Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  **

  Poznámky "režiséra" musely být docela pestrým čtením, protože pět režisérů je mnohem víc, než tahle látka snese. Výteční herci (Peter Sellers, Woody Allen, David Niven), krásné ženy (Ursula Andress) v chaotické nudě, která je rozmáchlou parodií a která se musí hodně snažit, aby vykouzlila nějaký drobný úsměv. Na komedii docela málo..(14.8.2008)

 • Bigrambo
  ***

  Parodie na špionážní filmy, navíc v hlavní roli s nejznámějším agentem světa, trpí celou řadou nešvarů, jako jiné parodie. Jsou zde výborné pasáže, kdy se člověk nemůže nesmát, ale najde se i hodně hluchých míst a na konci se to celé zvrhne až do velmi bláznivé komedie. Na snímku je poznat, že se na jeho zrodu podílelo vícero scénáristů a režisérů, takže jako celek to vypadá občas dost nesourodě a scény na sebe někdy vůbec nenavazují (více o peripetiích při vzniku filmu najdete v Oskarově článku). Pokud se přes to ale přenesete, najdete pasáže, které se Vás zaručeně pobaví. Za zmínku rozhodně stojí hvězdné obsazení, kdy se ve filmu objevila ve větších či menších rolích herecká elita své doby!(6.10.2011)

 • LiVentura
  ***

  Agent 007 v jiném světle..(28.8.2009)

 • Wacoslav1
  **

  Na tuhle Bond parodii jsem byl zvedavej ale uprimne nic moc semtam dobrej vtipek ale jinak docela zmatena taskarice snazici se byt vtipna za kazdou cenu a to neni ono zkratka z toho vyplyva ze nez koukat na film ktery paroduje Bonda je lepsi si pustit kterykoliv vazne mineny ve kterem se obcas paroduje sam je to rozhodne nenucenejsi a zabavnejsi(28.2.2012)

 • Renton
  **

  Scénář: Wolf Mankowitz, John Law, Michael Sayers .. Suprově obsazená taškařice, která bohužel nemá patřičné grady, zejména komediální. Žel, satyra tehdejších špionážních aparátů prostě nemá (zejména dnes) takovou razanci a šílené vizuální nápady svádí spíše k označení nesourodá a nevyvážená pitomost. Zloduch Woody Allen každopádně potěšil, těch podařených-ztřeštěných momentů nebylo zrovna málo, jenže při stojednatřiceti minutové délce se není čemu divit, že se spousta potenciálu prostě ztratí nebo nevynikne. Bond je James Bond a tohle Casino Royale byl prostě pokus, udělat z něj čistě komediální, nikoliv stylově odlehčený film. Jenže tato "škatulka" byl omyl.. 50%.(1.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace