Jsou každý jiný, a přesto mají jedno společné. Ani jeden z nich není ideálem, který by mohli dávat dětem za vzor. Osmnáctiletá Jessica je sice krásná blondýna, ale také je sobecká a pyšná. Třicetiletý Clive je ošuntělý pobuda bez domova, zloděj a podvodník. Náhoda je svede dohromady poté, co Clive okradl pumpaře u benzínky a Jessica se svými kamarádkami ukradla v obchůdku se suvenýry starobylé náušnice. Jessica jednu z nich ztratí a Clive, který ji najde, si ji nasadí do ucha. Další ráno se ani jeden z nich nestačí divit. Clive se probudí v těle krásné blondýny a Jessica se převtělila do škaredého pobudy. Zoufalá dívka uteče z domova a ukryje se u kamarádky, kde se marně pokoušejí přijít na to, co se stalo. Rozhodne se vrátit domů, ale rodiče ji považují za nového zahradníka. Zatímco otec se jí svěřuje s manželskými potížemi, matka se ji pokusí svést. Jessica vypátrá, že náušnice pocházejí z doby před naším letopočtem. Od majitelky krámku se dozví, že musí získat druhou náušnici, aby mohlo být kouzlo nechtěné záměny zrušeno. (TV Nova)

deep

samotnýho mě překvapilo,že to není taková hovadina jako ostatní filmy Roba Schneidera.totiž ne že by se tady objevilo něco jako slušnej scénář,herecký výkony...ale dost často jsem se zasmál,takže zasloužený *** ()

R.O.man

I keď filmov s podobnou témou, čiže zámenou osobností som videl už niekolko, musím povedať že naozaj neľutujem. Hoci niektoré scény boli aj tak trochu trápne a primitívne, v konečnom zúčtovaní treba povedať, že človek sa pritom dosť nasmial čím si komédia svoju úlohu splnila. ()

LaValse odpad!

Prvoplánové, přehrané, trapné. Tak trapné, že jsem se v polovině filmu přestala koukat dál. Pokud se na konci nestalo něco závratného, co by moje přesvědčení vyvrátilo, tvrdím, že tenhle film je naprostý odpad. ()

Suomi

Schneider jako ženská-celkem se mu to povedlo.Začátek filmu celkem nudný,ale jak došlo k výměně těl, tak se to konečně rozjelo.Asi nejlepší komedie Schneidera. ()

angel.CZ

Hlášky jako : ,,je mi jedno vše, i to že si mi vzala peníze, ukradla tátovo auto a ...chtěla mě sním přejet...´´ to se cení sice není to nejlepší komedie, ale dlouho jsem se tak od srdve nezasmál a říkal si tak to je brutální :-D ()

Renie42

Skvěle jsem se bavila, smála. Tohle téma je zajímavý a jeho zpracování v tomhle filmu mě nezklamalo. Rob Schneider taky nezklamal. Prostě plnej počet, ať si kdo chce co chce říká. ()

ratpile

Schneider je hroznej hnusák a ty jeho ksichty, nesnášim ho ve 90 procentech jeho rolí, ale jeho kreace rozmazlené středoškolské fifleny v chlapskym těle byla místy dokonce i vtipná, na konci ve strip baru sem se dokonce pořádně zasmál. Rachel McAdams je parádní a Anna Faris je ehm, stejná jako ve všech filmech v kterých kdy hrála, tedy snad až na Lost in Translation. Vrchol Schneiderových debilit, náběh ke 3 hvězdám. ()

lobodlak

Schneider je zkrátka hovado, libující si v stupiditě. Pokud jste klasičtí intoši libující si pouze v rádobyfilmařských onaniích z filmových klubů, vyhněte se mu obloukem. Ten nejnižší možný humor jaký znám, ale pro mně dobrý. ()

RigorMortis

Film s tuctovou zápletkou, tuctovým záverom a pár srdcervúcimi scénami á la 'murica s Robom Schneiderom v hlavnej úlohe. Aj napriek tomu, že Robov primitívny humor nie je nič prevratné sa na film dalo pozerať, tu a tam som sa aj usmial. Bod za mladú Annu Faris. ()

cinema_cz

Správně jste pochopili, že Schneider většinu filmu hraje nablblou středoškolačku. Na rozdíl od většiny podobných komedií se ovšem ani na okamžik nesnaží opravdu chovat jako děvče. Je to od začátku do konce jenom pitvořící se Rob Schneider. 20 % (František Fuka, Ci 03/2003, str. 90) ()

brabi

Když od filmu vůbec nic nečekáte(lépe řečeno se připravíte na totální póvl), může někdy i docela příjemně překvapit. ()

Filipes

Nevim jestli jsem to rikal, ale jsem si můžete dát trávu:D:D Kdyby měl hlavní roli Sandlerův rastafa, byl by film minimálně o dvě hvězdy vtipnější. Jinak slza ukápne leda tak puberťačkám v růžovém, ale mě to jinak příjde neuvěřitelně trapný. ()

Mr.Shock

Totální kravina... Vážně. Ale na druhou stranu.. Kdo řekne, že se u toho VŮBEC nepobavil a nezasmál je podle mě pokrytec a neříká pravdu. Tahle komedie je totální úlet, ale je to sranda. ()

E-Fox odpad!

Můj komentář možná nemá skutečnou informační hodnotu, protože jsem vůbec nedokázala vydržet víc než asi deset minut tohohle díla, i když jsem se snažila a zbaběle jsem to vzdala...no, možná i to nakonec o něčem vypovídá. ()