Friends: The Stuff You've Never Seen

(pořad)
všechny plakáty

Co se stane, když herci zapomenou, co mají říct? Co může způsobit neplánovaná změna dialogu? A jak to vypadá, když malé dítě opraví Jennifer Aniston? Aneb sestřih nepovedených záběrů ze seriálu PŘÁTELÉ. (IXOXI)

ClapTrap

Tento seriál pravděpodobně nikdy nepřestanu milovat. Strávil jsem u něj mnoho a mnoho chvil, některé mě dokonce i dojaly, i když převážně to byla zábava, a to 100% prakticky po celou dobu všech sérií, takže když se k tomu všemu ještě můžu podívat na nepovedené scény - byť si myslím, že by jich mohlo být mnohem víc - tak to mi to opět vyvolává ten pitomý úsměv na rtech a vyvolává vzpomínky na některé silné díly. Asi je na čase, abych toto skvostné dílo oprášil a znovu se na všechny podíval. ()

jirin_cz

Pro mě bezkonkurenčně nejlepší seriál, a tak ani u přeřeků nemohu udělat jinak než pět hvězd. Nicméně jsou na internetu i mnohem delší bloopers (asi kolem hodiny dohromady), je to na youtube i přeložené a určitě doporučuji... ()

Kucino

Matthew Perry (Chandler) a jeho vybiehanie na scény kam nemá dosť pobavilo, ale samozrejme aj mnoho ďalšieho. Priatelia sú proste jeden z najlepších seriálov, ktoré kedy boli. :) ()

Jarosh66

Škoda, že je to jen 20 minut, přece jen za těch 10 řad muselo být podobných situací mnohem více, a ne jen na pouhý 20 minutový snímek. Opravdu velice vtipné, ty zkažené scény nemají opravdu chybu :-) ()

D||X

V bloopers edicích jsem již viděl přehmatů a vtipných scének dost, ale i tohle bylo naprosto fantastické a ukázalo to spoustu nových přeřeků atd. oproti obyčejným bloopers. Nasmál jsem se :) ()

Vlkodlak13

O tomhle sestřihu jsem se dozvěděl náhodou při psaní komentáře k tomu seriálu. Musím říct, že je to opravdu příjemná a hodně dobrá tečka za seriálem, avšak bohužel velmi, velmi krátká. Je opravdu hodně škoda, že to nemá alespoň 4x delší trvání. Vždyť za tu dobu co natáčeli toho muselo být spousta a oni si udělají jen chvilku na pár i tak dost povedeným momentům. Jinak je tam dobře zřetelné, že jsou zhruba v polovině, protože říkal, že mají za sebou 140 epizod, tak je škoda, že to neudělali i po skončení seriálu. Ale ať si jen nestěžuju, musím říct, že se jim to povedlo. ----- Pro ty kdo viděli seriál Přátelé si toto určitě nemůžete nechat ujít. ()

kritička

Tak tohle nemá chybu. Četla jsem tu příspěvěk, že za 10 řad se toho naskládalo víc, ale jestli jste si toho všimli, tak se to vysílalo v roce 2001, tedy po/v půli 6. řady. Takže tam nemohly být novější scatche. Ale jinak super ... nejlepší je tanec Moniky a pak okamžik jak Rachel sedí s tim klukem a ptá se: Jaká je první věta? a chlapec odpovídá: "Na čem jsme se domluvili?" :-D :-D Nemá to chybu!!!! ()

hansek990

Jako oddychovka naprosto ideální. Mělo by se takovýchto věcí týkajících se Přátel dělat víc(určitě mají víc napoužitého záznamu :-))..Člověk jich nemá nikdy dost a připomenutí starých dobrých časů je vždy vítáno. ()