poster

Dětská hra

 • USA

  Child's Play

 • Slovensko

  Detská hra

Horor / Thriller

USA, 1988, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  ****

  Film, který jsem za mlada viděl nesčetněkrát a je to myslím jeden z těch zdařilých hororů, který i dnes má to správné kouzlo. Tuto atmosféricko hororovou podívanou hodnotím 4 hvězdičky…(2.4.2006)

 • Shit
  ***

  Chucky je malej zrzavej zmetkovskej hajzl a já ho měl vždycky rád, i když sem nikdy pořádně neviděl ani jeden díl, vždycky jen kousky, ale toho si prostě nejde neoblíbit. Nicméně první díl je co se týče Chuckyho vraždících kousků rozhodně slabší než by bylo optimální(8.2.2009)

 • gogo76
  ****

  Veta "Pojď si hrááát" vyzerá nevinne, ale niektoré, hlavne tie menšie deti by sa mohli strachom zosrať, takže bacha...Kultový hororík, ktorý nakopol sériu o vraždiacej bábike mal v dobe vzniku veľký úspech a v tej dobe som film videl niekoľkokrát a mal a mám ho stále rád. Atmosféru má výbornú, hoci nie top strašidelnú. Za naj scénu mám zistenie, že Chucky funguje bez batérií a horiaci Chucky v krbe. Vydaniu blueray disku za super cenu som neodolal a rád som si film pripomenul a vychutnal v podstatne lepšej kvalite v akej som ho kedysi videl ja. Navyše k nemu pričuchla i nová generácia mojich už trošku starších detí, ktorým sa to veľmi páčilo. Deťom pod 10 rokov by som to však nepúšťal. 80%.(28.2.2016)

 • pan Hnědý
  ****

  Na první projekci si pamatuju velmi dobře, už je to pár let zpátky, ale musím říct, že na to nikdy nezapomenu (nešel jsem v noci spát a v oknech jsem viděl odraz panenky Chuckie!). Sado maso Chucky rulez !!!(25.2.2012)

 • Viktooorka
  ****

  Kvůli tomuhle filmu jsem na pár měsíců odložila své plyšáky, no co kdyby náhodou.. a od té doby si to u nich stále žehlím :-)(19.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace