Jsou každý jiný, a přesto mají jedno společné. Ani jeden z nich není ideálem, který by mohli dávat dětem za vzor. Osmnáctiletá Jessica je sice krásná blondýna, ale také je sobecká a pyšná. Třicetiletý Clive je ošuntělý pobuda bez domova, zloděj a podvodník. Náhoda je svede dohromady poté, co Clive okradl pumpaře u benzínky a Jessica se svými kamarádkami ukradla v obchůdku se suvenýry starobylé náušnice. Jessica jednu z nich ztratí a Clive, který ji najde, si ji nasadí do ucha. Další ráno se ani jeden z nich nestačí divit. Clive se probudí v těle krásné blondýny a Jessica se převtělila do škaredého pobudy. Zoufalá dívka uteče z domova a ukryje se u kamarádky, kde se marně pokoušejí přijít na to, co se stalo. Rozhodne se vrátit domů, ale rodiče ji považují za nového zahradníka. Zatímco otec se jí svěřuje s manželskými potížemi, matka se ji pokusí svést. Jessica vypátrá, že náušnice pocházejí z doby před naším letopočtem. Od majitelky krámku se dozví, že musí získat druhou náušnici, aby mohlo být kouzlo nechtěné záměny zrušeno. (TV Nova)

DandaPiper

Samozřejmě, zase další nízký hodnocení od povrchních uživatelů, kteří ve filmech hledají nevím co, aby je to uspokojilo a dali tomu vůbec tři. Nebo bych měl říct od jednoduchých uživatelů? Protože pokud si někdo z té škály jednohvězdičkářů nevšiml, tak tento film nemáte brát vážně, takže vyčítat mu nereálnost a nějákou lehkou ústřední linii je taky úplně od věci. At´ chcete nebo ne, tak "Žába" je prostě vtipná a basta. A pokud opravdu někomu nepřijde vtipná, tak ho předem lituju, protože má zvrácenej smysl pro humor a nechci s ním bejt kamarád..a tečka.:) ()

klichem

Nie je to sice nic prevratne. Ale prijemna komedia v TV na nedelny vecer alebo popoludnie vzdy potesi. Mam rada humor Roba Schenidera - nevtierave trapny az je to dobre. ()

iamx_

schneider odtahne film ve skvelem tempu a divak se opravdu nasmeje. bohuzel ostatni herci uz jsou nekde jinde... ()

lobo87

Komédia hrubšieho zrna. Z titulných úloh Schneidera jedna z tých lepších. Je potešiteľné vidieť, kam sa vo svojej kariére posunula Rachel McAdams, pre ktorú bol tento film odrazovým mostíkom. Uletený komédia pre teenagerské publikum, ktorá však neurazila. Za Sandlera a jeho večné úkryty trávy a bubnovanie sú bodíky navyše... 60% ()

Keen.lady

Schneider tady opravdu jede. Ale mimo něj nejede nic. Občas úsměv, ale toť vše. Nejhorší momenty bezesporu obstarávají rodiče Spencerové a její kamarádky. ()

TesterX

Schneider jako "dobrej striptér" nebyl vůbec špatný a s duší teenagerky v těle čtyřicátníka je možná ještě lepší. Nenáročná oddychovka, kterou snesou jen příznivci humoru Schneidera a Sandlera. ()

Jamall

Humor dost jednoduchý,ale tady v tomhle filmu funguje....bavil se jsem náramně,občas i větší výbuchy smíchu 3* jsou akorát ()

Akyno

Sorry, ale čo je veľa to je veľa. Tu končí všetka sranda, čo horšie ona ani nezačala. Bohužiaľ. Snáď len pasáž s poduškami. ()

E.T.Martin

Viděno v ukrajinské televizi s ukrajinským dabingem na terase v krymském městě Sudak. Pěkný prázdninový zážitek. Koneckonců to nebyla zas tak špatná komedie. ()

Enzo555

Keby toto bola dráma "na základe skutočných udalostí" a opisovala by- trebárs továrenského robotníka, ktorý trpí utkvelou predstavou, že je tínedžerka, začne sa živiť prostitúciou, zbalí na korčuľovisku Annu Faris a postupne zabije desať svojich klientov/kumpánov, za čo vyfásne trest smrti v najsledovanejšom procese storočia, a nie len bláznivá teenage komédia, v ktorej nik nezbadá ako výborne sa Rob Schneider ponára do úlohy afektovanej kráľovny strednej školy! ()

gpx

Kudrnatý homeless v hlavní roli napodobuje 90 minut holčičí chování a moc mu to nejde. (Oldřich Kaiser by mu měl dát pár lekcí jak na to.) Jednou z mála vtipných scén je loupež na začátku filmu, jinak tam toho je opravdu pomálu. ()

MFA

Začnu tím že fanoušek komedií a člověk který se dokáže zasmát i dost pokleslým fekálním vtipům by se na toto měl podívat a udělat si názor. Pro mně je tenhle film strašlivě rozporuplný - osciluje na pomezí opravdu totálního dna a zárověň i odvázaného hlasitého smíchu na straně druhé. Samozdřejmě děj a zápletka je totální blbost ačkoli jsem si při něm vzpoměl i na české komediální klasiky jako třeba: Pane vy jste vdova - čistě jen kvůli té volnosti ve vyprávění. V tomhle filmu se ale prolínají naprosto trapné a odpadní scény a vtipy s těmi dobrými které fungují (třeba scénka na záchodě v klubu) a které vás sundají ze židle. ()

jjjerry

Tohle není můj šálek kávy. Nudné, trapné a povrchní. Roba Schneidera ale nějak nemam rád. Možná jsem se občas zasmál, ale pak následovalo kroucení hlavou ve smyslu "proboha proč" tam museli dát tuhle trapnost. Vůbec bych to nesrovnával s perlami kinematografie jako Někdo to rád horké apod. ()

LencaN

Holčičí vymývárna hlav. Proč ne. Docela se divím, že mi tento film cca před 10 - 15 lety unikl, protože bych ho baštila. I když i teď je to fajn. Takový lehce ujetý, sradovní, všude načančaný slečny. Rachel McAdams mám ráda. Jako blondýnu jsem si ji až tak nepamatovala, ale sluší jí blond i hnědá. Anna Faris nemůže v takové ptákovině z přelomu tisíciletí chybět. A Rob Schneider je neskutečný maniak. Zahraje snad jakoukoli stupidní roličku a vždycky je tak akorát střelený.Děj tady samozřejmě nečekejte nijak složitý, prostě kouzelné naušnice, výměna mladé slečny za zanedbaného kriminálníka, honba za klukem, srandičky ve škole a tak. Já se bavila, film si určitě našel svoje fanoušky a nemůžu proti němu říct půl slova. Ptákovinka, ale správná ptákovinka. ()