poster

Do posledního dechu

 • USA

  The Finest Hours

Drama / Thriller

USA, 2016, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FTP
  **

  Nuda roku(27.1.2016)

 • mirekem
  ****

  Převyprávěná událost jednoho únorového dne roku 1952. Velmi dobře převyprávěná, pro znuděnce nuda, pro ty, kteří si dokážou to dobrodružství prožít společně s těmi na plátně, jako já... Výborná zábava. Herecky tam nebylo nic moc co hrát, ono taky v kterém katastrofickém bijáku ano, nicméně Casey Affleck a Ben Foster opět potvrdili, že patří mezi současnou hereckou extratřídu, která nezklame.(27.1.2016)

 • zombkiler
  ***

  Nebýt Holiday Grainger, která mě svým nesympatickým vzhledem štvala už od první minuty co vstoupila na plátno a pak zbytečného 3D to zas nebylo tak hrozné jak sem se bál zpočátku.(28.1.2016)

 • m.krudenc
  *****

  Mě se film moc líbil, filmy podle skutečné události jsou většinou velmi povedené v tomhle případě to platí na 100%. Výborně natočené, výborný scénář (drastický velmi napínavý příběh), dokonalá režie. Rozhodně to nebyla nuda. U mě pět hvězdiček.(3.2.2016)

 • tahit
  **

  Dějově a vizuálně jde o dojemný příběh. Není třeba nějak zvlášť zdůrazňovat, že film je založen na reálné události, nicméně nevím, nakolik se tomu dá věřit, co je skutečnost nebo výmysl? Vzhledem k tomu, že je to typický nalajnovaný model hollywoodských šablon dávám pouze ** Škoda je jen, že zde ti lepší herci nedostali více prostoru.(1.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace