde o první díl čili taková předloha pro ostatní srance v sérii dávám 1* a ne odpad. ()

odmocnina

Buddy je nádherný a dobre vycvičený pes, ktorý vie hrať basketbal. Spolu s nádhernou hudbou a pri predstave scény z jazera sa mihneď hrnú do očí slzy. Krásny film z môjho detstva. ()

borohub

V dětství jsem na tento film docela často čuměl, rozhodl jsem si, že si ho po dlouhé době opět zopáknu, bohužel jsem byl spíše zklamán, záplatka je opravdu kýčovitá, film působí spíše trapně než cokoliv jiného a tu závěrečnou scénu u soudu mohli vypustit a dopadlo by to asi i lépe. Co se musí nechat je, že tento film má docela dobrý soundtrack, také hodnotím tak vysoko, protože má pro mě tento film nostalgickou hodnotu, spíše ho ale nedoporučuji, existují lepší filmy nad kterými zabít hodinu a půl času. 65% ()

honzic

Trapný scénář bez většího nápadu nezachrání ani pěkní psi, sice je tam pár lepších scén, ale celkově se to mohlo natočit lépe. Hodnocení: 45 % ()

DrahciiiRe

Možná se pletu, ale jako dítě si tenhle film pamatuju snad jako první z té velké škály filmů s psími hrdiny :) A tenhle taky nezklamal. Bylo v něm to, co v něm chce cílová skupina najít - nějaké to smutné story, zápletky, ale happy-end. Byl jsem spokojen a tak hodnotím ****. ()

Svadbos

Michael Jeter hrá zlého bývalého Budovho majiteľa, ktorý sa snaží zarobiť na jeho schopnostiach. Mierne zábavný film. Režisér Smith hral vo filme "Never Cry Wolf", ktorý je oveľa lepší Disneyovský film o zvieratách. ()

BR23 odpad!

,,V žiadnych basketbalových pravidlách nieje napísané že pes nemože hrať basketbal,,.... stačí táto odznená jedna veta aby som vyjadril aká sprostosť tento film je. Okrem toho je to neskutočne hlúpe, naivné a trápne... ()