Jsou každý jiný, a přesto mají jedno společné. Ani jeden z nich není ideálem, který by mohli dávat dětem za vzor. Osmnáctiletá Jessica je sice krásná blondýna, ale také je sobecká a pyšná. Třicetiletý Clive je ošuntělý pobuda bez domova, zloděj a podvodník. Náhoda je svede dohromady poté, co Clive okradl pumpaře u benzínky a Jessica se svými kamarádkami ukradla v obchůdku se suvenýry starobylé náušnice. Jessica jednu z nich ztratí a Clive, který ji najde, si ji nasadí do ucha. Další ráno se ani jeden z nich nestačí divit. Clive se probudí v těle krásné blondýny a Jessica se převtělila do škaredého pobudy. Zoufalá dívka uteče z domova a ukryje se u kamarádky, kde se marně pokoušejí přijít na to, co se stalo. Rozhodne se vrátit domů, ale rodiče ji považují za nového zahradníka. Zatímco otec se jí svěřuje s manželskými potížemi, matka se ji pokusí svést. Jessica vypátrá, že náušnice pocházejí z doby před naším letopočtem. Od majitelky krámku se dozví, že musí získat druhou náušnici, aby mohlo být kouzlo nechtěné záměny zrušeno. (TV Nova)

Miseet

Ikdyž se jedná o úplně totální kravinu, tak je to přesně ta kravina, která mě baví. Prostě dementní komedie, u které nemusíte ani trochu přemýšlet a můžete si vklidu nechat vymejt mozek... Viděla jsem to kdysi kdysi a stále si to pořád pamatuji, jak kdyby to bylo včera. Rob Schneider je zde opravdu skvělý. Bohužel nemůžu dát plný počet hvězd, jelikož je to opravdu ptákovina se špatným scénářem i s na hlavu námětem. ()

Chen

Velmi slušná komedie s pár silnými momenty, které mě pobavily. Jelikož znám podobné typy holek, tak musím přiznat, že některé scény na ně dokonale odkazují a dokonale humorizují jejich chování. ()

ZoltanCZ

Z tohoto filmu mám trochu smíšené pocity. Ona je to vlastně bezduchá kravina s nulovým příběhem, ale já se u toho opravdu smál. Takže proč jednou Schneiderovi trochu nepřitlačit... ()

Figu

Hele, dobrá prdel! Rob naprosto ve svým živlu! Nejen, že role idiotů mu jdou náramně, ale zde nám dokázal, že má i mega potenciál skvěle zahrát buzeranta! Okolo něj se motá navíc spousta sexy bábovek v čele s Rachel, která byla i jako borec absolutně k sežrání. Bijáky na bázi lehké retardace a stupidity mi nevadí, kor když se v nich objeví nějaká ta prdel scénka, při které se rád pokochám! 70% ()

Streeper

Pokud bych to měla soudit ohledně Roba Schneidera, tak to určitě patří k těm jeho nejlepším komediím, protože to není tak nechutné, hraje tam Rachel McAdams a má to nějaký příběh, navíc jsem se u toho zasmála. Ale pokud bych to měla soudit jako normální americkou komedii, tak je to mírný podprůměr. Ale komedie to není špatná. ()

Lopic

Je to už docela dávno co sem to viděl a nevim proc, ale pri polstarovy bitve sem se skoro podelal smichy :) ()

starbrejkr

Absolutně typická teenagersko-buranská komedie počátku 21. století, o které máte jasno, hned jak se objeví přiblblé obličeje Adama Sandlera a Roba Schneidera. Každý z nich už vyprodukoval kupu odpadových filmů a jejich zdvojená účast vzbuzuje až apokalyptické představy. Naštěstí to až tak extrémní nebylo, protože se k mému velkému překvapení vyskytlo několik scének, kdy jsem se pousmál. K příběhu není potřeba co dodávat, stačí si přečíst obsah a v podstatě víte, co se bude dít. Pokud tenhle žánr můžete, jistě se pobavíte, pokud máte stejný vztah jako já, vyhněte se obloukem. Když to budou jako mně pouštět v autobuse, nasaďte na uši pořádná sluchátka a radši zavřete oči, kdyby tam jako v našem případě šikovný autobusák pustil k českému dabingu i titulky. ()

lakikaki

Asi najlepší film Roba Schneidera, ale aj tak je to len priemerná naivná komédia s lacným a často aj fekálnym humorom. Pobaviť pobaví (ak sa správne naladíte na tento film), ale to je asi tak všetko. ()

Juto

Pri všetkej spravodlivosti to nie je zlý film a určite sa naň dá pozerať. Je to však tiež veľmi jednoduché, predvídateľné a nedostatočne vyvinuté. Preto to jednoducho nemôžem hodnotiť vyššie. 5/10 ()

Seag

Celkom slušná priemerná komédia s Rob Shneiderom ktory ukázal ze je vynikajúci komik.Hraje drsnáka ale aj ženu pričom vyzerá ako buzík. Dávam *** hviezdiciek ()

WolfR

Čím se stal komik Rob Schneider tentokrát? Tentokrát je ženou v mužském těle! A je to opravdu vtipné! On celý film je v celku vtipný, zábavný a svižně ubíhající. Je ale také jasné, že povětšinou staví jen na Robu Schneiderovi. Ale to je dobře! Schneider je sice člověk i herec naprosto bez charismatu, ale dokáže sakra dobře pobavit a jeho vizáž je příjemně přiblblá! Prostě správný komik! A teď si jej ještě představte, jako přiblblou holku v mužském těle! Prostě jednoduchá, přímočará komedie sázející na ujetosti, ale kupodivu vynechávající fekální a nechutný humor! 3 hvězdy zcela zaslouženě, příjemné překvapení. ()

KajusaK

Po xtém shlédnutí mám opět jiný názor..před pár rokama to byl úžasný film, který jsem viděla 80x do roka :)) ted už bych některé scénky přeskakovala..ale i tak mě to pobavilo a Anna Faris s Rachel McAdams v čele - no prostě bomba!! ()

metal.storm

Ako povedal Morgan Freeman v Bruce Almighty, bol si zrodený k tomu, aby si bavil ľudí. Tak isto bolo k tomu zrodených pár slušných komediantov, ktorí sa ochotne dali na herectvo. Či už ten Jim Carrey, alebo Adam Sandler, Sacha Baron Cohen, tak isto aj zviera, alias gigolo, alias ženská, či mrkva. Takí ľudia to majú darom. A samozrejme, nie sú to len muži. Ale to si už každý domyslí sám. ()

wendelin9

Když jsem byla na tomhle filmu v kině, byli tam kromě mě, mojeho bráchy a dvou kamarádek jen asi 3 lidi, což mě celkem znepokjovalo, ale naštěstí jsem zklamaná nebyla.... Začátek sice moc slibně nevypadal, ale s příchodem Roba se to pořádně rozjelo a já rozhodně nelitovala, že jsem na film šla... Není to žádný zázrak, ale pohodová komedie, která jednoduše pobaví. ()