Série(5) / Epizody(45)

Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako "motoristi ve středním věku", kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu. (UncleMorty)

Recenze uživatele HellFire k tomuto seriálu (26)

Námořníci (2019) (S04E01)

Další super speciál, tentokrát pro změnu na vodě. Místy jsem se smál jako blázen, třeba při pohledu na trojici hned po ránu, kdy museli spát vedle pokojů s běžícím generátorem. Jindy jsem se zaťatými zuby sledoval, jak Clarkson, Hammond a May zápasí s přírodními živly. Tihle borci si opravdu dávají do těla. ()

Velký lov (2020) (S04E02)

Další skvělý speciál, tentokrát z Madagaskaru. Borci se vydají za pokladem a ve svých upravených kárách musí překonat hrozitánské madagaskarské cesty plné bahna, písku a vody. Chudák May to schytal nejvíc v Caterhamu, nakonec ale zvítězil. Zajímavé, že když si Bentley vybere James, tak na něm Clarkson nenechá nit suchou. Když ale za volant Bentley zasedne on, je to nejúžasnější auto na světě. Jak mám Clarksona pro mnoho kvalit rád, někdy bych mu dal nejradši pěstí do obličeje :). ()

Lochdown (2021) (S04E03)

Ano, na poměry Grand Tour jeden z těch slabších speciálů (holt jsme příliš rozmlsaní a ten zpropadený koronavirus to navíc všechno pos...), ale za záběr na Jamese, jakožto otevírá dveře svého karavanu, načež je odplaven přívalovou vlnou, musím dát tutově 4 hvězdy :D. Smál jsem se jako blázen. ()

Carnage a Trois (2021) (S04E04)

Grand Tour poukazuje na podivnost Francouzů a je z toho jeden z nejlepších dílů a jasná ukázka toho, že není nutno cestovat po celém světě. ()

Eurocrash (2023) (S05E02)

O třídu lepší než předchozí severský speciál. James May je totální masochista. Pořídit si na cestu ze severu na jih Evropy tak tragické autíčko prostě normálního člověka nenapadne. Místo aby si užil cestu, tak si jen přidělává starosti. Na druhé straně by tahle epizoda nebyla tak směšná. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse