Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zelvopyr
  ****

  Tato přepálená pitominka se mi zdá být zosobněním šedesátých let :-) která jsou spolu s dvacátými jedním z vrcholů lidstva... Herci zapáleně recitují (někdy mnohokrát déle, než se dá snést) dadaistické zcestné řeči. Někdy jsou i vtipné, někdy méně... a David Niven a Peter Sellers, kteří mají oba být hlavními hrdiny (ehm), velmi zdatně drží kamenné ksichty v poněkud šlehlých situacích (v čemž mi přijde výrazně lepší Niven). Na druhou stranu, je tu scéna, kdy za stolem sedí na jedné straně uhrančivá osobnost Orson Welles a na druhé straně Peter Sellers, dvě nevšední hvězdy, a vzájemná nevraživost z nich jen kape. Už jen pro ni stojí za vidění...(22.11.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Nemám černý pás kamasutry, trpím sníženou odolností vůči smrti a nemám vůbec nic společného s rusky mluvícími papoušky, kteří nepřetržitě podávají hlášení z Kremlu do Pentagonu. Z toho lze usoudit, že jsem v případě Casina Royale nestranným divákem, který si dovoluje vyjádřit nadšení ze všech krásek, které v tomto snímku chtěly zabít či osouložit všechny ty Jamese Bondy. Já sice intuitivně tuším, že je to hrozně šílená kravina, ale tento snímek nabídl tolik filmových hvězd, že se z toho konkurenčním snímkům musely závistí slepit celuloidy. Já prostě mám pro podobné ptákoviny slabost a tak tímto hodnocením potvrzuji, že nemám filmový vkus a jsem na to hrdý.(13.11.2014)

 • Jenda
  **

  Chvilku vtipné, chvilku trapné. Ale natočit to musel být porod.(28.4.2005)

 • cheyene

  David Niven=James Bond. Ian Fleming by byl spokojený, přesně tohoto herce si do role 007 představoval. Poté, co odmítl, viděl jako agenta s povolením zabíjet Rogera Moorea...(31.7.2008)

 • gouryella
  *

  Hodne trapna jakasi neoficialne prvni bondovka se nemuze pokladat za ani prumernejsi parodii na spionazni zanr.(3.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace