Miliardy

USA, (2016–2023), 78 h 58 min (Minutáž: 49–61 min)

Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Åkerman, Toby Leonard Moore, Liz Celeste, Marko Caka, David Costabile, Jeffrey DeMunn, Terry Kinney (více)

Série(7) / Epizody(84)

Držitelé cen Emmy® a Zlatý glóbus® Paul Giamatti a Damian Lewis excelují ve spletitém dramatu o mocenské politice v newyorském světě velkých financí. Mazaný a protřelý státní zástupce Chuck Rhoades (Giamatti) se dostane do ostrého střetu s geniálním, ambiciózním králem spekulativních investičních fondů Bobbym "Axe" Axelrodem (Lewis). Oba využívají veškeré své moci, vlivu a taktik, aby se navzájem přechytračili. V tomhle aktuálním, provokativním seriálu jde totiž o miliardy. (HBO Europe)

Rhod

Na tento seriál som sa tešil v tomto novom roku najviac. Po videní 3 častí ho zatiaľ hodnotím veľmi kladne. Financie vs. zákon - 2 odlišné a predsa sa veľmi ovplyvňujúce inštitúcie. Ak si tento seriál udrží svoju kvalitu, myslím, že bude mať na to, aby patril medzi špičku seriálov celkom. Damian Lewis a Paul Giamatti dodávajú tomu seriálu šmrnc. ()

polucio

Ako sme všetci kedysi čakali na ten diel, kde Tom konečne zožerie Jerryho, ja teraz čakám, kedy konečne Lewis pôjde do basy. V tomto prípade si však volím len menšie zlo. Lewis aj Giamatti sú neskutočne nesympatickí a ja to naozaj pozerám len preto, aby som si konečne mohol povedať: "tam máš, ty hrdzavý hajzel!". A ani nechcite, aby som začal s ich manželkami... Spracovanie je ale celkom kvalitné, prostredie financií ma vždy priťahovalo a keby som pri tom tak trpel, ako sa možno zdá z mojich prvých riadkov, asi by som to predsa len nepozeral. Zatiaľ to majú za horšie 4*. ()

Z0ltar

První problém je v tom, že tady není záporná postava: je tu návladní jako hlavní klaďas a pak miliardář, o kterým ani nevíte, jestli dělá něco nelegálního (což by měla být celá pointa). Pilot jen něco málo naznačí, a oproti tomu, jak tady pilotní díl všichni vyzdvihují, tak se jedná jen o jednu kolosální nudu, odehrávají se ve slizským prostředí amerických kravaťáků a zabývající se nezáživnou psychologickou hrou mezi hlavní dvojkou a jednou cvokařkou. Hlavní zápletka nakonec spočívá v tom, že si magnát koupí luxusní dům na pobřeží, což triggne návladního, kterej si myslí, že ho tím "vyzývá". Proč by mi na podobných postavách mělo záležet?, To, že je na čsfd nadhodnoceno snad úplně všechno, už dávno vím, ale tohle je teda vážně extrém. ()

hufnagel

Vynikajúci inteligentný seriál so silnými ťažnými dvoma hlavnými postavami.Konečne dialógy,ktoré mali zmysel a boli vypracované až do najjemnejších detailov.1 séria 4 *.2 séria 5* ()

bonovox

I.seria: Bilions sú dokonalým seriálom. Už pilot ma nadchol ale to čo sa odohrávalo v ďalších častiach to bolo niečo neuveriteľné. Hutný bol medzi spravodlivosťou a neohrozeným kráľom Wall Street je stretom dvoch mužov, ktorý neuhnú pred ničím a medzi nimi krehká žena ktorá musí bojovať o svoju pozíciu manželky a kariérnym úspechom. A k tomu zvraty, víťazstva a prehry jednej a druhej strany, skvelé dialógy, herecké výkony a ešte lepšie navnadenie na II.seriu. II.seria: Dokonalá dokonalosť. Ešte lepšie a pútavejšie. Záverečné dve epizódy sú absolútnym skvostom. Postava Taylor je výborne doplnená do celkovej mozaiky príbehu ()

Ironhead

Parádní rozjezd, který přešel do postupného zklamání a dějových těžko uvěřitelných berliček směřujících jen k tomu, aby se dva mužští hrdinové mohli dál "překvapivě" stavět proti sobě a špičkovat se.Někdy v polovině první série mě to úplně přestalo bavit i zajímat... ()

mich4l.b

Přijde mi to až moc hraný na efekt. Taková chudší kopie strastí pana Underwooda, ve které se zkratkovitě řeší všechny možné problémy ze světa politiky a investičních trhů. ()

jopal

Nebavilo ma to. Nie som dostatocne mentalne na urovni, aby ma oslovilili americke kktiny darmozracskych miliardarov. ()

faborka

Pilot mě velice zaujal, jsem zvědavá jak si seriál povede dál. Ani miliardář, ani státní zástupce nejsou jenom kladní nebo jenom záporní, oba dva se spíše pohybují v šedé zóně. Každý má co skrývat a každý se bojí že bude odhalen. Příběh je dobře rozehrán, bude to boj dlouhý a neurputný, něco pro náročnějšího diváka. Hodí se sklenička dobrého vína a vychutnávat tento příběh. Doplňuji hodnocení po skončení první série na maximální počet hvězd. Luxusní záležitost a nemůžu se dočkat druhé série. ()

stefano

Naprosto špičková záležitost. Souboj dvou nadprůměrně inteligentních,dravých,silných osobnosti z nichž každý ma jiný druh moci .Nejde nic vytknout - jen tiše zírat. Hodnoceno po 5 díle. ()

Hadrian

Showtime ukázka naprostých sviní a na oko kladných hrdinů závislých na sado maso praktikách. Bobby Axelrod je mnohem stabilnější než byl Nicholas Brody a Damien Lewis znovu ukazuje, že hrát umí. Bohužel si ale nemyslím, že je to téma na víc jak 2-3 řady. ()

rime

Opravdu výborný seriál. Skvělí herci, inteligentní režie. Mám rád Lewise i když mě někdy přijde, že přehrává. Giamatti vynikající. ()

hesonic

Mimo jiného se mi na seriálu líbí naprosto dokonale vykreslená realita toho, jak i přímo u nás fungují orgány státní moci - úředníci, prokuratura, soudci ... korupce, což se každou novou sérií rožširuje jak mor. 5* za realističnost a sympaticky obsazené role. ()

Lacro

Dva obrovské charaktery proti sobě a naprostá dialogová oáza. Svět velkých peněz, ojebů, rivality, totálního odhodlání a prosazení toho svého. Totálně mě to vtáhlo, tohle je fakt naprostá špička. ()

Dexter se dočká prequelu

Dexter se dočká prequelu

08.02.2023

Hank Azaria ztvární Tima Cooka

Hank Azaria ztvární Tima Cooka

22.08.2021

Slavný herec a komik Hank Azaria ztvární jednu z vedlejších rolí současného šéfa Appleu Tima Cooka v novém antologickém seriálu Super Pumped od stanice Showtime. Projekt se bude zabývat vzniky… (více)