Jsou každý jiný, a přesto mají jedno společné. Ani jeden z nich není ideálem, který by mohli dávat dětem za vzor. Osmnáctiletá Jessica je sice krásná blondýna, ale také je sobecká a pyšná. Třicetiletý Clive je ošuntělý pobuda bez domova, zloděj a podvodník. Náhoda je svede dohromady poté, co Clive okradl pumpaře u benzínky a Jessica se svými kamarádkami ukradla v obchůdku se suvenýry starobylé náušnice. Jessica jednu z nich ztratí a Clive, který ji najde, si ji nasadí do ucha. Další ráno se ani jeden z nich nestačí divit. Clive se probudí v těle krásné blondýny a Jessica se převtělila do škaredého pobudy. Zoufalá dívka uteče z domova a ukryje se u kamarádky, kde se marně pokoušejí přijít na to, co se stalo. Rozhodne se vrátit domů, ale rodiče ji považují za nového zahradníka. Zatímco otec se jí svěřuje s manželskými potížemi, matka se ji pokusí svést. Jessica vypátrá, že náušnice pocházejí z doby před naším letopočtem. Od majitelky krámku se dozví, že musí získat druhou náušnici, aby mohlo být kouzlo nechtěné záměny zrušeno. (TV Nova)

Petr.Kocfeld

Mně se to docela líbilo.Hudba a komika jsou zde dobré a hlavní představitel je vtipný.Rob Schneider zde je zábavný,i když jeho komika občas pokulhává a jeho smysl pro humor je občas tady i trapný.Za mě 55 procent. ()

Haymar

Ač mě mnozí jistě budou mít za magora, ja prostě "schneiderovky" i "sandlerovky" (resp. filmy z produkce Happy Madison vůbec) fakt můžu (až na pár výjimek typu Zvíře nebo Vodonoš) a vždycky se u nich výborně bavim! ()

Mleako

Děs, běs hrůza. Ikdyž u toho vypnete mozek, bude vám to připadat naprosto stupidní a odpudivé. Žánr komedie tu vůbec nesedí, protože je to v podstatě psychothriller, který skousnou jen ti nejotrlejší:) ()

Eldoth

Tedy .....Roba Schneidera a jeho ujetý humor, kterému se podle mne smějou jen největší zoufalci, moc nemusím. Ale touto nenáročnou komedií v níž se vyskytuje, jsem byl docela mile překvapen. ()

Yardie

No, další typická "komedie" tohoto ražení. A opravdu jen komedie v uvozovkách. Opravdu zasmál - jsem se 2x za celý film, jinak jsem to tak nějak odtrpěl až do konce. Dokonce těch úsměvných scén tam bylo poskromnu, jestli vůbec. Dalo se to určitě zpracovat mnohem lépe a mnohem rozumnějším humorem. Nejsvětlejšími momenty snímku byly ty, kde se objevil Adam Sandler jako zhulený rasta - to fakt stálo za to!!! Jinak celkem otrava. Nejvíc se mi asi ze Sneidera líbil Deuce Bigalow, i když i to bylo takové všelijaké. Raději už vícekrát ne! Howgh! ()

Rufete

Aby někdo z mužských herců dokázal hrát hodinu a půl v ženském oblečení a se vším tím okolo, tak jako to předvedl Rob Schneider, musel by si vzít nějakou hodně povzbuzující látku. Dokázal na první pohled nemožné a naprosto přesvědčivě a jistě se vžil do role ženy. Co slovo, to perla. Za toto ho uznávám jako skvělého baviče, komika a hlavně herce. Co se týče hereček, tak Anna Faris (stejně jako v dalších a dalších filmech) naprosto zapadla do role střelené blondýny, která se mužům tak líbí. Je příjemné sledovat, jak je v téměř každém filmu svá a dává do role svou vlastní osobitost. Rachel McAdams ukázala, že umí zahrát cokoliv. Byl to její první velký film a jsem rád, že ho zahrála tak skvěle, jinak by možná nedostala role do filmů, které tak miluji (Zápisník jedné lásky, Nesvatbovi, Zakletý v čase, Navždy spolu,...). Takže s tímto filmem je má maximální spokojenost na místě, občas člověk potřebuje přinést do života něco naprosto šíleného a bláznivého, pak vidí svět zase jinak. ()

GreatestFan

Jupí další opus magnum mistra trapnosti Schneidra. Celé to je kravina ve všech směrech, kromě humoru, které,u se i docela posměju a proto odpad! ne. // poprvé viděno 1. Prosince. 2007, celkem 4X ()

aLPaC

Ač normálně nesnáším Roba Schneidera, musím sportovně uznat, že tady byl docela dobrej a celkově to bylo skutečně vtipný. Samozřejmě, že scénář není žádný zázrak a osobně mě více bavilo "Mezi námi děvčaty" s Lohankou, nicméně tento film svou podstatu, a to pobavit, splnil. ()

Piri

Takýmto filmom veľké hodnotenie zväčša nedávam, ale za výkon, vtipné hlášky, dobré obsadenie a sexi kočky musím dať viac ako 3*. Škoda len, že nebol umožnený väčší priestor pre Rachel McAdams, keď v nej bol Clive (Rob Schneider), lebo to je to pravé orechové pre hercov - imitovať iného herca. Sexica Melora Hardin sa mi páčila najviac zo všetkých báb. Tento film spolu so Streleným piatkom sú dobrými komédiami na tému výmena tiel. ()

Oxymoron

Je to trapné, ale vtipně trapné. Je to nechutné, ale vtipně nechutné. Je to ohrané, ale vtipně ohrané. Je to prostě úplná kravina, ovšem pobaví a o to tu přece jde, ne? ()

Harpy

smiala som sa, čiže splnilo účel, konečne nejaká komédia čo nebola úplne stupidná a na jedno kopyto s ostatnými :) ()

Jaroslaf

Má oblíbená hovadina. Ono totiž když přestane být člověk povýšeným intelektuálem a začne mít trochu nadhled, může se solidně pobavit. Oblíbená scéna: výuka správného močení. "Když si ho oklepeš víc jak dvakrát, už si s ním hraješ." ()

joker2

Vcelku vtipná komedie o ženě v mužském tělě. Bolestivý pád ze schodů na stadioně mě moc nepobavil (nerad se dívám na cizí utrpení a vůbec mi to nepříjde vtipné), ale Rob Schneider se pitvoří dobře. Občas přijdou i zajímavé hlášky a člověk se neubrání uchechtnutí. V řadě věcí souhlasím s recenzí Dudka. ()