lasonic odpad!

Nemozem uverit, ze toto je to oslavovane dielo Petera Jacksona. Na tomto nevidim vobec nic plnohodnotne, odporny film, na ktorom som sa ani nepobavil, ani nebal, a to s tou romantikou v zanri snad nemyslite vazne. Otrasny film!!! ()

Hapretor

Z těch krvavých, rádoby vtipných hororových komedií je tato pro mě ta nejkrvavější a zároveň nejdebilnější a už vůbec ne vtipná. You have made pathetic shit, Mr. Jackson. ()

Thoughtless126

RUN !! WHY? I DONT SEE MY MOTHER.Brutální, krvávé a dokonale vtipné. Tohle se opravdu povedlo. Skvělý masky a efekty!!! Je to podaný tak skvěle že i u největšího masakru sem se musel smát! "Party is over". Skvělý hlášky na který se jen tak nezapomíná a kněz kterej ve jmenu boží všem zombie nakope prdel... ()

J. T. Kirk

Myslím, že když o tomto filmu řeknu, že je to nejlepší zombie komedie, tak budu mít pravdu :) Jediné dva filmy z tohoto žánru, které se můzou vyrovnat tého klasice jsou: Návrat oživlých mrtvol (díky tomu, že nám tu zatančila Linnea Quigley) a Soumrak mrtvých (je dosti zábavný, ale v Braindead je asi o 956% víc krve a navíc jsou Braindead klasika). Tomuhle filmu nechybí prostě vůbec nic. Nebudu spoilovat, ale je tam sex, zombie, zombiesex, zombie dítě, zombie protlak a mnoho dalších super věcí.. Nechápu, jak jsem bez něho mol žít těch 18 let. To co dokázal Peter Jackson je něco dokonalého. ()

TerushkaJ

Efekty jsou super. Dokonce se mi 'líbily' i nějaké ty scény v tom závěrečném masakru, ale zombiárny na mě prostě nikdy nebyly. Je to jediná věc, kterou prostě nepřipouštím a nemůžu dát víc jak tři hvězdy. ()

Shredo

Uznávam, že spočiatku, som si hovoril, čo to je za blbosť a chceli sme to vypnúť, no vydržali sme a prinieslo to svoje ovocie. Normálne sa pri komedií len pousmejem a tých dobrých a vtipných momentov je tam fakt zopár, no tu sa smejete vkuse až vás bolia všetky mimické svaly a brucho. Zombie porno, zombie bábo - Epic, nič vtipnejšie asi tak skoro neuvidím, ibaže si to pustím znova. ()

fisikk

Po druhém zhlédnutí jsem zhnusená snad ještě víc. Nějak se totiž nedokážu povznést nad to, že je tento film myšlen jako parodie, a tak místo ,,užívání si" těchto scén mě napadají myšlenky typu: Jak to mohl někdo natočit a jak se to může vůbec někomu líbit? Když to vezmu ale z druhé strany, tak jsem opravdu ráda, že někdo konečně natočil tělo i ,,zevnitř" a je velice zajímavé sledovat lidské orgány na denním světle ()

Rockerman

Nechce se věřit, že tento režisér za devět let natočí kultovní fantasy- trilogii "Pán prstenů". Toto je totiž naprostý úlet, neuvěřitelná šílenost!!! Hnus, který se musí vidět, protože slovy nelze dost dobře popsat. Absurdita, která nemá obdoby!!! Kdo nemá dobrý žaludek, tak ať se na to raději nedívá. Přesto všechno jsem se bavil a závěrečný předlouhý masakr jsem si vychutnal. ()

merigieren

geniální film, v jednu chvíli se směju a za okamžik radši zavírám oči :-) kněz s hláškou: nakopu vás ve jménu boha, nebo rodinka zombíků pod sedativy plodící děti. ()

Folky

Neumím si představit reakce fanoušků Pána prstenů, když se dozvěděli, že jejich oblíbenou "nezfilmovatelnou" knihu natočí stejný člověk, co tuto béčkovou nechutnost s ukrutně rychlým tempem. To musel být třesk. Každopádně skvělá zábava. ()

stendroid

Jednou takhle v Sobotu se mi dostane do ruky film Braindead. Mrknu na čsfd a hle, hodnoceni 85% řeknu si něco jako, "to bude maso, skvělej film na večer!" Kdybych jenom věděl co mě bude čekat, asi bych se radši díval na Esmeraldu v repríze. Nechápavě kroutim hlavou, div si jí neukroutim. Čim víc vidim, tím víc nechápu zdejší hodnocení. Asi mi chybí nadhled nebo jsem viděl jinej film než ostatní, fakt nechápu. Pro mě, nejvíc nadhodnocený film v historii kinematografie. ()

JirkaLexa

Nenadchlo mě to, nevidím v tom ani horor, ani komedii, jen vrchovatou porci nevkusu a amatérsky zpracovaných "zombie", což je na tu dobu docela obvyklé. Rozhodně to nesplnilo má očekávání. Čekal jsem něco na úrovni, se zápletkou nebo něčím normálním a ne tuhle nechutnost - nějaká krysí opice, která pokouše lidi a jsou z nich zombie, nerozumím tomu, opravdu ne... 15% ()

Hubis_

Totál oldskůl mega hustá řežba!!!S přimhouřeným očkem na rok vydání jsem tenhle brutální krvák sledoval,ale rozhodně jsem nebyl zklamán.Je opravdu zajímavé co režisér v té době dokázal.Velké plus mají masky,efekty a hlavně brutalní hlášky(tvoje matka mi sežrala psa!Néé jen kousek...Chcípni ty zmutovanej sráči!:D ) jojó pobavil jsem se a dávám plný počet.Good job Peter Jackson! ()

GOREGASM

Nestárnoucí a bezbřeze vtipná gore selanka, ze které na míle daleko cákají nejen krvavé a různorodě hnisavé splattery, ale především nadšení a bestiální neomezenost stvoření jménem Peter Jackson. Vše je směřováno za účelem krvavé srandy a vše míří do černého. Hnis v pudingu, lžíce skrz lebku, projížďka se zombie děckem v parku, nebo velkolepé využití sekačky v závěru. To vše Pídžej nabalil s přirozeným nadhledem na prostinké postavy, které v duchu pravidla co není zakázáno, je povoleno, udělají, co režisérovi na očích uvidí. Když si navíc prohlédnete pozorně titulky, najdete zde mnoho dnes již známých jmen, která se podílela na Lotrovské trilogii. Nejviditelnější je logicky tvůrce special efektů Richard Taylor, který se tady vyřádil možná více než v Lotrovi. Zingaya. 100% ()

char_t

Nemůžu si pomoct, ale raný Jackson mi prostě nesedí. Braindead, Bad Taste... Jasně, tvůrci se museli na place královsky bavit od rána do večera, ale kombinaci komedie+horor fakt nemusím. Ani starší Raimiho Evil Dead II, na který jsem si tu vzpomněl víc než jednou. A i ten Balme je tak trochu discount Bruce Campbell... Absolutně nechápu, jak mohl Jackson s takovouhle minulostí dostat práva na Pána Prstenů, a už vůbec nechápu, jak se mu mohl tak podařit... ()

Eluin

Není to můj šálek piva. Uznávám, že při akceptaci humorné nadsázky se na to dá dívat a dojem je pak dobrý, nicméně mě osobně ta závěrečná scéna zombie masakru trochu nudila a díval jsem se na hodinky (to by se mi u filmů jež mě baví asi stávat nemělo). Dávám 2 hvězdy, ale nemyslím si, že je to vyloženě špatný film. Jen jde trochu mimo mě. ()