Pauele

Zo železnou pravidelnosťou dostanem chuť pozrieť tento film každé dva roky. Väčšinou sa mi podarí aj niekoho nahovoriť a ja už len sledujem znechutené, inokedy pobavené reakcie. Po prvý krát to je vždy šok, pre mňa je to už len zábava pri ktorej si užívam každú jednotlivú scénu. Horory vo všeobecnosti nie sú mojim žánrom, no napriek tomu mi ich pár utkvelo v pamäti. Žiaden však u mňa nezabodoval s takou razanciou ako práve BRAINDEAD. ()

burg

Co jiní vyjádří nožem (viz Psycho), Jacskon vyjádří sekačkou na trávu. A sekyrou. A mixérem. A bůh ví, čím vším ještě. Vážně jsem nevěděl, jestli se dřív smát, nebo se běžet vyblít. A puding už nikdy nebude to, co dřív! ()

yponiko

Nejkrvavější film co jsem kdy měl to štěstí vidět a ještě k tomu komedie. Dítě zombie je geniální stejně jako využití sekačky na trávu. Peter Jackson dokazuje že skutečně umí. Pardon oprava: uměl už zamlada ()

ayperos odpad!

Zvažoval jsem jestli to mám vůbec hodnotit...pár odpadů už jsem dal ale tohle je jeho urážka - a jestli tohle viděl Uwe Boll pak chápu že se považuje za nepochopeného - nedoceněného...kecám registroval jsem jen proto abych tu hrůzu mohl okomentovat ()

Braindead_77

Film který obsahuje snad všechny žánry: horor, komedie, romantika a drama. Někteří lidé takové filmy ve stylu Braindead nemají úplně v oblíbě, jelikož já sám jistě dobře chápu, že některé masové scény ve filmu již překračují jistou hranici koukatelnosti. Já jsem naštěstí jeden z těch, kterým to vůbec nevadí. Všeobecně Geniální! Nebyla zde jediná postava, která by mi ve filmu neseděla. Ale přece tomu ještě něco málo chybělo. Když jsem se koukl na jméno režiséra Petera Jacksona, nevěřil jsem vlastním očím, že někdo takový jako on dokáže natočit něco tak šíleného a ulítlého. Konec konců baví mě na to stále koukat a jsem s filmem tak jaksi spokojený. 78% ()

strpozdiv

Myslel jsem, že sleduji splatter movie svého života. Bohužel ten jedinečný humor se v druhé polovině rapidně vytrácí - někdo by řekl graduje. Jackson točit umí! Pravděpodobně po tomhle v budoucnu seberu odvahu i na Pána prstenů :) ()

bratr_jezek

Horor jeden na podobné vlně jako vesmírní kanibalové, jen toho humoru ubylo a přibilo krvaých scén. Ve chvíli, kdy se k potírání nemrtvých využije i domácí technika (např. mixér, sekačka), slabší jedinci budou opouštět svá teplá místa u obrazovky. ()

Emil69 odpad!

Jelikož nemám ve zvyku používat vulgární výrazy tak můžu s čistou hlavou prohlásit,že tento počin je ten nejdokonalejší exkrement v naprosto tekutém stavu... ()

Profík

Film se pomalu rozjíždí do čím dál tím větších otáček, které nakonec mají frekvanci asi jako nože zahradní sekačky v závěrečném masakru. Party is over. 98%. ()

Puchyr

Není to Hollywood, žádná velká hvězda,, právě herce bych označil za slabý článek, herci byly dost falešní. Scénář rize obyčejný, jen okořeněn trochu výstřednímy pasážemy ( oběd ). O scénář ani o herce mi nějak moc nešlo, Těch pět je za odvahu násilných scén a především za ten luxusní závěr se sekačkou a mixérem a za scénu z obědem kde byla jedna hláška za druhou. Na ten závěr nikdy nezapomenu i kdybych to už do smrti nikdy neviděl. Zkrátka záverčný masakr v domě je právě to co dělá tenhle film filmem,, Tenhle film je legenda devadesátých let. P.S: Nedoporučují u filmu něco jíst to se opravdu nedá ()

jirilapus odpad!

Nechápu... Jak někdo může do světa pustit takovou blbost. Tento film je absolutně zbytečný, ani ne z nechutností, ale z neuvěřitelného scénáře. Toto se nedá ani reálně hodnotit. U tohoto filmu se člověk nemůže zasmát ale spíš zhnusit a ihned vypnout. ()

4Sima

Film jsem viděl dnes po více než patnácti letech a líbil se mi víc než tenkrát. Skvělá crazy horor show s vynikajícími hláškami. Moc jsem se pobavil! ()

entokr

Skvělá zombie řežba, jak se patří, pojatá s patřičnou nadsázkou a humorným nadhledem, čemuž dopomáhá i hudba a amen. :D Megamother na konci je jak z Jak utopit doktora Mráčka. :D Za domácího mazlíčka bych nebrala tu děsivou potkaní opici, ale spíše to nádherné milounké střívko,co tak přenádherně prosilo o život! :D S motorovou pilou se jděte zahrabat! Profík šlehá sekačkou na trávu! :D Nechutnost za pět hvězdiček, ale tak, že to prostě i přes to ucho s náušnicí v pudingu musíte vidět až do úplného konce! PARTY IS OVER!!! :D ()

Milan-K

Jedna z nejlepších komedií, které jsem kdy viděl! Do obličeje vám šplíchá krev a vy se nemůžete přestat smát. Tenhle film prodlužuje život! Nezapomenutelné scény: stolování a závěrečná řež sekačka vs. mixér. ()

pekkanik

Novozélandská telenovela: Paquita a Lionel sa majú radi, lenže Lionelova matka ich láske nepraje. Tak Lionel a Paquita musia o svoju svetlú budúcnosť bojovať, a to tým najkrvavejším, najhnusnejším a paradoxne veľmi zábavným spôsobom. Som ja normálny, že sa mi páčia takéto zvrátenosti? ()

alphatown

Tento film mi unikl.Skvělá režie.Takhle by se to mělo dělat.Je to velmi legrační,je to parodie na krvavé horory,takže krve je tu dvakrát víc než v opravdovém hororu,ale je jasnější,že to není krev ale kečup.Zde se mi tedy práce Petera Jacksona líbí víc než v Pánovi Prstenů.To je stejný, jako Sam Reimi a Spiderman.Spiderman je nuda,ale Evil Dead je pojem.Stejně Hobbit,je pojem pro Tolkiena ne pro Jacksona.Ale tady prokázal kvality.Každá scéna a gesto má své místo.Skvělý Timothy Balme,skvělé grimasy.Všechny postavy jsou výborně výrazné.Ale bylo to příliš komorní,vše se odehrálo v jednom domě,nic se nedostalo do města,to mě trochu naštvalo.Takže jsem čekal něco s větším rozpočtem,něco globálnějšího.Škoda že není dvojka,nebo nějaký remake. ()

Bassko odpad!

Ani som to nedokázal dopozerať do konca. Nechutné, no to by som prežil, ale keď tam píše komédia, tak by som bol rád, keby že sa aspoň raz zasmejem. Nerozumiem tomu vysokému hodnoteniu. Mohlo by to byť však aj dabingom nie? Možno ak sa raz premôžem, pustím si to v originále a možno zmením hodnotenie, ale zatiaľ ostváva ()