Jsou každý jiný, a přesto mají jedno společné. Ani jeden z nich není ideálem, který by mohli dávat dětem za vzor. Osmnáctiletá Jessica je sice krásná blondýna, ale také je sobecká a pyšná. Třicetiletý Clive je ošuntělý pobuda bez domova, zloděj a podvodník. Náhoda je svede dohromady poté, co Clive okradl pumpaře u benzínky a Jessica se svými kamarádkami ukradla v obchůdku se suvenýry starobylé náušnice. Jessica jednu z nich ztratí a Clive, který ji najde, si ji nasadí do ucha. Další ráno se ani jeden z nich nestačí divit. Clive se probudí v těle krásné blondýny a Jessica se převtělila do škaredého pobudy. Zoufalá dívka uteče z domova a ukryje se u kamarádky, kde se marně pokoušejí přijít na to, co se stalo. Rozhodne se vrátit domů, ale rodiče ji považují za nového zahradníka. Zatímco otec se jí svěřuje s manželskými potížemi, matka se ji pokusí svést. Jessica vypátrá, že náušnice pocházejí z doby před naším letopočtem. Od majitelky krámku se dozví, že musí získat druhou náušnici, aby mohlo být kouzlo nechtěné záměny zrušeno. (TV Nova)

chrispe

Je to debilovina? Je. Pobaví to? Ano. Jednoduchá rovnice. Jsou tam u pitomý chujoviny, ale celkově bych řekla, že to je na té správné straně trapnosti a zábavy. Tohle zkrátka Schneiderovi vyšlo a musím uznat, že ten film utáhl. 3,5* ()

FeriusParfax

Taková průměrná komedie na kterou jsem koukala nesčetněkrát se sestrou. Samozřejmě je tu nejvtipnější a celý film táhne Rob Schneider, ale táhne ho fakt dobře. Teen holku hraje naprosto uvěřitelně a několikrát jsem dostala i záchvat smíchu. Například u polštářové bitvy. Dost odpočinkové a vtipné pokoukání :) ()

cyright

3* si to zaslouží. V žánru bezduchých situačních komedií to pobaví dost slušně. Párkrát jsem se opravdu upřímně zasmál. ()

hlína

Jako celek je to stupidní jako všechny komedie podobnýho typu ala stupid blond girl,ale některý gagy i díky Robu Scheiderovi stály za to, takže vyzdvihují film až k výšinám průměru. Jinak by to byl odpad jak vyšitej.... ()

Primavera

Kde sa berú tie hrozné scénare k romantickým komédiam? Romantika asi nevie byť zábavná. Tuná to zachraňoval fantastický Rob Schneider. Scéna, keď sa učil ako žena v mužskom tele čúrať na pánskom WC ma parádne pobavila. Radu prevádzkára si budem pamätať: "Keď ho po močení potrasiete viac ako dvakrát, už sa s ním hráte." Možno sa mi to raz zíde. Čáry-máry fuk do iného tela. ()

CorteX^

Hrozná blbost, když se mě ségra jednou zeptala, jestli už jsem viděl Žábu k zulíbání, říkal jsem si, co to je za blbost. Kravina to samozřejmě je, ale dokáže mě to hodně moc rozesmát a to se počítá. 60% ()

Ceberus

Mno, proč ne, nezdálo se mi to až tak nudné, jak naznačuje zdejší hodnocení. Na druhou stranu je pravda, že Schneider se celkem rychle přejí, takže je asi třeba nesledovat jeho filmy moc často. Každopádně tahle varianta výměny těl rozhodně nedosahuje kvalit takových snímků, jako třeba Mezi námi děvčaty nebo ještě lépe Já jsem ty a ty jsi já - v obou zmíněných filmech to totiž táhnou oba vyměnění, zatímco tady si musí Schneider drtivou většinu času vystačit sám. ()

Veronica27

Kluci jsou jen lháři, vždyť to se přece pozná...každý z nich jen přemýšlí, jak si s tebou ...rozdávej pohodu ...stejnou pohodu jako tahle skvělá komedie...:) Tady nemůžu nic namítnout, výborná komedie, která mě vždy pobaví.Jedna z těch, na kterou bych se mohla dívat vždy, když potřebuji procvičit obličejové svaly a pořádně se zasmát. Rob Schneider je prostě skvělý. ()

Astrebleue odpad!

Neustále mi to kdosi vnucoval, abych se na to podívala, že se u toho skvěle bavit.Opět se ukazuje, že nemůže člověk nikdy říct, že někoho dokonale zná, protože takovou děsivost bych od inteligentního člověka nečekala.Tuctová komedie pro středoškolský husy. ()

PanPaniscus

Kdyby se měla hodnotit Nedělní komedie, při které se dá s přítelkyní krásně vypnout a zapomenout na všechny trable, bude tahle blbost mít ode mě 5* :). ()

TommyDiamond

Záplava smíchu! Rob Schneider je borec. Asi jeho nejlepší komedie. Pamatuju, že když jsem tento film viděl poprvé měl jsem záchvaty smíchu….. Vůbec se nestidím říct, že žába k zulíbán je jedna z nejlepších komedií, kterou jsem za posledních deset let viděl..... U mě má čtyři a půl hvězdy ()

HarqAlAda

Nemôžem si pomôcť. Rob Schneider sa pochlapil. Film je tuším prostý fekálneho humoru, takže to samo o sebe nedegraduje kvalitu (oprava - bohužial, aj tu sa prdenie považuje za smiešne, myslím však že tento typ "humoru" je na znesiteľnej úrovni). Typický príbeh problémovej identity, no spracovaný prekvapivo dostupne a so slušnou dávkou humoru. Sandlerove cameo nemá chybu ani v origináli ani v dabingu :D Prostá komédia a kto má také rád, táto je z tých lepších ktoré som videl. ()

topi80 odpad!

Jak může obdivovatel nejjednodušších, nejstupidnějších a nejburanštějších komedií dát odpad? Prostě proto, že tato nebyla ani trochu vtipná. Přitom z té zápletky (záměna křupanského santusáka a namyšlené roztleskávačky) by dokázali vytěžit vtipné momenty pro školní besídku i studenti genderových studií či fakulty aplikovaných věd. Že tvůrci z něčeho takového nevytěžili víc než dva vtipné momenty, je výkon takřka neuvěřitelný. ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Výborné hlášky, vtipné scénky, dobrá zápletka a Rob Schneider exceluje jako ženská. Je to sice "kravinka", ale rozhodně pokaždé zabaví. +++ SPOILER 20ti slovy: Kouzelné náušnice prohodí těla středoškolačky s kriminálníkem. Ona-on tancuje u tyče a on-ona brečí s kamarádkama a ukazuje jim šulínka. Pak se prohodí zpátky. ()